1. Samochody
  2. Toyota
  3. RAV4
  4. Testy redakcyjne
Toyota

Toyota RAV4 - Testy redakcyjne

Toyota
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Toyota RAV4 Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Toyota RAV4 wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Toyota RAV4

Ford Kuga vs Toyota RAV4: Dwa SUV-y, dwa style

Testy samochodów 22-09-2013

Choć pochodzą z tego samego świata SUV-ów i, co więcej, wyglądają nawet całkiem, całkiem podobnie, to jednak reprezentują całkowicie różne szkoły jazdy. Toyota RAV4, jeden z prekursorów niezwykle popularnego dziś segmentu aut rekreacyjno-użytkowych, staje do pojedynku o prymat w klasie z Fordem Kugą. Oba w najnowszych odsłonach pojawiły się na rynku z początkiem tegorocznej wiosny.

Toyota RAV4: Trzecia generacja lidera

Testy samochodów 12-07-2006

Mocno zmieniona, ale wciąż charakterystyczna, trzecia już generacja modelu Toyota RAV4 będzie z pewnością nadal nadawać tonu dynamicznie rozwijającemu się segmentowi aut typu SUV.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Honda Civic e:HEV - polski cennik
Nowa Honda Civic e:HEV - polski cennik
Honda potwierdziła szczegóły, dotyczące cen najnowszego modelu Civic. Civic 11. generacji jest dostępny od 139 900 zł, wyłącznie w wersji hybrydowej, wyposażonej standardowo w wykorzystujący dwa silniki elektryczne, samoładujący się układ napędowy e:HEV Hondy.