1. Samochody
  2. Suzuki
  3. Celerio

Ocena użytkowników

Kup Suzuki Celerio


 


 

Suzuki Celerio - opinie kierowców


Suzuki Celerio został oceniony 3 razy. Uzyskał średnią ocenę 4.25 na 5 możliwych punktów. 67% użytkowników określiło że warto kupić ten model

Ocena łaczna: 4.25

Liczba ocen: 3

Czy warto kupić ten model: tak 67% nie 33%

 

Suzuki Celerio - spalanie


Użytkownicy modelu Suzuki Celerio testują jego spalanie. Oto średnie zużycie paliwa w mieście i w trasie dla głównych rodzajów paliwa:
 
Liczba raportów:
3
3
śr. spalanie w mieście (l/100km)
5.3
5.3
śr. spalanie w trasie (l/100km)
4.8
4.8

 

Suzuki Celerio - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo kierowcy i pasażera: 61%

 

Informacje o samochodach Suzuki Celerio

Suzuki Celerio: Japońska praktyczność

Testy samochodów 02-04-2015

Choć miał być następcą Alto, to po wycofaniu ze sprzedaży również Splasha, stanął przed zadaniem zastąpienia obu tych maluchów Suzuki. Model Celerio stanął przed trudnym zadaniem z jeszcze jednego powodu - w segmencie A jest coraz tłoczniej, a konkurencja co chwila podnosi poprzeczkę.

Wstrzymana sprzedaż wadliwych Suzuki Celerio

Aktualności 02-02-2015

Brytyjskie salony ledwie zaczęły sprzedawać nowego malucha od Suzuki, a już po dwóch dniach musiały zawiesić przyjmowanie zamówień.

Suzuki Celerio dostępne w Polsce

Premiery 08-12-2014

W bogatej palecie małych samochodów Suzuki nastąpiły roszady wśród aut segmentu A - nowy model Celerio zastępuje wysłużone Alto.

Euro NCAP: Cztery modele na pięć, jeden na trzy

Aktualności 06-11-2014

Kolejne sześć modeli zostało poddanych testom zderzeniowym przez specjalistów z Euro NCAP. Wynik końcowy więcej niż zadowalający - Fabia, Pulsar, Seria 2 Active Tourer i Tesla S uzyskały maksymalną liczbę pięciu gwiazdek, Megane po poprawce, otrzymał cztery gwiazdki, a tylko Suzuki Celerio - trzy.

Zaledwie trzy gwiazdki dla Suzuki Celerio

Aktualności 05-11-2014

Suzuki Celerio - model na polskim rynku jeszcze nieobecny - został poddany szczegółowym testom zderzeniowym przez Euro NCAP i uzyskał zaledwie trzy gwiazdki.

Celerio, czyli nowe miejskie Suzuki

Aktualności 06-02-2014

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie Suzuki zaprezentuje całkowicie nowego malucha. Suzuki Celerio powstał w oparciu o koncepcyjny model A:Wind.

Filmy i galerie samochodów Suzuki Celerio

Suzuki Celerio

Samochody - katalog 01-04-2015

W naszym teście najnowszy maluch Suzuki - model Celerio, który zastąpił w ofercie jednocześnie dwa modele- Alto i Splasha. Pod maską Suzuki Celerio jedyny w sprzedaży litrowy, 3-cylindrowy silnik benzynowy.

Testy mojeauto.pl: Suzuki Celerio

Testy samochodów 30-03-2015

Suzuki Celerio jest następcą modelu Alto w gamie japońskiej marki. W ofercie tylko wersja z jednolitrowym silnikiem benzynowym i dwoma poziomami wyposażenia. Cena od 39.900 zł.

Testy zderzeniowe Euro NCAP - Suzuki Celerio

Testy samochodów 05-11-2014

Suzuki Celerio wypadło najgorzej podczas ostatniej, listopadowej fazy testów zderzeniowych Euro NCAP, zdobywając zaledwie trzy gwiazdki końcowej oceny.

Opinie i dyskusje o samochodach Suzuki Celerio

zerozer52 o Suzuki Celerio 2014-

Jeździ się nim spokojnie, fajnie. Nazwałem go, bez żenady, wypasioną kosiarką z dachem. I nadal czuję się w nim dobrze. czytaj więcej

Pilus o Suzuki Celerio 2014-

Super auto, tanie w utzymaniu ,mało pali,super widoczność,dobre przyspieszenie , dużo miejsca w kabinie ,spory bagaznik ,wygodne ,miękkie fotele. Warte polecenia i swojej ceny ! czytaj więcej

Ilona o Suzuki Celerio 2014-

Po półtorej roku użytkowania i przejechaniu 20 000 km padło sprzęgło. Oczywiście wymiany nie obejmuje gwarancja, a koszt to ok. 1700 zł Przez pierwszy miesiąc autko jeździło bardzo cicho, teraz już nie jest tak fajnie Na otwartej przestrzenie mocno czuć podmuchy wiatru Spalanie - średnia po 1. 5 roku - 5.4, czyli więcej niż mówi producent czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra e-Racer. Zimowe testy elektrycznej wyścigówki
Cupra e-Racer. Zimowe testy elektrycznej wyścigówki
Rozpoczęło się oficjalne odliczanie do debiutu Cupra e-Racer ‒ pierwszego na świecie całkowicie elektrycznego samochodu, który weźmie udział w wyścigach serii ETCR.