1. Samochody
  2. TVR

TVR - katalog modeli

Kup samochód marki TVR


 

Informacje o samochodach marki TVR

TVR zapowiada pierwszy model po 12 latach

Aktualności 17-07-2017

Słynny, brytyjski twórca samochodów sportowych powraca do świata żywych. Po 12 latach pojawi się na rynku nowy model, a tymczasem pojawił się pierwszy teaser nowej maszyny.

TVR wznawia przyjmowanie zamówień

Aktualności 02-07-2015

Dopiero co pisaliśmy o potencjalnym powrocie marki TVR, a już ruszają zamówienia na nowe pojazdy! Klienci stoją w kolejce po auta... których jeszcze nie widzieli.

Czy legendarny TVR wreszcie powróci?

Aktualności 03-06-2015

To już 10 lat od kiedy manufaktura w Blackpool wyprodukowała ostatni samochód z logo TVR. Jest jednak spora szansa na powrót tej brytyjskiej marki do 2017 roku.

Czy TVR się odrodzi?

Samochody luksusowe 14-11-2011

Brytyjska marka zniknęła z rynku motoryzacyjnego w 2006 roku. Przez pewien czas pojawiały się plotki na temat odrodzenia marki, ale okazywały się one nieprawdziwe. Teraz jednak znaki na niebie i ziemi wskazują, że dojdzie do zmartwychwstania.

TVR zdradza szczegóły

Samochody luksusowe 30-04-2010

TVR na przestrzeni ostatnich miesięcy dawało znaki o reinkarnacji marki i wprowadzeniu do sprzedaży nowych modeli. Kolejne szczegóły właściciel marki zdradził magazynowi Autocar.

TVR przypomina o istnieniu

Samochody luksusowe 26-02-2010

Już dawno nie było słychać o brytyjskiej marce produkującej co prawda niszowe, ale nie pozbawione charakteru samochody. TVR przypomina o swoim istnieniu prezentując pierwsze informacje o nowym modelu.

TVR Griffith jeszcze raz

Samochody luksusowe 23-08-2007

Spec od silników spalinowych z Wysp Brytyjskich, Al Melling, zamierza wprowadzić na rynek następcę modelu TVR Griffith. Będzie to dwuosobowy samochód rozwijający prędkość rzędu 270 km/h, z silnikiem umiejscowionym z przodu.

TVR żegna się z Wlk. Brytanią

Aktualności 19-10-2006

Jedna z ostatnich, niezależnych brytyjskich marek samochodowych, jaka jeszcze się ostała, zaprzestanie produkcji na Wyspach Brytyjskich. 250 osób straci pracę, a fabryka w Blackpool zostanie zamknięta.

TVR: Ostatnia Cerbera

Samochody luksusowe 26-07-2006

Producent sportowych samochodów z Wielkiej Brytanii, firma TVR postanowiła na krótko ożywić model Cerbera, którego produkcja oficjalnie zakończyła się w 2004 roku. Brytyjczycy wyprodukują jeszcze jeden egzemplarz tego modelu, który nie zostanie sprzedany, a...

Triumf Bugatti Veyron

Aktualności 29-06-2006

Samochód Bugatti Veyron rozłożył swoich rywali pod względem przyspieszenia w konkursie przeprowadzonym przez magazyn Autocar. Aby rozpędzić się do prędkości 0-160-0 km/h potrzebował mniej czasu niż superszybki motor Suzuki GSX-R1000.

TVR Opony

TVR - Opony

TVR Części samochodowe

TVR - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Volkswagen ID.3 w drodze
Nowy Volkswagen ID.3 w drodze
Nowa generacja Volkswagena ID.3 jest gotowa, auto zostanie zaprezentowane wiosną przyszłego roku.
Jakość i stylistyka przeniesione zostaną na nowy poziom – Volkswagen wysłuchał sugestii klientów i wiele z nich zastosuje w nowym aucie.
Orlen Sport Orlen Sport