1. Samochody
  2. Skoda
  3. S 120
  4. Forum
Skoda

Skoda S 120 - Forum

Skoda
Forum

Nie znaleźliśmy żadnej dyskusji na forum o samochodach Skoda S 120. Dodaj swój wątek o tym samochodzie lub zabierz głos w innych popularnych dyskusjach o samochodach.

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Skoda S 120

Łączna ocena

3.50

Skoda S 120 – oceny kierowców

Samochody Skoda S 120 zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 1 razy. Łączna ocena to 3.50 na 5. To przyzwoity wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.00, silnik – 3.00, komfort jazdy – 3.00 i jakość i awaryjność – 4.00.

Popularne dyskusje o samochodach

Nissan Note

15 dyskusji o problemach związanych z samochodem Nissan Note. Dyskutuje 51 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Henryk w dyskusji Nissan Note: Dla kierujących się rozsądkiem uważa że:

mam note 1,4 od września 2010 roku, przejechałem 41 tys. km nie wymieniłem jeszcze nawet żarówki, nie mam żadnych kłopotów z samochodem, zimą lekko skrzypi gdzieś w desce rozdzielczej to wszystko pozdrawiam właścicieli note

Saab 9-3

23 dyskusji o problemach związanych z samochodem Saab 9-3. Dyskutuje 55 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

tomi w dyskusji Czy warto kupić: Saab 9-3 (2002-2012) uważa że:

słabe zawieszenia? Ja gruntowny remont zrobiłem dopiero po 230tys km a amortyzatory mam nadal fabryczne i na badaniach wychodzą po 72-74%. Uwazam, że to bardzo dobry wynik, w mitsubishi przez ten czas to juz 2 razy musiałem robić i zawiasy i amory. Najsłabszy pinkt wg mnie to elektryka-sniedziejace styki, słabe elementy instalacji. Chociaż w moim 9-3 z ponad 240tys aktualnie wszystko działa :)

Twój samochód Smart

14 dyskusji o problemach związanych z samochodem Twój samochód Smart. Dyskutuje 16 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Paman w dyskusji Cena turbosprężarki uważa że:

Witam serdecznie forumowiczów. Mam do naprawy turbosprężarkę. Turbosprężarka mocno dymiła na czarno, ale też świszczała. Mam pytanie jaka jest cena turbosprężarki nowej albo jaka jest cena turbosprężarki regenerowanej? Nie wiem co może być przyczyną uszkodzenia. Napiszcie proszę co lepiej: kupić nową czy regenerować starą turbinę? Pozdrawiam

Chrysler PT Cruiser

13 dyskusji o problemach związanych z samochodem Chrysler PT Cruiser. Dyskutuje 28 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

ZIMNY DRAN w dyskusji oswietlenie zegarow uważa że:

witam jak wymienic oswietlenie zegarow?

Toyota Verso

12 dyskusji o problemach związanych z samochodem Toyota Verso. Dyskutuje 34 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Materac w dyskusji pompa paliwowa uważa że:

Pewnie nie znasz ortografii i dlatego.

Twój samochód Toyota

79 dyskusji o problemach związanych z samochodem Twój samochód Toyota. Dyskutuje 99 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Proxxx2013 w dyskusji Toyota Auris dobór oleju uważa że:

Witam serdecznie, nnW związku z nadejściem wiosny przyszedł czas na wymianę oleju i filtrów w mojej Toyocie Auris 2013 1.4 D4D. Filtry bezproblemowo dobrałem, lecz waham się z wyborem oleju silnikowego. Pierwotnie zamówiłem Castrol Edge Titanium 5W30, lecz przy odbiorze sprzedawcy odradzali mi ten olej. Nakierowali mnie natomiast na Millers oils EE longlife 5w30 nanodrive (podobno redukuje do 60% tarcie, minimalizuje spalanie itp) nnW związku z tym małym zamieszaniem przychodzę tu z zapytaniem o opinie, komentarze, może ktoś zetknął się z tym olejem, ma jakieś doświadczenie bądź cenne informacje? nnZ góry serdecznie dziękuje za odpowiedz .

Lancia Delta

11 dyskusji o problemach związanych z samochodem Lancia Delta. Dyskutuje 68 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Superneon w dyskusji Lancia Delta uważa że:

Jako nowy właściciel tego cacuszka powiem wam - To Shit nie kupujcie go w żadnym wypadku! Nie chce spotkać nikogo na drodze w samochodzie takim jak mój. Miałem kupić a4 ale ciesze sie że padło na Delte 3. Jak do tej pory spotkałem ją na drodze tylko raz. A audice na każdym skrzyżowaniu "bryluja".

Twój samochód Alfa Romeo

19 dyskusji o problemach związanych z samochodem Twój samochód Alfa Romeo. Dyskutuje 25 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

alfa w dyskusji Alfa Romeo 4C oficjalnie uważa że:

moim marzeniem jest właśnie taki samochód. Niestety na chwilę obecną mnie na niego nie stać, ale może coś się zmieni z czasem;) Pozostaje mi jedynie pomarzyć... __________ wynajem samochodów Balice i okolice: https://awos.com.pl/balice/wynajem-samochodow

Audi A5

23 dyskusji o problemach związanych z samochodem Audi A5. Dyskutuje 92 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Opinia posiadacza w dyskusji Audi RS5: Szatan w garniturze uważa że:

Co prawda kilka lat po tym artykule ale, jest.... stoi w moim garażu. Co do spalania, udało mi się przy spokojnej jeździe zrobić średnia 8,5 litra, ale i 23 tez się dało i to dużo łatwiej. Tylko ze to w tym aucie jest najmniej ważne. Polecam.

Tata Indica

28 dyskusji o problemach związanych z samochodem Tata Indica. Dyskutuje 117 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Ania w dyskusji Poszukuje schematu technicznego do zamka centralnego TATA INDICA uważa że:

Szukam schematu technicznego do zamka centralnego samochodu TATA INDICA, mam problem z pilotem, zepsuł się a przez to nie puszcza imobilajzet. Nigdzie nie moge kupić stacjonarnie ani w necie tego typu pilota

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Elektryczne Ople z większym zasiegiem
Elektryczne Ople z większym zasiegiem
Opel wprowadził zmiany w modelach elektrycznych Corsa-e oraz Mokka-e, które skutkują zwiększeniem ich zasięgu w cyklu WLTP.
Huawei Watch GT 3 Huawei Watch GT 3