1. Samochody
  2. Volkswagen
  3. New Beetle
  4. Testy redakcyjne
Volkswagen

Volkswagen New Beetle - Testy redakcyjne

Volkswagen
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Volkswagen New Beetle Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Volkswagen New Beetle wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Volkswagen New Beetle

Volkswagen Beetle: Retro-nowoczesność

Testy samochodów 25-03-2015

Mimo kolejnych zmian dokonywanych przez Volkswagena, model ten jest rozpoznawalny już od pierwszych chwil, gdy na niego spojrzymy. I bardzo dobrze. Trzecia generacja Beetle'a, nawet po przebytym faceliftingu, wciąż jest dość wierną kopią swego pierwowzoru, czyli Garbusa.

Volkswagen Beetle: W stylu retro

pierwsza jazda 20-02-2015

Nie ma silnika typu bokser ani napędu na tylną oś. Oferuje wiele współczesnych wygód, lecz jest autem w stylu retro.

Volkswagen Beetle: Legenda po poprawce

Testy samochodów 15-07-2012

Powrót do przeszłości, czyli do legendarnych modeli, to droga, jaką obiera wielu producentów. Nie zawsze udana, ot jak w przypadku Volkswagena Beetle'a. Jednak Niemcy to cholernie uparty naród, nie poddający się tak łatwo. Druga generacja współczesnego Garbusa pokazuje, że było warto. A z 200-konnym silnikiem pod maską nowy Beetle ma także inne zalety.

Audi A1, Citroen DS3, Mini Coupe, Peugeot RCZ, Volkswagen Beetle

testy porównawcze 18-05-2012

Ostry charakter w standardzie. Nazbierało się małych, lekko szalonych samochodów. Oto nasz krótki przegląd - Audi A1 Sportback, Citroën DS3, Mini Coupé, Peugeot RCZ i Volkswagen Beetle. Tu i teraz, w najmocniejszych wersjach. Takie małe akwarium z piraniami.

Volkswagen The Beetle w Meksyku

pierwsza jazda 12-12-2011

Właśnie wyjeżdża z fabryki kolejna generacja Beetle'a, potomka kultowego modelu Volkswagena. Czy nowy Garbus wywoła uśmiechy na twarzach i westchnienia - jak jego dziadek?

Inne testy samochodów Volkswagen New Beetle

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki S-Cross - oficjalna premiera
Nowe Suzuki S-Cross - oficjalna premiera
Suzuki S-Cross wchodzi do gry, zastępując model SX4 S-Cross. Nowy SUV zyskał odmieniony wygląd i szereg systemów bezpieczeństwa, zachowując dotychczasowe zalety, jak napęd i przestronne wnętrze. Znamy już ceny.
Best Cars 2022 Best Cars 2022