1. Samochody
  2. Volkswagen
  3. Caravelle

Kup Volkswagen Caravelle


 


 

Informacje o samochodach Volkswagen Caravelle

Volkswagen T6.1 w Polsce. Znamy ceny

Aktualności 26-11-2019

Nowy Volkswagen T6.1 to najświeższa odsłona tego kultowego modelu. Auto wchodzi do sprzedaży na polskim rynku.

Volkswagen Transporter T6 – Niemiecka czeladź

Premiery 04-07-2015

Jedną z najlepszych dróg do promocji nowego modelu jest odnoszenie się do protoplasty, do kultowego modelu. W przypadku Volkswagena T6 punktem wyjścia jest legendarny "Bulli". Wraz z szóstą generacją pojawia się specjalna wersja inspirowana Volkswagenem T1. Pytanie tylko czy ładne opakowanie nie ma być zasłoną dymną przed zwykłym liftingiem?

Nowy Volkswagen Transporter - lepszy, ładniejszy, tańszy

Aktualności 16-04-2015

Volkswagen Transporter jest dla klasy średnich dostawczaków tym, czym Golf w segmencie kompaktów - wzorcem. 65 lat na rynku, 12 milionów sprzedanych sztuk. Szósta generacja z pewnością podtrzyma wyborną passę.

Volkswagen Transporter T1 powróci w wersji elektrycznej

Aktualności 02-04-2015

Kultowy Volkswagen Transporter T1 pojawi się we współczesnej wersji. Auto jest szykowane przez ludzi z Wolfsbruga jako samochód z napędem elektrycznym.

Oto Volkswagen Transporter numer sześć

Aktualności 19-03-2015

Na razie Volkswagen uraczył nas jedynie szkicem swojego sztandarowego dostawczaka, ale auto w finalnej formie jest już blisko. Premiera w połowie kwietnia.

Volkswagen pokazuje koncept bazujący na serii T

Premiery 26-09-2014

Na targach IAA w Hanowerze Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentował koncepcyjny model Tristart. Auto powstało trzydzieści lat po debiucie studyjnego Syncro.

Medalistka olimpijska ambasadorem użytkowych Volkswagenów

Aktualności 10-10-2013

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasie RS:X, została ambasadorem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Specjalnie skonfigurowany Volkswagen Caravelle Comfortline ma jej pomóc w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Volkswagen modyfikuje gamę silnikową T5 i Amaroka

Aktualności 06-02-2013

Koncern z Wolfsburga wzbogacił swojego pickupa o nową jednostkę napędową, która przy takim samym spalaniu teraz dostarcza więcej mocy.

Volkswagen Caravelle: Wyjście awaryjne

Testy samochodów 01-09-2010

W pracy dziennikarza czasami tak bywa, że umówione na test auto zostaje rozbite, ulega awarii, bądź zostaje sprzedane i wówczas, o ile mamy tyle szczęścia, dostajemy w zastępstwie inną "testówkę". Tak też było i tym razem. Miał być Volkswagen Multivan, a do domu wracałem Caravelle. Niby te same rozmiary, niemal identyczne nadwozie i tylko inaczej wyposażone wnętrze. Czy więc Volkswagen Caravelle to tylko inna wersja wyposażeniowa Multivana, czy może całkowicie inny model?

Volkswagen Transporter: Od ciężarówki po salonkę

Premiery 18-11-2009

Volkswagen ma sposób na tworzenie aut, które przez dekady znajdowały się, bądź znajdują się na szczytach list popularności i przez wielu są uznawane wręcz za kultowe. Tak było z Garbusem, teraz jest z Golfem, w nieco może mniejszym stopniu również z Passatem. Nie inaczej jest i w świecie pojazdów dostawczych, gdzie zaszczytne pierwsze miejsce od kilku już dekad zajmuje Volkswagen Transporter. Do Polski właśnie wjeżdża najnowsza generacja tego modelu.

Filmy i galerie samochodów Volkswagen Caravelle

Volkswagen Tristar Concept

Samochody - katalog 26-09-2014

Volkswagen Caravelle

Samochody - katalog 30-01-2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Długa przerwa za kierownicą - jak bezpiecznie wrócić do jazdy?
Długa przerwa za kierownicą - jak bezpiecznie wrócić do jazdy?
Dłuższa przerwa w prowadzeniu samochodu wiąże się ze stresem związanym z powrotem. Ale to także kwestia bezpieczeństwa, zarówno wracającego za kółko kierowcy, jak i innych uczestników ruchu.