1. Samochody
  2. Toyota
  3. Aygo
  4. Testy redakcyjne
Toyota

Toyota Aygo - Testy redakcyjne

Toyota
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Toyota Aygo Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Toyota Aygo wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Toyota Aygo

Toyota Aygo X: Używać w mieście - TEST

test 26-07-2022

Krótko po ogłoszeniu przez Toyotę, że Aygo przechodzi na emeryturę, na scenę wjeżdża Aygo X. Ma na siebie nieco inny pomysł niż reszta maluchów i zamierza udowodnić, że na rynku jest nadal miejsce dla modeli z nadwoziem o długości około 3,7 metra.

Toyota Aygo kontra Renault Twingo: Miejskie przeciwieństwa

Testy samochodów 21-02-2015

Pierwszego cechują ostre linie karoserii i zadziorny wygląd, zaś drugi to delikatne kształty nadwozia oraz sympatyczne spojrzenie. Łączy ich wspólny segment oraz spory pokład opcji. Twingo to rewolucja technologiczna, zaś Aygo serwuje sprawdzone rozwiązania. Motoryzacja pociąga najmocniej, gdy nie jest nuda i właśnie dlatego sprawdzamy, które auto z tej dwójki najlepiej wymiata nudę z segmentu A.

Toyota Aygo: eXcytujący maluch

Testy samochodów 22-10-2014

Miejskie samochody zwykle powstają z myślą o przemieszczaniu się z punktu A do punktu B najtańszym sposobem. Trudno oczekiwać polotu, szczególnie gdy nad całością czuwa sztab księgowych. Nowe Aygo przełamuję nudną konwencję, serwując tajemniczy czynnik X.

Test Toyoty Aygo: Miejska xtrawagancja

test 18-08-2014

Ma iksa na czole i chwali się, że jest... najmniejsza w klasie. Nowa Toyota Aygo odsłania przed nami swoje tajemnice – sprawdzamy, na czym polega jej faktor X.  

Toyota Aygo: Projekt X

pierwsza jazda 09-05-2014

Małe tanie auta, gdy pojawiają się w naszych salonach, okazują się już tylko małe. Ale nowa Toyota Aygo kusi czymś, czego inni nie dają – jeśli się trochę opatrzy, można zmienić w niej kolor elementów nadwozia i wnętrza na inny. Za darmo.  

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo

testy porównawcze 01-08-2012

Maluchy do boju! Wśród najmniejszych i najtańszych samochodów jest dokładnie tak samo jak wśród aut z silnikami o mocy kilkuset koni - liczą się tylko twarde argumenty. Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo i Toyota Aygo, czyli jeden z najgorętszych testów porównawczych tego roku.

Toyota Aygo Sport

test 13-06-2012

Unikat na skalę światową. Odrobina szaleństwa jest zawsze zdrowa. Takiego na przykład jak zbudowanie zwariowanego samochodu na bazie modelu, który najmniej się do tego nadaje. Polski oddział Toyoty zaaplikował małej Aygo potężny zastrzyk sterydów, a my spuściliśmy ją ze smyczy - na zwykłych drogach.

Toyoty Yaris i Aygo – czar par

testy porównawcze 06-11-2009

Oferta Toyoty na świecie to ponad 60 modeli skrojonych do potrzeb wszystkich możliwych rynków. Do tego stopnia, że europejskie maluchy są projektowane i produkowane na miejscu.

Toyota Aygo Bluetooth: Miejski zawodnik w podróży

Testy samochodów 10-09-2008

Bluetooth (ang. "niebieski ząb", wymowa: blu-tuf), darmowy standard opisany w specyfikacji IEEE 802.15.1. Jest to technologia bezprzewodowej komunikacji krótkiego zasięgu pomiędzy różnymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak klawiatura, komputer, laptop, palmtop, telefon komórkowy...no i samochód. Tyle za Wikipedią. My dodamy coś więcej...o Toyocie.

Spark, C1, Panda, Ka, Picanto i Aygo - Samochodów i igrzysk

testy porównawcze 03-04-2008

Za 180 tysięcy zł spełniają się marzenia o kupnie jakiegoś sportowego samochodu. Tyle też kosztuje sześć testowych maluchów, co daje średnio 30 tysięcy za każdego z nich. O takich samochodach się nie śni - takich samochodów po prostu się używa.

Alternatywy 3

testy porównawcze 10-12-2007

Samochodów w Polsce przybyło, chociaż nie tych nowych głównie. Kontrofertą dla wielu aut używanych są jedynie tańsze modele, na przykład Dacia Logan, Kia Picanto i Toyota Aygo, mocno przy tym różniące się. Który wybrać?

Toyota Aygo: Kolorowy maluch

Testy samochodów 30-11-2005

Najmniejszy z modeli Toyoty jest drugim z "trojaczków" z Kolina, jaki zadebiutował na naszym rynku. Na ulicach polskich miast można spotkać już pierwsze egzemplarze Toyoty Aygo z fantazyjnie kolorowymi nadwoziami.

Inne testy samochodów Toyota Aygo

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo EX90 - polski cennik elektrycznego SUV-a
Volvo EX90 - polski cennik elektrycznego SUV-a
Firma Volvo Car Poland ogłosiła polskie ceny swojego flagowego modelu: Volvo EX90. Samochód miał swoją premierę kilka dni temu, a już pojawiły się polskie ceny tego samochodu i wraz z nimi pierwsze zamówienie tego auta przez polskiego klienta.
Orlen Sport Orlen Sport