1. Samochody
  2. Renault
  3. Kangoo
  4. Testy redakcyjne
Renault

Renault Kangoo - Testy redakcyjne

Renault
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Renault Kangoo Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Renault Kangoo wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Renault Kangoo

Czy warto kupić: Renault Kangoo I (1998-2008)

Testy samochodów 25-03-2013

Choć Renault Kangoo nie było pionierem w segmencie kombivanów, to jednak szybko zdobyło spore uznanie i dziś jest jednym z najważniejszych modeli osobowo-dostawczych dostępnych na rynku. Także, jeśli chodzi o pierwszą generację Kangoo, uchodzącą za bardzo praktyczną, umiarkowanie awaryjną, o prostej konstrukcji i, choć z mało dynamicznymi, to jednak z oszczędnymi silnikami.

Renault Fluence Z.E. i Kangoo Z.E. – pod napięciem

pierwsza jazda 10-01-2012

Auta na prąd. Dyktatorzy mody samochodowej proponują na nowy sezon pojazdy elektryczne. Renault pokazało właśnie dwa gotowe modele Z.E. - Fluence'a i Kangoo.

Elektryczne modele Renault – To nie bajka

test 12-02-2010

Prototypy na baterie. Renault nie żartuje - od 2011 roku zamierza produkować na dużą skalę kilka modeli o napędzie elektrycznym. Mieliśmy wyjątkową okazję nie tylko przyjrzeć się z bliska prototypom tych samochodów, ale też wybrać się nimi w trasę.

Renault Kangoo – Dorosłym być

test 19-05-2008

Wyrosło, dojrzało i spoważniało, ale wciąż ma ten sam młodzieńczy wyraz twarzy, co poprzednik. Nowe Renault Kangoo - lepsze niż poprzedni model, chociaż nie bez wad.

Renault Kangoo - „Francuz” wszystkomogący

pierwsza jazda 18-02-2008

Renault Kangoo nie jest od wzbudzania zachwytów, tylko od przewożenia ludzi i towarów. Druga generacja tego popularnego modelu do owej zasady karnie się stosuje, chociaż...

Używane Renault Kangoo: Wytrwały

testy samochodów używanych 11-09-2007

Renault Kangoo od dziewięciu lat na rynku, nadal jest atrakcyjny dla poszukujących auta o większych możliwościach przewozowych.

Pracownik doskonały

Testy samochodów 29-12-2004

MPV (Multi Purpose Vehicle) to segment samochodów wielozadaniowych. Mogą one z powodzeniem pełnić funkcję zarówno przestronnego auta rodzinnego, jak również niedużego, poręcznego samochodu dostawczego.

Inne testy samochodów Renault Kangoo

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hyundai Kona z zasięgiem 1026 km
Hyundai Kona z zasięgiem 1026 km
Hyundai Kona pokonał dystans ponad 1000 km na jednym ładowaniu, osiągając rekordowy wynik w swojej klasie.
Kiedy warto wybrać opony całoroczne Kiedy warto wybrać opony całoroczne