1. Samochody
  2. Toyota
  3. Filmy video

Toyota - Filmy video

Toyota
Filmy video

Przedstawiamy filmy video o samochodach marki Toyota. Na filmach znajdziesz najważniejsze informacje o samochodach Toyota, prezentacje nowych modeli, nowości techniczne, relacje z targów.

Samochody marki Toyota na filmach video

Toyota C-HR - Genewa 2016

Premiery i wydarzenia 04-03-2016

Podczas targów w Genewie debiutuje nowy crossover Toyoty. Na razie w fazie koncepcyjnej, ale wiele elementów zostanie przeniesionych do wersji produkcyjnej. Model C-HR został wyposażony w hybrydowy układ napędowy o mocy 122 KM, pochodzący z Priusa.

Toyota Avensis - test video

Testy samochodów 18-08-2015

W naszym teście video najnowsza odmiana gruntownie zmodernizowanej Toyoty Avensis. Zobacz, co poza zmodyfikowanym nadwoziem zmieniło się we flagowej na europejskim rynku Toyocie.

Premiera: Toyota Avensis

Premiery i wydarzenia 12-06-2015

Toyota Avensis przeszła już drugi facelifting w swoim żywocie rynkowym, choć zakresem zmian dorównuje większym zmianom generacyjnym. Ładniejsza stylistyka i całkowicie nowe wnętrze docenią ci kierowcy, którzy zwracają uwagę na stylistykę. Jest też coś dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na właściwości jezdne - nowe silniki Diesla, zmodyfikowane układ zawieszenia i kierowniczy. Zmienione, bogatsze wyposażenia docenią z pewnością wszyscy.

Geneva Motor Show 2015: Toyota Avensis

Premiery i wydarzenia 09-03-2015

Choć zmiany są bardzo duże, to jednak zaprezentowana w Genewie Toyota Avensis nie jest nową generacją japońskiego modelu z segmentu D, a jedynie mocno zmodernizowaną wersją.

Toyota Mirai

Premiery i wydarzenia 18-11-2014

Toyota Mirai to pierwszy na Świecie, seryjnie produkowany samochód o zasilaniu wodorowym. Łączy zasięg standardowego samochodu z zerową emisją szkodliwych spalin.

Paryż 2014: Toyota C-HR

Premiery i wydarzenia 08-10-2014

Tym modelem Toyota będzie chciała wejść w segment miejskich crossoverów. Toyota C-HR to jeszcze wprawdzie model koncepcyjny, ale zgodnie z tym, co na wystawie w Paryżu mówili przedstawiciele japońskiej marki, wersja finalna nie będzie już się diametralnie różnić. Oczywiście pojawi się druga para drzwi.

Testy zderzeniowe Euro NCAP - Toyota Aygo

Testy samochodów 07-09-2014

Toyota Aygo zdobyła cztery gwiazdki w najnowszych testach zderzeniowych przeprowadzonych przez organizację Euro NCAP. Co ciekawe, wyniki uzyskane przez Aygo przypisano również identycznym pod względem konstrukcyjnym bliźniakom z Kolina - Citroenowi C1 oraz Peugeotowi 108.

Toyota FT-1 Concept dla Gran Turismo 6

Samochody - katalog 22-08-2014

Toyota i-Road

Samochody - katalog 03-07-2014

Toyota i-Road jest niewielkim, trójkołowym pojazdem, przystosowanym do przewodu dwóch osób. Przypomina w pełni zabudowany motocykl, dzięki czemu jest zwrotny i wąski (na jednym miejscu parkingowym mieszczą się aż cztery i-Roady), a jednocześnie chroni od deszczu, zimna i hałasu i przy tym jest stabilny w prowadzeniu. Toyota i-Road jest napędzana dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 2 kW i dzięki energii zgromadzonej w bateriach litowo-jonowych jest w stanie pokonać dystans 50 km.

Toyota Camatte Sport Concept

Samochody - katalog 12-06-2014

Toyota stworzyła ni to auto, ni to zabawkę. Trzymiejscowa kabina bez drzwi i dachu, a do tego przednia maska, na której można wyświetlać narysowane przez nas rysunki.

Toyota Prius Plug-in

Testy samochodów 29-04-2014

Testujemy, jak Toyota Prius plug-in hybrid sprawuje się w trybie EV, gdy włączony jest tylko silnik elektryczny. Ile w tym trybie jest w stanie przejechać kilometrów w różnych warunkach drogowych. I wreszcie jak wygląda ładowanie akumulatorów w tej odmianie Priusa.

Testy mojeauto.pl: Toyota Auris

Testy samochodów 29-04-2014

Toyota Prius Serwis

Testy samochodów 29-04-2014

Nasza długodystansowa Toyota Prius zaliczyła przymusową wizytę w serwisie.

Toyota Prius Wywiad

Testy samochodów 29-04-2014

Toyota Prius jako taksówka? Nie my pierwsi wpadliśmy na taki pomysł. Oto krótki wywyiad z Panem Ryszardem Dzikiem, wrocławskim taksówkarzem, który od pewnego czasu jeździ Priusem na taksówce.

Testy mojeauto.pl: Toyota Yaris

Testy samochodów 29-04-2014

Redakcja portalu mojeauto.pl zaprasza na test Toyoty Yaris - mojeauto.tv

Testy mojeauto.pl: Toyota Yaris vs Yaris Hybrid

Testy samochodów 29-04-2014

Do naszej redakcji trafiły dwie Toyoty Yaris. Jedna z tradycyjnym napędem spalinowym, druga z hybrydowym. Zobacz, która lepiej sprawuje się w codziennym użytkowaniu

Testy mojeauto.pl: Toyota Land Cruiser

Testy samochodów 29-04-2014

Toyota Land Cruiser na poligonie. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z testu terenowej Toyoty Land Cruiser - mojeauto.tv

Testy mojeauto.pl : Toyota Urban Cruiser

Testy samochodów 29-04-2014

Toyota Urban Cruiser może nie ma dużo wspólnego z dużym bratem Land Cruiserem ale wplasowuje się w segment małych crossoverów. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z testu - mojeauto.tv

Polska premiera : Toyota Auris 2010

Premiery i wydarzenia 24-04-2014

Materiał wideo z polskiej premiery Toyoty Auris 2010 - mojeauto.tv

Polska premiera : Toyota Land Cruiser 150

Premiery i wydarzenia 24-04-2014

Materiał wideo z polskiej premiery Toyoty Land Cruiser 150

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe, szybsze i łatwiejsze do zainstalowania ładowarki samochodowe
Nowe, szybsze i łatwiejsze do zainstalowania ładowarki samochodowe
Powstanie gęstej sieci publicznych ładowarek do aut elektrycznych będzie możliwe znacznie szybciej, niż się dotąd wydawało.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Seat Leon. Premiera czwartej generacji
Seat Leon. Premiera czwartej generacji
Seat zaprezentował nową generację Seata Leona. Kompaktowy model korzysta z rozwiązań użytych w nowym Volkswagenie Golfie czy nowej Skodzie Octavii.
Przekładnia 1-biegowa Volkswagena Przekładnia 1-biegowa Volkswagena