1. Samochody
  2. SsangYong
  3. Tivoli

Ocena ekspertów

SsangYong Tivoli - generacje, wersje, katalog

Kup SsangYong Tivoli


 


 

Informacje o samochodach SsangYong Tivoli

SsangYong - świetne wyniki sprzedaży

Aktualności 12-08-2016

Koreańska marka SsangYong może pochwalić się sukcesem, na który czekała od 9 lat. Firma zamknęła pierwsze półrocze z zyskiem. Do tego sprzedaż jest największa od 13 lat.

Ssangyong Tivoli - dogonić królika

pierwsza jazda 23-06-2016

Koreańska marka powraca na rynek europejski z nowym modelem Tivoli, który pod maską skrywa nową jednostkę wysokoprężną, która współpracuje z napędem 4x4.

SsangYong Tivoli - egzotyczna wycieczka

test 07-05-2016

SsangYong to w Polsce na razie egzotyczna marka. W ubiegłym roku sprzedała u nas zaledwie 150 samochodów, ale nowy model Tivoli ma dźwignąć statystyki. Czy zaprojektowany w Korei i tam produkowany mały SUV odmieni oblicze koreańskiej marki? Kii kiedyś się udało.  

Ssangyong Tivoli bez dachu

Aktualności 14-03-2016

Koreańska marka po raz kolejny próbuje zdobyć rynek europejski nietypowym modelem. Tym razem przymierza się do wprowadzenia auta sportowo-rekreacyjnego z otwieranym dachem.

SsangYong Tivoli: Udany desant na Europę

Testy samochodów 20-01-2016

Możemy już teraz przyznać się bez bicia, że SsangYong Tivoli mocno nas zaskoczył. Koreańczycy wzorowo odrobili lekcję i wyciągnęli wnioski z własnych błędów. Marka wróciła na rynek europejski z solidnym produktem, którego nikt w Korei nie musi się wstydzić. Tylko jak przekonać konserwatywnych klientów ze Starego Kontynentu do nowego, lepszego auta marki, która dopiero wypracowuje sobie pozycje na rynku?

Nowy SsangYong Tivoli: Cena i wrażenia z jazdy

wydarzenia 12-06-2015

SsangYong Tivoli kusi przede wszystkim ceną, ale jego właściwości jezdne nie są tak złe, jak może się wydawać. To bardzo przyjemne i przede wszystkim ładne auto. Nie wygląda jak SsangYong, a to akurat jest zaletą. Oto wrażenia z pierwszych jazd oraz jego polskie ceny.

Tivoli zadebiutuje w Genewie, sprzedaż latem

Aktualności 25-02-2015

Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie odbędzie się premiera modelu Ssangyong Tivoli.

Nowe informacje o Ssangyongu Tivoli

Premiery 28-01-2015

13 stycznia w Seulu nastąpiła prezentacja najnowszego modelu marki SsangYong. Tivoli chce podebrać klientów m.in. Renault Capturowi.

Debiutuje nowy SsangYong Tivoli

wydarzenia 15-01-2015

SsangYong Tivoli to koreański konkurent dla europejskich crossoverów. Wyglądem nie przypomina już dziwoląga, teraz jest całkiem... europejski.

Ssangyong Tivoli zadebiutował w Korei

Aktualności 14-01-2015

Podczas gdy oczy motoryzacyjnego świata są skupione na Detroit i targi NAIAS, marka Ssangyong zaprezentowała oficjalnie swój najnowszy model o nazwie Tivoli w Seulu.

Filmy i galerie samochodów SsangYong Tivoli

Geneva Motor Show 2015: SsangYong Tivoli

Premiery i wydarzenia 13-03-2015

Po kłopotach sprzed kilku lat, kiedy to marka Ssangyong bliska była bankructwa, nie ma już ślady, czego efektem są nowe modele tej koreańskiej marki. Na wystawie w Genewie Ssangyong zademonstrował model o nazwie Tivoli, który będzie chciał namieszać w coraz bardziej konkurencyjnym segmencie małych SUV-ów.

Geneva Motor Show 2015: Ssangyong Tivoli

Premiery i wydarzenia 04-03-2015

Ssangyong Tivoli będzie kolejnym graczem w segmencie kompaktowych SUV-ów. Czy jednak koreański model zdoła przebić się przez liczne już grono konkurentów i zaistnieć jakoś znacząco na rynku?

Ssangyong Tivoli

Samochody - katalog 28-01-2015

SsangYong próbuje wgryźć się w segment kompaktowych crossoverów modelem Tivoli. Auto ma konkurować m.in. z Renault Capturem, a do zaoferowania ma bogate wyposażenie, przestronną kabinę i możemy spodziewać się korzystnej ceny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koronawirus a bezpiecznie tankowanie samochodu
Koronawirus a bezpiecznie tankowanie samochodu
Epidemia koronawirusa zmusza nas, kierowców, do zmiany wielu zachowań. #dbajmyosiebie i innych podczas tankowania na stacji, czy codziennego korzystania z samochodu.