1. Samochody
  2. Volkswagen
  3. up!
  4. Testy zderzeniowe
Volkswagen

Volkswagen up! - Zobacz testy zderzeniowe

Volkswagen
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Volkswagen up! wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Volkswagen up! oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Volkswagen up! na testach zderzeniowych:

Volkswagen up!

Test zderzeniowy Euro NCAP 2011.

Wynik ogólny:
Bezpieczeństwo kierowcy i pasażera:
89%
Bezpieczeństwo dzieci:
80%
Bezpieczeństwo pieszego:
46%
Wspomaganie bezpieczeństwa:
86%

System elektronicznej stabilizacji toru jazdy jest standardowym elementem wyposażenia Volkswagena up! na większości europejskich rynków, jednak w niektórych wersjach, na niektórych rynkach system ESP oferowany jest za dopłatą. Volkswagen dowiódł jednak, że będzie on spełniał wymogi Euro NCAP co do procentowego udziału w sprzedaży i up! dostał za niego punkty. W standardzie jest także system przypominający o zapięciu pasów bezpieczeństwa na przednich fotelach oraz tylnej kanapie. Volkswagen up! nie oferuje za to ogranicznika prędkości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Moda na SUV-y nie przemija, a z prognoz wynika, że ich sprzedaż jeszcze się podwoi w ciągu najbliższych lat. VW nie poprzestaje na tych modelach, które ma w ofercie, lecz wciąż opracowuje nowe.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Corolla na czele rankingu sprzedaży
Toyota Corolla na czele rankingu sprzedaży
Toyota Corolla była we wrześniu tego roku najpopularniejszym samochodem w Polsce. Tak wynika z danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM).