1. Samochody
  2. Toyota
  3. Prius
  4. Testy redakcyjne
Toyota

Toyota Prius - Testy redakcyjne

Toyota
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Toyota Prius Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Toyota Prius wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Toyota Prius

Toyota Auris Hybrid Touring Sports: Pakowna dyskrecja

Testy samochodów 21-08-2014

Hybrydy to dziś już nie ciekawostka, a bardzo szeroka oferta samochodów. Swoją poważną talię kart w tej grze ma Toyota. Wybór duży, ale czy jest auto, którego zakup da się uzasadnić jako najbardziej sensowny?

Toyota Prius+: Prawie jak autobus

Testy samochodów 27-11-2013

Technologia hybrydowa zaczyna "zarażać" różne segmenty. Mamy już małe miejskie auta wyposażone w zespół spalinowo-elektryczny, niedawno pojawiły się duże SUV-y wyposażone w oszczędny napęd. Przyszedł również czas, by rodzinne minivany umożliwiały jazdę tańszą niż autobusem MPK. Przynajmniej w teorii.

Toyota Prius Plug-in: Lek na agresję bez recepty

Testy samochodów 11-04-2013

W sportach walki, a już na pewno w boksie sportowa agresja jest wręcz wskazana. Problem pojawia się, gdy zawodnik nie potrafi jej kontrolować i robi, rzeczy, które później rzucają cień na jego sportową karierę. Wydaje nam się, że znaleźliśmy lekarstwo, które nawet z Mike’a Tysona zrobiłoby potulnego baranka.

Toyota Prius: Koniec lekcji ekologii

Testy samochodów 08-05-2012

Chcieliśmy być bardziej ekologiczni. Dlatego na nasz ostatni długodystansowy test wzięliśmy auto, które, przynajmniej w teorii, powinno być bardziej ekologiczne niż modele napędzane silnikami benzynowymi czy dieslami. Po trzech miesiącach spędzonych za kierownicą Toyoty Prius nie wstąpiliśmy wprawdzie do Greenpeacu, ale z całą pewnością wyemitowaliśmy kilkanaście kilogramów mniej dwutlenku węgla do atmosfery.

Długi dystans: Prius trafił na serwis

Testy samochodów 26-04-2012

Testowana przez nas Toyota Prius nie ma lekkiego życia. Kilkanaście tysięcy kilometrów po polskich drogach musiały w końcu zakończyć się wizytą w Autoryzowanej Stacji Obsługi. Sprawdźcie co się stało i ile kosztowało.

A gdyby tak Toyota Prius…

Testy samochodów 17-04-2012

Jeśli przeprowadzić ankietę wśród taksówkarzy i zapytać ich, jaki samochód  jest najlepszy jako taksówka, lub które z aut, jakim jeździli na taksówce, wspominają najlepiej to pewnie wiele odpowiedzi padnie podobnych. Dla wielu taksówkarzy Mercedes W124 to auto nie do zdarcia i wielu Baleronami jeździ do tej pory. Świat idzie do przodu, więc wypadało by iść z duchem czasu. A co gdyby taksówkarze, również idąc za trendami panującymi w motoryzacji, przesiedli się do aut hybrydowych?

Toyota Prius: Jak być eko?

Testy samochodów 10-03-2012

Od kilku tygodni na redakcyjnym parkingu stoi gość, który zawitał do nas na trzy miesiące. Jest to Toyota Prius trzeciej generacji, samochód z którym już kilkakrotnie miałem do czynienia, chociażby przy okazji corocznych rajdów Eco Challenge Toyoty, gdzie pobijane są kolejne dziennikarskie rekordy spalania.

Toyota Prius: Wersja 3.0

Testy samochodów 15-02-2012

Toyota Prius, którą podróżujemy od miesiąca, przejechała już ponad 4000 km w ramach testu długodystansowego. To właściwy moment, by zrelacjonować dotychczasowe wrażenia z użytkowania tego samochodu.

Toyota Prius - test długodystansowy

Testy samochodów 03-02-2012

Niewiele czasu upłynęło, od kiedy opuścił nas długodystansowy Chevrolet Orlando, a już na naszym redakcyjnym parkingu zagościł kolejny model, który spędzi u nas najbliższe trzy miesiące. Tym razem jest to samochód z zupełnie innej, dużo bardziej, przynajmniej z założenia, ekologicznej bajki. Czy Toyota Prius potwierdzi opinie wielu fachowców, że niedaleka przyszłość w motoryzacji należeć będzie do różnej maści aut hybrydowych bądź z napędem elektrycznym?

Tradycyjny czy odjechany – cz.5: Toyota Avensis i Prius

testy porównawcze 26-07-2011

Przemyślany, kompletny, może trochę konserwatywny sedan, czy nowoczesny, ekologiczny, hybrydowy hatchback?

Toyota Prius: Lekcja elektryki

Testy samochodów 13-12-2010

Pierwsza generacja nie podbiła jeszcze serc kierowców, ale pokazała potencjał drzemiący w napędzie hybrydowym. Druga była już dopracowana pod wieloma względami i zapewniła pozycję lidera wśród ekologicznych modeli. Trzecia odsłona modelu ma pokazać wszystkim, którzy coraz odważniej wchodzą w segment aut hybrydowych, że to jednak Toyota Prius jest wciąż bezkonkurencyjna w tym obszarze rynku.

BMW, Honda, Porsche, 2x Toyota , VW – Eko koktajl

testy porównawcze 09-11-2010

Być może z perspektywy naszej piaskownicy trudno w to uwierzyć, ale świat naprawdę kombinuje jak zmniejszyć zużycie paliwa. Oto, co samochody mają do powiedzenia w temacie "eko". Sześć najnowszych modeli.

Toyota Prius - o kropelce

test 08-12-2009

Flagowa hybryda Toyoty. To, co ma robić - robi doskonale. Toyota Prius trzeciej generacji, czyli samochód, z którego stacje benzynowe nie będą miały pożytku.

Toyota Prius – auto z bateryjką

pierwsza jazda 28-07-2009

Dubeltowe możliwości. Toyota - światowy lider w produkcji pojazdów hybrydowych próbuje wejść z tym towarem na rynek już... od 30 lat. Z różnym skutkiem. Teraz ma w tym pomóc nowy Prius.

Toyota Prius - Krok po kroku

test 22-06-2008

Dotychczas sądziłem, że potrafię jeździć zarówno szybko, jak i ekonomicznie. Hybrydowa Toyota Prius uświadomiła mi, że marny ze mnie kierowca w jeździe o kropelce.

Honda Civic IMA i Toyota Prius - Do odważnych świat należy

testy porównawcze 11-04-2008

Jeżdżą na benzynę i prąd. Potrafią złapać trwonioną energię i przechować ją na później, z korzyścią dla kieszeni kierowcy oraz środowiska. Hybrydy, czyli Honda Civic IMA i Toyota Prius.

Wespół w zespół - Lexus LS 600hL

pierwsza jazda 01-02-2008

Zapowiadany jeszcze w ubiegłym roku, teraz nareszcie na naszych drogach. Flagowy Lexus LS 600hL, czyli najpotężniejsza hybryda świata.

Toyota Prius: Benzynowa elektrownia

Testy samochodów 21-03-2007

Jeszcze parę lat temu widząc jego pierwszą generację można było powątpiewać w ewentualny sukces tego samochodu. Wydawał się za bardzo futurystyczny, a technologia zbyt odległa, by tak szybko się zadomowić. Teraz nowa odsłona sprawia, że nawet zepsuta Ameryka zgorzkniale się nawraca. Przynajmniej w kwestiach motoryzacyjno-ekologicznych. Lansowany przez gwiazdy ze 'Świętego Lasu' (ostatnio pokaźna flota na gali wręczenia Oscarów) sprawił, że paliwożerne SUV`y Amerykanów zaczynają na jego rzecz powoli rdzewieć

Inne testy samochodów Toyota Prius

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Targi Frankfurt 2019
Targi Frankfurt 2019
Targi Frankfurt 2019 to obok wystaw w Paryżu i Genewie najważniejsza impreza tego typu na całym Starym Kontynencie i jedna z największych na świecie.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy komunikator Yanosik XS
Nowy komunikator Yanosik XS
Aplikacja Yanosik znana jest każdemu kierowcy w Polsce. Teraz na rynek wchodzi urządzenie, które ma uprościć i ułatwić obsługę i odbieranie zgłoszeń drogowych.
DS 3 CROSSBACK DS 3 CROSSBACK