1. Samochody
  2. Saleen

Saleen - katalog modeli

Kup samochód marki Saleen


 

Informacje o samochodach marki Saleen

Amerykańskie superauto z nazwą podobną do Audi

Samochody luksusowe 29-11-2013

Podczas targów motoryzacyjnych w L.A. marka Saleen pokazała na swoim stoisku kilka zmodyfikowanych aut innych producentów. Marka nie zapomina jednak o aucie własnej produkcji.

Saleen chcę na nowo stworzyć super auto

Samochody luksusowe 10-04-2012

Steve Saleen to postać w świecie motoryzacji, która wiele namieszała. Wszystko za sprawą tuningowanych Fordów Mustangów. Saleen znany jest również dzięki stworzeniu superauta Saleen S7. Teraz Steve planuje stworzyć jego następcę.

Koniec z Mustangiem...

Samochody luksusowe 17-03-2011

Oddział Saleen Performance Vehicles ogłosił zakończenie planów dotyczących przerabiania seryjnych Mustangów. Firma skupi się teraz na rynku części.

Ulepszony Mustang

Samochody luksusowe 14-06-2010

Podczas imprezy Carlisle Ford Nationals Saleen zaprezentowało model S302. Samochód bazuje na najnowszym Fordzie Mustangu z pięciolitrowym silnikiem. Dostępna będzie wersja z dachem hardtop oraz kabrio.

Mustang z Kalifornii

Samochody luksusowe 17-11-2009

Saleen S281. Pod tą enigmatyczną nazwą ukrywa się samochód, który powstał na bazie Forda Mustanga. Muskularna sylwetka modelu zdradza możliwości kalifornijskiego ogiera.

Pogromca Ferrari

Samochody luksusowe 25-03-2008

Na pierwszy rzut oka wygląda trochę jak połączenie dwóch supermarek: Lamborghini i Ferrari. Jednak jest on w stu procentach amerykański, a jego zadaniem będzie zdetronizowanie modeli z włoskich stajni. Saleen S5S zadebiutował właśnie na targach w Nowym Jorku.

Najdroższe samochody świata

Samochody luksusowe 24-03-2006

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe w topowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari, Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

Saleen S331: Sportowy pick-up

Premiery 06-01-2006

Amerykański tuner samochodów, firma Saleen na targach w Los Angeles prezentuje swoją interpretację pick-up'ów. Saleen S331 to sportowa mini-ciężarówka zbudowana na bazie Forda Sport Truck.

Opinie i dyskusje o samochodach marki Saleen

Ktoś posiada?

Czy ktoś kiedyś myślał o zakupie takiego auta?nJestem ciekawy waszych wrażeń. czytaj więcej

Saleen Opony

Saleen - Opony

Saleen Części samochodowe

Saleen - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
SsangYong z rekordowym wzrostem sprzedaży w Polsce
SsangYong z rekordowym wzrostem sprzedaży w Polsce
SsangYong coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku, notując w sierpniu wzrost rejestracji aż o 876 proc. w porównaniu z zeszłym rokiem. Oznacza to zarejestrowanie w sierpniu dokładnie 410 sztuk.
Orlen Sport Orlen Sport