1. Samochody
  2. Spyker

Spyker - katalog modeli

Kup samochód marki Spyker


 

Informacje o samochodach marki Spyker

Spyker C8 Preliator - światełko w tunelu

Samochody luksusowe 02-03-2016

Spyker to marka z tradycjami. Ale kilka lat temu przez długi marka ta niemal przestała isnieć. Teraz za sprawą wyjątkowego C8 Preliator ten holenderski producent chce powstać z kolan.

Czy Spyker zmartwychwstanie?

Aktualności 30-01-2015

Holenderski Spyker w grudniu minionego roku ogłosił bankructwo. Wydawało się, że to koniec producenta sportowych aut, ale pojawiła się nadzieja na wznowienie produkcji.

Top 10 wydarzeń 2014

Aktualności 30-12-2014

Ostatnie godziny roku to najlepszy moment, by przed sylwestrowym szaleństwem podsumować minione 365 dni. My zrobiliśmy nasz autorski ranking dziesięciu, naszym zdaniem, najważniejszych wydarzeń 2014 roku. Zapraszamy do lektury.

Kolejny producent bankrutuje

Samochody luksusowe 19-12-2014

Najczarniejszy scenariusz właśnie wszedł w fazę realizacji. Oto holenderska marka, która przymierzała się do zakupu szwedzkiego Saaba teraz podzieliła jego los. Spyker bankrutuje.

Właściciel szwedzkiej marki przed widmem bankuctwa

Aktualności 13-08-2014

Szok i niedowierzanie - to dwa pierwsze odczucia, które pojawiły się po dotarciu do nas najnowszych wieści ze Szwecji. National Electric Vehicle of Sweeden jest bliskie bankructwa!

Spyker nie trafi pod młotek

Aktualności 08-07-2014

Holenderski producent supersamochodów, firma Spyker, nie miał ostatnio najlepszego czasu. Z powodu braku płynności finansowej firma popadła w długi.

Spyker Cars nad finansową przepaścią

Samochody luksusowe 03-07-2014

Holenderskie media donoszą o zajęciu przez komornika dużej części majątku marki Spyker Cars. To wynik niezapłaconych podatków przez producenta luksusowych samochodów.

Spyker B6 Venator Spyder Concept oficjalnie

Samochody luksusowe 19-08-2013

Holenderski producent egzotycznych samochodów zaprezentował swój najnowszych koncepcyjny model o nazwie B6 Venator Spyder Concept. Auto debiutuje kilka miesięcy po prezentacji w Genewie wersji z zamkniętym dachem.

Spyker szykuje rywala dla Porsche 911

Samochody luksusowe 04-02-2013

Porsche 911 w  nadchodzących latach nie będzie miało łatwego życia. Kiedyś musiało mierzyć się jedynie z Ferrari, ale to już przeszłość. Ostatnio kilku producentów zapowiedziało, że pracuje nad stworzeniem konkurenta dla 911. Do Maserati i Mercedesa dołącza Spyker.

General Motors odrzuca oskarżenia Spykera

Aktualności 03-10-2012

W lipcu tego roku świat obiegła informacja, że Spyker złożył pozew w amerykańskim sądzie stanu Michigan przeciwko Genral Motors. Holenderski, były właściciel Saaba zażądał odszkodowania w wysokości 3 miliardów dolarów. Amerykanie jak można było się spodziewać, pozew odrzucili.

Spyker Opony

Spyker - Opony

Spyker Części samochodowe

Spyker - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Volkswagen ID.3 w drodze
Nowy Volkswagen ID.3 w drodze
Nowa generacja Volkswagena ID.3 jest gotowa, auto zostanie zaprezentowane wiosną przyszłego roku.
Jakość i stylistyka przeniesione zostaną na nowy poziom – Volkswagen wysłuchał sugestii klientów i wiele z nich zastosuje w nowym aucie.
Orlen Sport Orlen Sport