1. Samochody
  2. Toyota
  3. RAV4
  4. Testy redakcyjne
Toyota

Toyota RAV4 - Testy redakcyjne

Toyota
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Toyota RAV4 Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Toyota RAV4 wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Toyota RAV4

Ford Kuga vs Toyota RAV4: Dwa SUV-y, dwa style

Testy samochodów 22-09-2013

Choć pochodzą z tego samego świata SUV-ów i, co więcej, wyglądają nawet całkiem, całkiem podobnie, to jednak reprezentują całkowicie różne szkoły jazdy. Toyota RAV4, jeden z prekursorów niezwykle popularnego dziś segmentu aut rekreacyjno-użytkowych, staje do pojedynku o prymat w klasie z Fordem Kugą. Oba w najnowszych odsłonach pojawiły się na rynku z początkiem tegorocznej wiosny.

Toyota RAV4: Trzecia generacja lidera

Testy samochodów 12-07-2006

Mocno zmieniona, ale wciąż charakterystyczna, trzecia już generacja modelu Toyota RAV4 będzie z pewnością nadal nadawać tonu dynamicznie rozwijającemu się segmentowi aut typu SUV.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Skoda Enyaq Sportline iV
Nowa Skoda Enyaq Sportline iV
Nowa Skoda Enyaq Sportline iV to usportowiony wariant pierwszego elektrycznego SUV-a marki, który jeszcze w tym roku uzupełni gamę modelową elektrycznego modelu Enyaq iV.