1. Samochody
  2. Tata
  3. Testy redakcyjne

Tata - Testy redakcyjne

Tata
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów marki Tata. Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów Tata. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak modele Tata wypadły na auto-testach.

Testy samochodów marki Tata

Tata Indica Vista: Krok po kroczku

Testy samochodów 10-01-2011

Nie za bardzo udało się z Indicą, no to teraz indyjski koncern chce podbić Europę mocno odmienionym modelem. Ma być lepsza jakość, lepsze bezpieczeństwo i komfort oraz właściwości jezdne. A że mamy do czynienia z całkowicie nowym autem, zmieniono również, choć nie całkowicie, jego nazwę. Sprawdziliśmy, czy Indica Vista jest pod każdym względem lepsza od poprzednika i czy to wystarczy na Europejczyków.

Tata Indica Vista – Vista wio

pierwsza jazda 07-12-2010

Indica została w Europie przyjęta niezbyt gorąco. Tata nie rezygnuje jednak z europejskiego rynku i już na salony wjeżdża nowy model, znacznie lepszy - Indica Vista. 

Tata Nano – Nano kosmos

pierwsza jazda 07-05-2009

W końcu na drodze. Tata Nano to najtańszy seryjnie produkowany samochód świata. A Steve Cropley to pierwszy europejski dziennikarz, który zaliczył z nim bliskie spotkanie trzeciego stopnia. Oto wrażenia.

Tata Indica: Imperium kontratakuje

Testy samochodów 04-12-2008

Pewnego pięknego popołudnia dowiedziałem się, że za parę dni będę miał do pokonania trochę ponad tysiąc kilometrów w przeciągu niecałych 48 godzin. Przyjąłem to ze spokojem, jednak do czasu. Do momentu w którym dowiedziałem się, że będę miał przyjemność pokonać tą trasę nowością prosto z Bollywood. W pierwszym momencie to zabrzmiało jak wyrok albo przynajmniej jak rózga od Świętego Mikołaja...

Tata Indica – Witaj tatusiu

test 12-11-2008

Testowy debiut. Taki nie zdarza się często, a tu i nowa marka, i nowy model. Oto Tata Indica, wersja z silnikiem benzynowym. Świeża. Pachnąca. Niedroga. Nieszybka. Prosto z Indii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi RS 3 - premiera
Nowe Audi RS 3 - premiera
Nowe Audi RS 3 to sprint od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy, prędkość maksymalna do 290 km/h, mechanizm RS Torque Splitter, opony semi slick i specjalne tryby jazdy RS.