1. Samochody
  2. Renault
  3. Espace
  4. Testy redakcyjne
Renault

Renault Espace - Testy redakcyjne

Renault
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Renault Espace Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Renault Espace wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Renault Espace

Pierwsza jazda Renault Espace: Podobny do nikogo

pierwsza jazda 23-08-2015

Żeby przetrwać, musiało się zmienić – nowe Renault Espace nie jest już wielkim vanem, lecz zgrabnym crossoverem.   

Jeden za wszystkich

testy porównawcze 21-09-2007

Miał być zwyczajny test porównawczy, a zrobił się bój na śmierć i życie. Najnowszy Ford Galaxy chce udowodnić starszym konkurentom, że jest od nich lepszy. Oni jemu, że aż tak bardzo się go nie boją. Kto wygra?

Renault Espace: Cesarz klasy MPV

Testy samochodów 10-11-2006

Renault Espace pochodzi z Francji i w pełni oddaje charakter tego państwa. Lubi być prekursorem nowych trendów, nie stroni od komfortu i skutecznie potrafi maskować swoje ewentualne wady, przeobrażając je w coś intrygującego, a nawet w pewnym sensie pomysłowego.

Vel Satis, Espace: Z odrobiną ekstrawagancji...

Testy samochodów 10-12-2004

Design - daleki od klasycznego - jednych urzeka, innych irytuje. Ale budzi emocje. Sprawia, że niewielu przejdzie obok tych modeli obojętnie. Już na pierwszy rzut oka widać, że Espace i Vel Satis to przedstawiciele tej samej marki.

Inne testy samochodów Renault Espace

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo zaczyna montować ograniczenie do 180 km/h
Volvo zaczyna montować ograniczenie do 180 km/h
Zgodnie z zapowiedziami, każdy nowy samochód Volvo otrzymuje ograniczenie prędkości do 180 km/h oraz funkcję Care Key – informuje producent.