1. Samochody
  2. Skoda
  3. Praktik
Skoda

Skoda Praktik

Skoda
Skoda Praktik

Skoda Praktik jest pojazdem dostawczym zbudowanym na bazie Roomstera, z którego wymontowano tylną kanapę i zamocowano specjalną przegrodę oddzielającą przestrzeń ładunkową. Debiutująca na polskim rynku wiosną 2007 roku Skoda Praktik ma, poza walorami użytkowymi, jedną zasadniczą zaletę. Umożliwia bowiem przedsiębiorcom odliczenie 100% podatku VAT przy jej zakupie, jak i przy kupnie paliwa do tego auta.

Kup Skoda Praktik


 

Skoda Praktik - awaryjność
84% Brak usterek


11% Nieznaczne usterki


5% Poważne usterki


Najczęstsze awarie: elektryka, elektronika,oświetlenie (12.80%), układ hamulcowy (5.70%), układ jezdny,układ kierowniczy (4.10%)

 

Informacje o samochodach Skoda Praktik

Škoda Praktik po liftingu

wydarzenia 16-07-2010

Odmieniony Praktik

Aktualności 16-07-2010

Skoda Praktik jest kolejnym, po całej rodzinie modeli Fabia oraz Roomster, modelem czeskiej marki, który poddany został kosmetycznym zmianom.

Skoda najlepsza dla małych i średnich przedsiębiorstw

Aktualności 01-07-2008

Skoda Auto Polska posiada najlepszą ofertę dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – wynika z analizy redakcji Gazety Finansowej. Tygodnik uhonorował firmę nagrodą „Najlepsze Produkty dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw” w kategorii samochód osobowy.

Praktik: Dostawczy Roomster

Aktualności 25-05-2007

Skoda wprowadziła na rynek długo zapowiadaną wersję dostawczą modelu Roomster. Kompaktowy Van o nazwie Praktik dostępny będzie w sprzedaży w cenie ok. 45 tys zł.

Skoda Praktik już wiosną

Premiery 24-10-2006

Bazująca na modelu Roomster dostawcza Skoda Praktik zadebiutuje na europejskim rynku już wiosną przyszłego roku. Od swego starszego nieco kuzyna różni się specjalnie zaprojektowaną przestrzenią ładunkową.

Filmy i galerie samochodów Skoda Praktik

Skoda Praktik

Samochody - katalog 24-06-2008

Opinie i dyskusje o samochodach Skoda Praktik

Skoda Praktik już wiosną

Roomster Praktik czyli krzyżówka Kangoo z przystankiem autobusowym, jak o niej mówią :) Jak będzie tańsza od Kangoo czy Berlingo, to ją biore. Ale musi być dużo tańsza. Czekam też na Logana MCV - to może być też niezłe autko... czytaj więcej

Skoda Praktik już wiosną

Schowki beznadziejne - otwarte na widok każdego. Brak możliwości załadowania palety z towarem - generalnie paleta zmieści się. Natomiast przeszkadza przy załadunku próg stworzony przez wysoki zderzak - towar należy wkładać jak do wanny. można to rozwiązać przez umieszczenie wcześniej jednej palety w aucie. To powoduje że istnieje możliwość załatowania towaru widlakiem. Tu z kolei pojawia się kolejny problem. Klapa tylna otwierana jest do góry ogranicza to dostęp widlaka do samochodu. Ale sposobem można towar umieścić w aucie. I nastepny problem - auto jest tak "miekkie" że przy załadunku towaru na palecia, auto przysiada - to powoduje również obniżenie i zbliżanie się klapy w kierunku widlaka. czytaj więcej

Skoda Praktik już wiosną

a i jeszcze jedna rzecz. Silnik 1,4 diesel z turbinką na trzech cylindrach.... Co tu pisać bardzo brzydka kultura pracy silnika, drgania kierownicy (w końcu 3 cylindry). Ogólnie przy tym silniku auto nie daje sobie rady z ciężarem. Na wszystkie auta posiadane we flocie - brak synchronizacji przy wrzucaniu biegu wstecznego - ciekawy zgrzyt :) Proponuję posłuchać pracy silnika przed zakupem - (co to jest - traktor?). No i te schowki - nie mogę przeżyć reklamy Skody - duuużo schowków. Ale gdzie??? czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki S-Cross Strong Hybrid już w salonach
Suzuki S-Cross Strong Hybrid już w salonach
W salonach marki Suzuki jest już S-Cross z nowym układem napędowym Strong Hybrid, czyli z tzw. pełną hybrydą.
Dacia Sandero Dacia Sandero