1. Samochody
  2. Toyota
  3. Filmy video

Toyota - Filmy video

Toyota
Filmy video

Przedstawiamy filmy video o samochodach marki Toyota. Na filmach znajdziesz najważniejsze informacje o samochodach Toyota, prezentacje nowych modeli, nowości techniczne, relacje z targów.

Samochody marki Toyota na filmach video

Toyota C-HR - Genewa 2016

Premiery i wydarzenia 04-03-2016

Podczas targów w Genewie debiutuje nowy crossover Toyoty. Na razie w fazie koncepcyjnej, ale wiele elementów zostanie przeniesionych do wersji produkcyjnej. Model C-HR został wyposażony w hybrydowy układ napędowy o mocy 122 KM, pochodzący z Priusa.

Toyota Avensis - test video

Testy samochodów 18-08-2015

W naszym teście video najnowsza odmiana gruntownie zmodernizowanej Toyoty Avensis. Zobacz, co poza zmodyfikowanym nadwoziem zmieniło się we flagowej na europejskim rynku Toyocie.

Premiera: Toyota Avensis

Premiery i wydarzenia 12-06-2015

Toyota Avensis przeszła już drugi facelifting w swoim żywocie rynkowym, choć zakresem zmian dorównuje większym zmianom generacyjnym. Ładniejsza stylistyka i całkowicie nowe wnętrze docenią ci kierowcy, którzy zwracają uwagę na stylistykę. Jest też coś dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na właściwości jezdne - nowe silniki Diesla, zmodyfikowane układ zawieszenia i kierowniczy. Zmienione, bogatsze wyposażenia docenią z pewnością wszyscy.

Geneva Motor Show 2015: Toyota Avensis

Premiery i wydarzenia 09-03-2015

Choć zmiany są bardzo duże, to jednak zaprezentowana w Genewie Toyota Avensis nie jest nową generacją japońskiego modelu z segmentu D, a jedynie mocno zmodernizowaną wersją.

Toyota Mirai

Premiery i wydarzenia 18-11-2014

Toyota Mirai to pierwszy na Świecie, seryjnie produkowany samochód o zasilaniu wodorowym. Łączy zasięg standardowego samochodu z zerową emisją szkodliwych spalin.

Paryż 2014: Toyota C-HR

Premiery i wydarzenia 08-10-2014

Tym modelem Toyota będzie chciała wejść w segment miejskich crossoverów. Toyota C-HR to jeszcze wprawdzie model koncepcyjny, ale zgodnie z tym, co na wystawie w Paryżu mówili przedstawiciele japońskiej marki, wersja finalna nie będzie już się diametralnie różnić. Oczywiście pojawi się druga para drzwi.

Testy zderzeniowe Euro NCAP - Toyota Aygo

Testy samochodów 07-09-2014

Toyota Aygo zdobyła cztery gwiazdki w najnowszych testach zderzeniowych przeprowadzonych przez organizację Euro NCAP. Co ciekawe, wyniki uzyskane przez Aygo przypisano również identycznym pod względem konstrukcyjnym bliźniakom z Kolina - Citroenowi C1 oraz Peugeotowi 108.

Toyota FT-1 Concept dla Gran Turismo 6

Samochody - katalog 22-08-2014

Toyota i-Road

Samochody - katalog 03-07-2014

Toyota i-Road jest niewielkim, trójkołowym pojazdem, przystosowanym do przewodu dwóch osób. Przypomina w pełni zabudowany motocykl, dzięki czemu jest zwrotny i wąski (na jednym miejscu parkingowym mieszczą się aż cztery i-Roady), a jednocześnie chroni od deszczu, zimna i hałasu i przy tym jest stabilny w prowadzeniu. Toyota i-Road jest napędzana dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 2 kW i dzięki energii zgromadzonej w bateriach litowo-jonowych jest w stanie pokonać dystans 50 km.

Toyota Camatte Sport Concept

Samochody - katalog 12-06-2014

Toyota stworzyła ni to auto, ni to zabawkę. Trzymiejscowa kabina bez drzwi i dachu, a do tego przednia maska, na której można wyświetlać narysowane przez nas rysunki.

Toyota Prius Plug-in

Testy samochodów 29-04-2014

Testujemy, jak Toyota Prius plug-in hybrid sprawuje się w trybie EV, gdy włączony jest tylko silnik elektryczny. Ile w tym trybie jest w stanie przejechać kilometrów w różnych warunkach drogowych. I wreszcie jak wygląda ładowanie akumulatorów w tej odmianie Priusa.

Testy mojeauto.pl: Toyota Auris

Testy samochodów 29-04-2014

Toyota Prius Serwis

Testy samochodów 29-04-2014

Nasza długodystansowa Toyota Prius zaliczyła przymusową wizytę w serwisie.

Toyota Prius Wywiad

Testy samochodów 29-04-2014

Toyota Prius jako taksówka? Nie my pierwsi wpadliśmy na taki pomysł. Oto krótki wywyiad z Panem Ryszardem Dzikiem, wrocławskim taksówkarzem, który od pewnego czasu jeździ Priusem na taksówce.

Testy mojeauto.pl: Toyota Yaris

Testy samochodów 29-04-2014

Redakcja portalu mojeauto.pl zaprasza na test Toyoty Yaris - mojeauto.tv

Testy mojeauto.pl: Toyota Yaris vs Yaris Hybrid

Testy samochodów 29-04-2014

Do naszej redakcji trafiły dwie Toyoty Yaris. Jedna z tradycyjnym napędem spalinowym, druga z hybrydowym. Zobacz, która lepiej sprawuje się w codziennym użytkowaniu

Testy mojeauto.pl: Toyota Land Cruiser

Testy samochodów 29-04-2014

Toyota Land Cruiser na poligonie. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z testu terenowej Toyoty Land Cruiser - mojeauto.tv

Testy mojeauto.pl : Toyota Urban Cruiser

Testy samochodów 29-04-2014

Toyota Urban Cruiser może nie ma dużo wspólnego z dużym bratem Land Cruiserem ale wplasowuje się w segment małych crossoverów. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z testu - mojeauto.tv

Polska premiera : Toyota Auris 2010

Premiery i wydarzenia 24-04-2014

Materiał wideo z polskiej premiery Toyoty Auris 2010 - mojeauto.tv

Polska premiera : Toyota Land Cruiser 150

Premiery i wydarzenia 24-04-2014

Materiał wideo z polskiej premiery Toyoty Land Cruiser 150

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe przepisy. Ruszają wypłaty szczególne z UFG
Nowe przepisy. Ruszają wypłaty szczególne z UFG
Blisko sześćdziesiąt ofiar wypadków sprzed lat może wystąpić wkrótce do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego o wypłatę renty szczególne.
Volvo XC 90 Twin engine Volvo XC 90 Twin engine