1. Samochody
  2. Suzuki
  3. Ignis
  4. Testy redakcyjne
Suzuki

Suzuki Ignis - Testy redakcyjne

Suzuki
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Suzuki Ignis Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Suzuki Ignis wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Suzuki Ignis

Suzuki Ignis: mały wielki wóz - TEST

pierwsza jazda 27-08-2020

Grunt to znaleźć swoją niszę. Suzuki Ignis po face liftingu, z odświeżonym układem napędowym, wciąż nie jest autem dla każdego. Jednak ci, którzy właśnie takiego samochodu potrzebują, wysiądą z niego zadowoleni, a może nawet zauroczeni.

Suzuki Ignis - waga piórkowa

pierwsza jazda 27-02-2017

Największą zaletą Suzuki Ignisa jest to, że nie ma nic wspólnego z poprzednikiem. Japończycy pokazują, jak tworzyć małe auta.

Suzuki Ignis – Iskiereczka

pierwsza jazda 01-09-2008

Suzuki Ignis: Z podciętymi skrzydłami

Testy samochodów 08-11-2005

Suzuki Ignis jest drugą propozycją japońskiego koncernu, obok Swifta, w segmencie małych aut. W tym jednak przypadku producent chciał zaproponować nieco więcej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ciągniki rolnicze na drogach - uwaga na zagrożenie
Ciągniki rolnicze na drogach - uwaga na zagrożenie
Trwają żniwa i zbiory różnych gatunków roślin, dlatego prawdopodobieństwo napotkania ciągnika rolniczego na drodze jest duże. Podjeżdżanie zbyt blisko takiego pojazdu czy ryzykowne wyprzedzanie go to niestety częste zachowania polskich kierowców.