1. Samochody
  2. Saturn
  3. Saturn

Ocena użytkowników

Kup Saturn Saturn


 

Saturn Saturn - opinie kierowców


Saturn Saturn został oceniony 1 razy. Uzyskał średnią ocenę 5.00 na 5 możliwych punktów. 100% użytkowników określiło że warto kupić ten model

Ocena łaczna: 5.00

Liczba ocen: 1

Czy warto kupić ten model: tak 100% nie 0%

 

Saturn Saturn - spalanie


Użytkownicy modelu Saturn Saturn testują jego spalanie. Oto średnie zużycie paliwa w mieście i w trasie dla głównych rodzajów paliwa:
 
Liczba raportów:
1
1
śr. spalanie w mieście (l/100km)
7
7.0
śr. spalanie w trasie (l/100km)
6.5
6.5

 

Informacje o samochodach Saturn Saturn

General Motors bez szefa

Aktualności 02-12-2009

Zmian w największym do niedawna koncernie motoryzacyjnym na naszym globie ciąg dalszy. Ze stanowiska prezesa i dyrektora wykonawczego odchodzi Fritz Henderson. Rozpoczęły się poszukiwania jego następcy.

Umarł król, niech żyje król(?)

Aktualności 21-07-2009

Zmiana struktury, nowe władze, lepszy bilans, pozostawienie najlepszych, a pozbycie się najgorszych aktywów dotychczasowej firmy - to recepta na sukces w dobie kryzysu. Jeśli ktoś myślał, że nawet najtrudniejsza od dziesiątków lat sytuacja gospodarcza może powalić jednego z największych na świecie gigantów motoryzacyjnych, mylił się. General Motors powraca do gry, pod nową spółką i wciąż ma ochotę, by walczyć o pozycję światowego lidera. Czy jednak ma na to wciąż realne szanse?

Jest chętny na Saturna

Aktualności 08-06-2009

Saturn, kolejna marka wchodząca w skład koncernu General Motors, już wkrótce być może zmieni właściciela. Zainteresowa nabyciem tej marki jest bowiem druga co do wielkości na rynku amerykańskim grupa dealerska Penske Automotive.

Saab pod młotek?

wydarzenia 01-12-2008

Saturn Astra tuż przed premierą

Premiery 07-02-2007

Już za dwa dni podczas rozpoczynających się w piątek targów motoryzacyjnych w Chicago zostanie zaprezentowany Saturn Astra, który wytwarzany będzie w belgijskiej fabryce GM razem z siostrzanym Oplem Astrą.

Saturn Aura Samochodem Roku 2007 w USA

Aktualności 08-01-2007

General Motors ma duże powody do radości. Dwie najważniejsze nagrody na rynku amerykańskim zdobyły auta tego właśnie koncernu. Tytuł Car of the Year zdobył Saturn Aura, zaś Truck of the Year Chevrolet Silverado.

Hybrydowa Vectra?

Aktualności 12-12-2006

Wygląda na to, że koncern General Motors zamierza ujawnić do końca jeden z największych sekretów ostatnich miesięcy. Prezentacja samochodu Saturn Aura Greenline z silnikiem spalinowo-elektrycznym udowadnia, że ostatnie pogłoski na temat hybrydowych planów GM okazały się prawdziwe.

Będzie Saturn Astra

Aktualności 11-12-2006

Pod koniec przyszłego roku gamę modeli amerykańskiej marki Saturn poszerzy nowa, trzy- i pięciodrzwiowa Astra. Auto to będzie sprzedawane w USA i Kanadzie, a produkowane w Antwerpii.

Hybrydowe plany GM

Aktualności 07-12-2006

Kilka dni temu podczas konferencji prasowej koncern General Motors ogłosił plany produkcji pojazdu hybrydowego. Będzie to Saturn Vue Green Line, który zostanie wyposażony w zmodyfikowany układ dwusystemowy. Pozwala on zwiększyć oszczędność paliwa w porównaniu z obecnymi samochodami klasy SUV.

Saturn z Europy

Aktualności 24-11-2006

Koncern GM rozważa rozpoczęcie produkcji modeli marki Saturn w swojej belgijskiej fabryce w Antwerpii. Decyzja ta może uchronić setki pracowników przed zwolnieniem.

Filmy i galerie samochodów Saturn Saturn

Saturn Outlook 2007

Samochody - katalog 30-01-2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec wożenia dowodu rejestracyjnego i polisy OC – co w razie stłuczki?
Koniec wożenia dowodu rejestracyjnego i polisy OC – co w razie stłuczki?
Od 1 października kierowcy w Polsce nie są karani za brak dowodu rejestracyjnego i dowodu posiadania polisy OC. Jak to wygląda w praktyce?
Smartfon jako ekran dotykowy systemu car audio Smartfon jako ekran dotykowy systemu car audio