1. Samochody
  2. Saab
  3. 9-5
  4. Testy redakcyjne
Saab

Saab 9-5 - Testy redakcyjne

Saab
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Saab 9-5 Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Saab 9-5 wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Saab 9-5

Saab 9-5, który pomaga lądować pilotom

pierwsza jazda 13-03-2013

Na pierwszy rzut oka - normalny Saab 9-5 kombi. Ale tak naprawdę to samochód do zadań specjalnych - na wrocławskim lotnisku pomaga samolotom bezpiecznie lądować. W jaki sposób? Piątym kołem

Saab 9-5: Premium?

Testy samochodów 10-08-2011

Saab w ostatnich latach nie miał lekkiego życia. Najpierw wielki kryzys spowodował, że marka prawie zniknęła z motoryzacyjnej mapy, ale jednak pojawił się wybawca, który wyprowadził model na prostą i pokazał światu po kilkunastu latach następcę modelu 9-5. Jednak czy on wystarczy, by znów wybić się na wyżyny?

Saab 9-5 – Mistrz statyki

test 14-12-2010

Długo kazano na niego czekać, ale w końcu jest. Saab 9-5 niesie na kołach przyszłość marki. W teście wersja z silnikiem 2.0 TiD.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zespół Alfa Romeo Racing ORLEN zaprezentował bolid w Warszawie
Zespół Alfa Romeo Racing ORLEN zaprezentował bolid w Warszawie
Po raz pierwszy w historii globalna prezentacja bolidu Formuły 1 miała miejsce w Polsce. W wydarzeniu Kimi Räikkönen, Antonio Giovinazzi i Robert Kubica zaprezentowali nowy model C41.
Jaguar I-PACE Jaguar I-PACE