1. Samochody
  2. Toyota
  3. Carina
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Toyota Carina

Łączna ocena

4.78

Toyota Carina – oceny kierowców

Samochody Toyota Carina zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 65 razy. Łączna ocena to 4.78 na 5. To bardzo dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.75, silnik – 4.89, komfort jazdy – 4.75 i jakość i awaryjność – 4.72.

Użytkownicy samochodów Toyota Carina

problem centralny zamek Toyota Carina E, 97r.

Witam.nnChciałbym się zapytać wszystkich forumowiczów, i nie tylko, jaka może być przyczyna tego, że centralny zamek w Toyota Carina E źle działa...chodzi o to że, jak chce zamknąć samochód i przekręcam kluczyk, to wszystkie zamki są sprawne bo się zamyka...ale i po tym od razu otwiera...albo jest tak, że drzwi od strony kierowcy się zamkną...a pozostałe otwarte...albo odwrotnie...że zamkną się pozostałe, a od kierowcy nie chcą się zamknąć...nCo to może być? nnPozdrawiam i czekam na odp. czytaj więcej

Toyota szarpie po dodaniu gazu.

Mam problem z Toyotą Cariną Gli 1993r. 2,0 16V benzyna-gaz.Auto szarpie przy dodaniu gazu świece wymieniałem ok. miesiąc,to samo jest na benzynie. Może kto podpowie co to jest za podpowiedż z gory dziękuję n stiv55 czytaj więcej

SILNIK WYCIERACZEK

SZUKAM SILNIKA WYCIERACZEK DO CARINY E JAPAN 93 R. SEDAN BONVOYAGEVA625@TLEN.PL czytaj więcej

aparat zapłonowy

szkam aparatu zapłonowego do toyoty cariny rok 95 czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
VW zdecydowanie stawia na elektromobilność
VW zdecydowanie stawia na elektromobilność
Przy salonach Grupy VW powstaną ogólnodostępne stacje ładowania zarówno z szybkimi złączami DC 50 kW, jak i AC 22 kW ? łącznie ponad 350 punktów, a wszystkie ładowarki będą zasilane energią ze źródeł odnawialnych.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wzrosła emisja CO2 nowych aut na świecie
Wzrosła emisja CO2 nowych aut na świecie
Emisje CO2 dla nowych samochodów w Europie są najwyższe od 2014 roku. Średnie emisje CO2 (wg NEDC) nowych samochodów w Europie w 2019 roku wzrosły już trzeci rok z rzędu.