1. Samochody
  2. Suzuki
  3. Swift
  4. Testy zderzeniowe
Suzuki

Suzuki Swift - Zobacz testy zderzeniowe

Suzuki
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Suzuki Swift wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Suzuki Swift oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Suzuki Swift na testach zderzeniowych:

Suzuki Swift

Test zderzeniowy Euro NCAP 2010.

Wynik ogólny:
Bezpieczeństwo kierowcy i pasażera:
94%
Bezpieczeństwo dzieci:
82%
Bezpieczeństwo pieszego:
62%
Wspomaganie bezpieczeństwa:
71%

Systemy ESP oraz przypominający o zapięciu pasów na obu przednich fotelach znajdują się w standardowym wyposażeniu wszystkich wersji Swifta.

Suzuki Swift

Test zderzeniowy Euro NCAP 2005.

Wynik ogólny:
30 pkt.
Bezpieczeństwo dzieci:
27 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
20 pkt.

Nadwozie Swifta zostało zaprojektowane tak, aby uzyskać strukturę wyjątkowo odporną na zderzenia. Zanotowano niewielkie odkształcenia w zderzeniu przednim, co zapewniło dobrą ochroną pasażerom. Ochrona dzieci była już jednak nierówna, stosunkowo dobra dla starszego i dużo gorsza dla młodszego. Ochrona, jakie auto zapewnia w razie zderzenia z pieszym została oceniona jako dość dobra.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Moda na SUV-y nie przemija, a z prognoz wynika, że ich sprzedaż jeszcze się podwoi w ciągu najbliższych lat. VW nie poprzestaje na tych modelach, które ma w ofercie, lecz wciąż opracowuje nowe.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak bezpiecznie przewozić dziecko w samochodzie?
Jak bezpiecznie przewozić dziecko w samochodzie?
Jak bezpiecznie przewozić dziecko? Do jakiego wieku fotelik jest obowiązkowy? Podajemy 10 zasad bezpiecznej jazdy z dzieckiem.