1. Samochody
  2. Suzuki
  3. Swift
  4. Testy zderzeniowe
Suzuki

Suzuki Swift - Zobacz testy zderzeniowe

Suzuki
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Suzuki Swift wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Suzuki Swift oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Suzuki Swift na testach zderzeniowych:

Suzuki Swift

Test zderzeniowy Euro NCAP 2010.

Wynik ogólny:
Bezpieczeństwo kierowcy i pasażera:
94%
Bezpieczeństwo dzieci:
82%
Bezpieczeństwo pieszego:
62%
Wspomaganie bezpieczeństwa:
71%

Systemy ESP oraz przypominający o zapięciu pasów na obu przednich fotelach znajdują się w standardowym wyposażeniu wszystkich wersji Swifta.

Suzuki Swift

Test zderzeniowy Euro NCAP 2005.

Wynik ogólny:
30 pkt.
Bezpieczeństwo dzieci:
27 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
20 pkt.

Nadwozie Swifta zostało zaprojektowane tak, aby uzyskać strukturę wyjątkowo odporną na zderzenia. Zanotowano niewielkie odkształcenia w zderzeniu przednim, co zapewniło dobrą ochroną pasażerom. Ochrona dzieci była już jednak nierówna, stosunkowo dobra dla starszego i dużo gorsza dla młodszego. Ochrona, jakie auto zapewnia w razie zderzenia z pieszym została oceniona jako dość dobra.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Targi Frankfurt 2019
Targi Frankfurt 2019
Targi Frankfurt 2019 to obok wystaw w Paryżu i Genewie najważniejsza impreza tego typu na całym Starym Kontynencie i jedna z największych na świecie.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak jeździć bezpiecznie?
Jak jeździć bezpiecznie?
Większość z nas wróciła już z urlopów, ale spora grupa wciąż podróżuje, korzystając z dobrej pogody i niższych cen. Jak zadbać o to, żeby bezpiecznie dotrzeć do domu?
TARGI FRANKFURT TARGI FRANKFURT