1. Samochody
  2. Rinspeed

Rinspeed - katalog modeli

Kup samochód marki Rinspeed


 

Informacje o samochodach marki Rinspeed

Rinspeed Budii - "autonomiczny" przyjaciel kierowcy

Aktualności 17-02-2015

Już samo BMW i3 wygląda na ulicy jak auto z  przyszłości. Ale zbudowany na jego bazie Rinspeed  Budii to zupełnie inna liga futuryzmu.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Rinspeed Budii

wydarzenia 17-02-2015

Szwajcaria to kraj, który automatycznie kojarzy nam się z zegarkami. Niewielu jednak wie, że właśnie tam powstają chyba jedne z najbardziej unikatowych aut na świecie. Rinspeed Budii – to najnowsze dziełko tego producenta, które przedstawi na Targach Motoryzacyjnych w Genewie. 

Rinspeed pokazuje auto szykowane na targi w Genewie

Aktualności 09-12-2014

Rok jeszcze się nie skończył, a świat powoli już zaczyna przywoływać targi w Detroit. Marka Rinspeed postanowiła jednak wyprzedzić fakty i pokazać auto szykowane na targi w Genewie, które dobędą się dopiero w marcu 2015.

Rinspeed buduje samojezdne auto o nazwie Budii

wydarzenia 09-12-2014

Rinspeed na targi genewskie przygotowuje samojezdny pojazd o słodko brzmiącej nazwie, Budii. Szwajcarzy bardzo ambitnie podchodzą do tematu, chcą "zmienić relację między kierowcą a pojazdem".

Rinspeed gotowy na targi w Genewie

Samochody luksusowe 12-12-2013

Szwajcarska marka Rinspeed pokazała swój koncepcyjny model, który zamierza pokazać na targach w Genewie. Auto to wizja samochodów autonomicznych.

Wizja przyszłości według Rinspeeda

Premiery 19-02-2013

Firma Rinspeed zaprezentowała swoją najnowszą wizję samochodu przyszłości. Studyjny microMAX zostanie zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Genewie.

Słoneczny Patrol w realu

Premiery 17-02-2011

Pamiętacie koncept plażowego auta elektrycznego Rinspeeda? Wtedy były to tylko rysunki i projekty, a dziś zobaczyliśmy namacalną wersję auta.

Wynalazek Rinspeeda

Aktualności 02-12-2010

Szwajcarska marka Rinspeed już od długiego czasu zaskakuje nas bardzo ciekawymi koncepcjami i wizjami. Firma planuje pokazać w marcu w Genewie auto, które bardzo silnie stoi w zgodzie z naturą.

Auto do jazdy... pociągiem

Premiery 19-02-2010

Szwajcarska firma Rinspeed słynie z tego, że szczególnie u siebie w domu, tzn. na wystawie w Genewie, zaskakuje publiczność nietypowymi pojazdami koncepcyjnymi. Tak będzie i w tym roku, a przedmiotem zaskoczenia ma być prototypy model "UC?".

Rinspeed Opony

Rinspeed - Opony

Rinspeed Części samochodowe

Rinspeed - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Elektryczne BMW iX testowane pod biegunem
Elektryczne BMW iX testowane pod biegunem
Nowy flagowy model technologiczny BMW Group przechodzi, za kołem podbiegunowym, intensywny program strojenia systemów napędu i układu jezdnego – silniki elektryczne, napęd na wszystkie koła, technologia ładowania, akumulator wysokonapięciowy i zarządzanie temperaturą przechodzą testy wytrzymałościowe w ekstremalnie niskich temperaturach.
Renault Megane Renault Megane