1. Samochody
  2. Rinspeed

Rinspeed - katalog modeli

Kup samochód marki Rinspeed


 

Informacje o samochodach marki Rinspeed

Rinspeed Budii - "autonomiczny" przyjaciel kierowcy

Aktualności 17-02-2015

Już samo BMW i3 wygląda na ulicy jak auto z  przyszłości. Ale zbudowany na jego bazie Rinspeed  Budii to zupełnie inna liga futuryzmu.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Rinspeed Budii

wydarzenia 17-02-2015

Szwajcaria to kraj, który automatycznie kojarzy nam się z zegarkami. Niewielu jednak wie, że właśnie tam powstają chyba jedne z najbardziej unikatowych aut na świecie. Rinspeed Budii – to najnowsze dziełko tego producenta, które przedstawi na Targach Motoryzacyjnych w Genewie. 

Rinspeed pokazuje auto szykowane na targi w Genewie

Aktualności 09-12-2014

Rok jeszcze się nie skończył, a świat powoli już zaczyna przywoływać targi w Detroit. Marka Rinspeed postanowiła jednak wyprzedzić fakty i pokazać auto szykowane na targi w Genewie, które dobędą się dopiero w marcu 2015.

Rinspeed buduje samojezdne auto o nazwie Budii

wydarzenia 09-12-2014

Rinspeed na targi genewskie przygotowuje samojezdny pojazd o słodko brzmiącej nazwie, Budii. Szwajcarzy bardzo ambitnie podchodzą do tematu, chcą "zmienić relację między kierowcą a pojazdem".

Rinspeed gotowy na targi w Genewie

Samochody luksusowe 12-12-2013

Szwajcarska marka Rinspeed pokazała swój koncepcyjny model, który zamierza pokazać na targach w Genewie. Auto to wizja samochodów autonomicznych.

Wizja przyszłości według Rinspeeda

Premiery 19-02-2013

Firma Rinspeed zaprezentowała swoją najnowszą wizję samochodu przyszłości. Studyjny microMAX zostanie zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Genewie.

Słoneczny Patrol w realu

Premiery 17-02-2011

Pamiętacie koncept plażowego auta elektrycznego Rinspeeda? Wtedy były to tylko rysunki i projekty, a dziś zobaczyliśmy namacalną wersję auta.

Wynalazek Rinspeeda

Aktualności 02-12-2010

Szwajcarska marka Rinspeed już od długiego czasu zaskakuje nas bardzo ciekawymi koncepcjami i wizjami. Firma planuje pokazać w marcu w Genewie auto, które bardzo silnie stoi w zgodzie z naturą.

Auto do jazdy... pociągiem

Premiery 19-02-2010

Szwajcarska firma Rinspeed słynie z tego, że szczególnie u siebie w domu, tzn. na wystawie w Genewie, zaskakuje publiczność nietypowymi pojazdami koncepcyjnymi. Tak będzie i w tym roku, a przedmiotem zaskoczenia ma być prototypy model "UC?".

Rinspeed Opony

Rinspeed - Opony

Rinspeed Części samochodowe

Rinspeed - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zderzenie boczne - jak uniknąć, na co uważać?
Zderzenie boczne - jak uniknąć, na co uważać?
Co roku na drogach ginie mnóstwo osób. Jak pokazują statystyki, szczególnie groźne jest zderzenie boczne, w którym kierowcę i pasażerów chroni znacznie mniej, niż w przypadku zderzenia czołowego.
Orlen Sport Orlen Sport