1. Samochody
  2. Volkswagen
  3. Amarok
  4. Testy redakcyjne
Volkswagen

Volkswagen Amarok - Testy redakcyjne

Volkswagen
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Volkswagen Amarok Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Volkswagen Amarok wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Volkswagen Amarok

Nowy Volkswagen Amarok: pick-up godny 2023 roku - TEST

pierwsza jazda 14-01-2023

Trwająca chyba najdłużej w historii VW zmiana generacji modelu wreszcie dobiegła końca – po ponad dwóch latach oczekiwania premierę świętuje nowy Amarok. Wrażenia z jazdy najmocniejszą wersją z dieslem V6 i z 10-stopniowym „automatem”.

Volkswagen Amarok: Wilk syty i owca cała

Testy samochodów 01-06-2011

Mam pomysł jak przekonać ziomków Baracka Obamy, by wreszcie znieśli wizy dla Polaków. Wystarczy, że każdy Kowalski, Nowak i Brzęczyszczykiewicz zadeklaruje, że wybierając się do pracy do Stanów Zjednoczonych, zabierze ze sobą Volkswagena Amaroka.

VW Amarok – o wilku mowa

pierwsza jazda 21-04-2010

Inne testy samochodów Volkswagen Amarok

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo EX90 - polski cennik elektrycznego SUV-a
Volvo EX90 - polski cennik elektrycznego SUV-a
Firma Volvo Car Poland ogłosiła polskie ceny swojego flagowego modelu: Volvo EX90. Samochód miał swoją premierę kilka dni temu, a już pojawiły się polskie ceny tego samochodu i wraz z nimi pierwsze zamówienie tego auta przez polskiego klienta.
Orlen Sport Orlen Sport