1. Samochody
  2. Renault
  3. Espace
  4. Testy redakcyjne
Renault

Renault Espace - Testy redakcyjne

Renault
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Renault Espace Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Renault Espace wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Renault Espace

Pierwsza jazda Renault Espace: Podobny do nikogo

pierwsza jazda 23-08-2015

Żeby przetrwać, musiało się zmienić – nowe Renault Espace nie jest już wielkim vanem, lecz zgrabnym crossoverem.   

Jeden za wszystkich

testy porównawcze 21-09-2007

Miał być zwyczajny test porównawczy, a zrobił się bój na śmierć i życie. Najnowszy Ford Galaxy chce udowodnić starszym konkurentom, że jest od nich lepszy. Oni jemu, że aż tak bardzo się go nie boją. Kto wygra?

Renault Espace: Cesarz klasy MPV

Testy samochodów 10-11-2006

Renault Espace pochodzi z Francji i w pełni oddaje charakter tego państwa. Lubi być prekursorem nowych trendów, nie stroni od komfortu i skutecznie potrafi maskować swoje ewentualne wady, przeobrażając je w coś intrygującego, a nawet w pewnym sensie pomysłowego.

Vel Satis, Espace: Z odrobiną ekstrawagancji...

Testy samochodów 10-12-2004

Design - daleki od klasycznego - jednych urzeka, innych irytuje. Ale budzi emocje. Sprawia, że niewielu przejdzie obok tych modeli obojętnie. Już na pierwszy rzut oka widać, że Espace i Vel Satis to przedstawiciele tej samej marki.

Inne testy samochodów Renault Espace

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Moda na SUV-y nie przemija, a z prognoz wynika, że ich sprzedaż jeszcze się podwoi w ciągu najbliższych lat. VW nie poprzestaje na tych modelach, które ma w ofercie, lecz wciąż opracowuje nowe.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Land Cruiser osiągnęła liczbę 10 mln egzemplarzy
Toyota Land Cruiser osiągnęła liczbę 10 mln egzemplarzy
Toyota ogłosiła, że łączna globalna sprzedaż wszystkich serii Land Cruisera przekroczyła 10 milionów aut. Jubileuszowy, 10-milionowy egzemplarz opuścił salon marki 31 sierpnia 2019 roku.