1. Samochody
  2. Suzuki
  3. Across

Kup Suzuki Across


 


 

Informacje o samochodach Suzuki Across

Suzuki Across: szybki i oszczędny – TEST

testy 24-06-2021

Suzuki Across jest najszybszym modelem Suzuki w ofercie, mimo że mówimy o niemal 2-tonowym SUV-ie. Jest też bodaj najoszczędniejszym i zarazem jedynym autem tej marki, który pokona ponad 70 km „na prądzie”.

Suzuki Across: Z siłą trzech serc - TEST

test 27-02-2021

Across jest dzieckiem związku Suzuki z Toyotą. Z grubsza rzecz biorąc, to RAV4, tyle że z innym znaczkiem. W teście jedyna wersja tego modelu, czyli 306-konna hybryda plug-in.

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid – znamy ceny

wydarzenia 30-12-2020

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid wchodzi do sprzedaży. Poznaliśmy jej cennik i trzeba przyznać, że tanio nie jest. Jak ceny RAV4 mają się do pokazanego niedawno, bliźniaczego Suzuki Across?

Suzuki Across, czyli dlaczego pisanie o SUV-ach jest trudne

pierwsza jazda 19-12-2020

Test Suzuki Across, jak jeździ Suzuki Across, ile pali Suzuki Across - teraz, kiedy w Google wszyscy pieją z zachwytu nad moimi zdolnościami wykorzystywania fraz kluczowych, spróbuję odpowiedzieć na tytułowe pytanie.

Suzuki Swace i Suzuki Across: znamy ceny nowych modeli

wydarzenia 06-11-2020

Suzuki podało oficjalne ceny swoich nowych modeli. Znamy już cenę Suzuki Swace - kompaktowego hybrydowego kombi oraz Suzuki Across - SUV-a z napędem plug-in hybrid.

Suzuki Across, czyli Toyota RAV4 w przebraniu

wydarzenia 01-07-2020

Suzuki Across to SUV z napędem hybrydowym plug-in. Już pierwszy rzut oka na zdjęcie zdradza, że tak naprawdę mamy do czynienia z Toyotą RAV4. O co chodzi?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Corolla Cross z wysoką oceną bezpieczeństwa
Toyota Corolla Cross z wysoką oceną bezpieczeństwa
Toyota Corolla Cross dołączyła do grona najbezpieczniejszych samochodów na amerykańskim rynku. Model zdobył najwyższe oceny za bezpieczeństwo w badaniach amerykańskiej Insurance Institute for Highway Safety.