1. Samochody
  2. Tesla
  3. Model S

Kup Tesla Model S


 


 

Tesla Model S - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo kierowcy i pasażera: 82%

 

Informacje o samochodach Tesla Model S

Tesla Model S Plaid: Nie tak szybko - TEST

pierwsza jazda 12-03-2022

Postanowiliśmy przejechać się Teslą Model S Plaid z trzema silnikami o mocy ponad 1000 KM, żeby sprawdzić, ile czasu tak naprawdę zajmuje jej przyspieszenie do setki. Możemy wam już zdradzić, że do sprintu trzeba się przygotować.

Tesla Model S z napędem odrzutowym

wydarzenia 13-12-2021

Jak poprawić osiągi i tak już bardzo szybkiej Tesli Model S? Zamontować silniki odrzutowe! Na taki pomysł wpadł konstruktor z serwisu Warped Perception.

Co Tesla robi lepiej niż inni. A czego nie.

wydarzenia 18-07-2020

Tesla sprawiła, że elektryczne auta stały się sexy – sprzedała ich ponad milion, a jej akcje zwyżkują na giełdzie. To dlatego, że Elon Musk wiele rzeczy robi po prostu lepiej niż jego konkurenci - ale nie wszystkie. Oto analiza mocnych i słabych stron Tesli.

Porsche Taycan bije Teslę Model S powtarzalnością osiągów

wydarzenia 12-02-2020

Porsche Taycan to pierwszy tak mocny rywal dla Tesli Model S. Oba auta przyspieszają w mgnieniu oka, ale jak się okazuje, tylko za pierwszym razem.

Tesla oficjalnie w Polsce. Znamy ceny

wydarzenia 29-08-2019

Długo kazał czekać Polakom Elon Musk na możliwość zamówienia jednego z elektrycznych aut Tesli. Amerykańska marka otwarła się właśnie na kilka kolejnych krajów.

Filmy i galerie samochodów Tesla Model S

Testy zderzeniowe Euro NCAP - Tesla Model S

Testy samochodów 05-11-2014

Elektryczna Tesla S jest kolejnym modelem z napędem elektrycznym, który udowadnia, że tego typu modele również mogą zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche wchodzi do Formuły E. Oto bolid trzeciej generacji
Porsche wchodzi do Formuły E. Oto bolid trzeciej generacji
Porsche 99X Electric Gen3 to bolid debiutującej w Formule E marki Porsche. Począwszy od sezonu 2023 ekipa Formuły E TAG Heuer Porsche będzie wystawiać go w Mistrzostwach Świata Formuły E ABB FIA.
Kia Niro EV Kia Niro EV