1. Samochody
  2. Volvo
  3. 850
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Volvo 850

Łączna ocena

4.65

Volvo 850 – oceny kierowców

Samochody Volvo 850 zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 45 razy. Łączna ocena to 4.65 na 5. To bardzo dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.73, silnik – 4.58, komfort jazdy – 4.78 i jakość i awaryjność – 4.51.

Użytkownicy samochodów Volvo 850

Volvo 850 2.0 20v automat kombi

Witam. Jestem posiadaczem wyjątkowego samochodu ponieważ jak się okazało mam wersję robioną tylko na zamówienie, którego to zostało wyprodukowanych zaledwie kilkadziesiąt sztuk w historii. To jest Volvo 850 kombi z silnikiem 2.0 20v (146km) z automatyczną skrzynią, klimatyzacją, 4x szyby -elektr., 2x lusterka-elektr. , elektryczne sterowanie foteli, skórzana ( pełna skóra, a nie pół-skóry) tapicerka, ze spojlerem (dedykowanym do tego modelu ). Ten samochód to unikat ponieważ jak mi wiadomo takiej konfiguracji 850 wyszło około 58 sztuk w historii. Także to prawdziwa perła!! Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem proszę o kontakt. lecho_66@wp.pl P.S oczywiście wszystko sprawne +LPG. czytaj więcej

Problem z gazem Volvo 850 20V

Witam mam problem z gazem w 850 20V , w zakresie obrotów 1200 / 1700 przy małym obciążeniu silnika ( ażeby samochód się toczył ) silnik przerywa jakby nie pracował 1-en ncylinder ( na benzynie pracuje prawidłowo ) i przy wchodzeniu w obroty z biegu jałowego npo dodaniu gazu ma zwłokę jakby zaczynał prace od następnego cylindra .nCzy może to być problem z zaworami lub sterowanie podciśnieniowe tymi cienkimi rurkami ?nW między czasie wymieniłem zaworki gazu - pomogło chwilowo ale zaczoł "chlać" gaz ok 16 l / 100 km czytaj więcej

Volvo 850 kombi białe - brylok

Witam. Moj partner posiada Białe Volvo 850 kombi. Na jego urodziny chciała bym zrobić mu wyjątkowy prezent przez kupienie mu bryloku do kluczy własnie z kopia jego samochodu. Problem w tym że znalazłam już taki bryloczek , jednak nie w kolorze białym. Czy może ktoś z was oriętuje się może gdzie bym mogła takie coś kupić przez internet? Dzięki wielkie z góry. Poniżej jest zdjęcie bryloczka którego szukam tylko że w kolorze białym. [pkt 5. regulaminum forum. admin] czytaj więcej

silnik i cale podwozie zachlapane olejem

witam wszystkich i proszę o pomoc i poradę - od jakiegoś czasu zauważyłem , iż cały silnik od dołu oraz podłoga na całej długości jest intensywnie schlapane olejem . Całość jest tak zarzucona , że trudno zlokalizować miejsce - źródło . Nie chciałbym z góry przesądzać i sugerować czegokolwiek , ale wygląda jakby olej wyciskał się ( pod ciśnieniem ? ) niemal z każdego miejsca w którym jet jakiś uszczelniacz , simering etc . Co może być tego powodem ? Pozdrawiam rexmaciej czytaj więcej

[s] Volvo 850 idealny

Sprzedam volvo 850 96r 1 rej 97 20 v , automat ABS, Alufelgi, Autoalarm,Automatyczna skrzynia, Centralny zamek, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby, Immobilizer, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Kontrola trakcji, Poduszka powietrzna, Radio+CD, Tempomat, Wspomaganie kierownicy . Bezwypadkowy, Kupiony w salonie, Zarejestrowany w Polsce . Serwisowany, nie wymaga wkładu finansowego. Polecam tym , którzy chcą kupić auto z dobrych rąk. Wiecej informacji gg : 1267738 czytaj więcej

wentylator volvo850

Mam problem jak myślę z moim volvo 850 2,0 benzyn i lpg co się dzieje , włącza się wentylator jak jest zimny silnik to znaczy rano odśnieżam auto i wsiadam do niego odpalam silnik i w momencie jak przekręcam kluczy włącza się wentylator chłodnicy i pracuje dopóki silnik się nie nagrzeje potem wyłącza się jak zgaszę silnik po 3 sek to wentylator pracuje nadal niestety nie wiem jak długo jeszcze pracuje nie sprawdzałem tego . Proszę o jakieś sugestie co to może być . czytaj więcej

wyciek oleju

witam wszystkich moje pytanie jest takie po wymianie uszczelki pod głowica w 850 mam wyciek oleju z pod korka wlewu i dzieje się to nie cały czas bo wtedy wiadomo sam korek trza wymienić tylko co jakiś czas po dłuższej jeździe oleju jest dość dużo na pokrywie silnika i spływa na kolektor więcy dym z pod maski jak ta lala proszę o wskazówki czytaj więcej

Dziwny dźwięk

Kupiłem mojego Łosia w Niemczech,cudeńko 2.4 20V biały sedanik ale od samego początku, po przekręceniu kluczyka słychać brzęczenie dochodzące z wnętrza deski rozdzielczej, przypomina to dźwięk transformatorka. Czy orientujeccie się co to może być ? czytaj więcej

problem z volvo 850 93 rok

mam problem nie wiem co sie dzieje ale jak odpalam volvo to po pewnym czasie gasnie silnik i od razu nie moge odpalic, jak odlacze kleme i podlacze spowrotem odpala i moge jechac. i tak co jakis czas nawet kilka razy dziennie. pomozcie czytaj więcej

problem volvo 850 92 rok

Zdecydowanie powinien to zrobić, ja raz za długo jeździłem z usterką (coś tarło w kole) i potem musiałem wywalić kupę kasy na naprawę. Bejons, znasz jakieś dobre ASO w poznaniu? czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Elektryczny VW ID.3 komunikuje się światłami
Elektryczny VW ID.3 komunikuje się światłami
Innowacyjne światła nie tylko wspomagają obsługę auta, ale też sprawiają, że komunikacja z ID.3 jest bardziej osobista i emocjonalna.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Golf ósmej generacji
Volkswagen Golf ósmej generacji
Volkswagen Golf ósmej generacji ujrzał światło dzienne podczas specjalnego pokazu w siedzibie firmy w Wolfsburgu.
Nowa fabryka dla Volkswagena ID.3 Nowa fabryka dla Volkswagena ID.3