1. Samochody
  2. Wiesmann

Wiesmann - katalog modeli

Kup samochód marki Wiesmann


 

Informacje o samochodach marki Wiesmann

Wiesmann uratowany?

Aktualności 16-10-2017

Kilka miesięcy temu poszczęściło się TVR, a teraz przyszedł czas na kolejnego producenta sportowych samochodów. Właściciele niemieckiej marki snują ambitne plany wskrzeszenia produkcji.

Nowy Wiesmann w Genewie

Samochody luksusowe 25-02-2013

Niemiecki producent nietuzinkowych aut - Wiesmann przygotował nowy model, który zaprezentuje na targach motoryzacyjnych w Genewie. Wiesmann GT MF4-CS nadchodzi.

Stylowy Wiesmann

Premiery 19-09-2011

Są marki samochodowe, czy raczej manufaktury produkujące auta, która sprawiają, że każdy staje się estetą i docenia niesamowite kształty nadwozia. Taką marką niewątpliwie jest Wiesmann.

Ultralekki Wiesmann

Premiery 02-03-2011

Wiesmann pokazał dzisiaj na targach w Genewie ultralekki model Spyder, napędzany silnikiem V8.

Wiesmann zmienia silniki

Aktualności 27-10-2010

Niektórym z Was zapewne marka Wiesmann nie jest za dobrze znana, jednak znawcy tematu będą dobrze wiedzieli o jakie rodzynki tu dokładnie chodzi.

Ile kosztuje nowy Wiesmann?

Samochody luksusowe 09-03-2010

Marka Wiesmann w świecie motoryzacyjnych purystów jest już dobrze znana. Niedawno firma zaprezentowała nowy model GT MF4-S, a kilka dni temu podano do wiadomości pierwsze ceny.

Targi AMI Lipsk rozpoczęte!

Aktualności 04-04-2008

W dniu dzisiejszym dniem prasowym rozpoczęły się targi motoryzacyjne Auto Mobil International (AMI) w Lipsku. Tegoroczna, 18. już edycja wystawy samochodowej odbędzie się pod hasłem "Oglądaj. Podziwiaj. Testuj." i potrwa od 5 do 13 kwietnia.

Wiesmann: Roadster pod młotek

Samochody luksusowe 24-05-2006

Firma Wiesmann - producent sportowych samochodów, z okazji wyprodukowania 500 egzemplarza modelu Roadster wystawiła jubileuszowy model na aukcję. Licytowany samochód ma unikatowe wnętrze oraz kolor nadwozia.

Wiesmann GT: Więcej mocy

Samochody luksusowe 30-11-2005

Pochodzący z niemieckiej fabryki samochodów sportowych w Duelmen - model Wiesmann GT ma zostać wyposażony w mocniejszy silnik. Nową jednostką napędową będzie najprawdopodobniej "agregat" z bawarskiego BMW M5.

Wiesmann Opony

Wiesmann - Opony

Wiesmann Części samochodowe

Wiesmann - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak oczyszczane są spaliny nowych samochodów?
Jak oczyszczane są spaliny nowych samochodów?
By uzyskać niższą emisję szkodliwych substancji, producenci stosują złożone układy oczyszczania spalin. Najnowsze silniki spełniają surowe normy dzięki zastosowaniu złożonych rozwiązań technicznych wewnątrz silnika, ale przede wszystkim dzięki wydajnym i zaawansowanym systemom oczyszczania spalin.
Renault Megane Renault Megane