1. Samochody
  2. Saab
  3. 9000
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Saab 9000

Łączna ocena

4.85

Saab 9000 – oceny kierowców

Samochody Saab 9000 zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 23 razy. Łączna ocena to 4.85 na 5. To rewelacyjny wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.87, silnik – 4.87, komfort jazdy – 4.96 i jakość i awaryjność – 4.70.

Użytkownicy samochodów Saab 9000

Szukam silnik 2.3 do Saaba9000 94r

Witam Szukam silnika do mojego Saaba 9000 z roku 94 Jest to wersja CDE silnik 2,3 bez turbo. Będę wdzięczny za pomoc. Mogę kupić nawet cały samochód na części - moze być niezarejestrowane.. Widziałem niedawno na allego takiego sprowadzonego z Niemiec. Zostawiam kontakt tadeuszfalk@gmail.com czytaj więcej

pulsująca kontrolka SRS - saab 2,3 turbo 93r

nie wiem co sygnalizuje pulsujący SRS. po dłuższej jeżdzie przestaje pulsować i świeci ciągle. czytaj więcej

rodzaj oleju

Czy wiecie jaki powinien być rodzaj oleju do manualnej skrzyni biegów saaba 9000 2,3 16 turbo. czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec starej
Koniec starej "gierkówki", betonowa nawierzchnia A1

W najbliższy piątek, 13 sierpnia, przekazany zostanie kierowcom ostatni już odcinek betonowej jezdni wschodniej na budowanej autostradzie A1 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem. Tym samym dawna „gierkówka” przejdzie definitywnie do historii.