1. Samochody
  2. Renault
  3. Espace
  4. Spalanie
Renault

Renault Espace - Raporty spalania

Renault
Spalanie

Przedstawiamy raporty zużycia paliwa dla samochodów Renault Espace. Raporty są zamieszczane przez samych kierowców użytkujących samochody Renault Espace. Wybierz nadwozie, aby zobaczyć szczegóły spalania dla jego wersji i generacji. Sprawdź jakie wersje Renault Espace mają najmniejsze spalanie

Ile pali Renault Espace?

Kierowcy testują spalanie samochodów Renault Espace

Ocena pracy silnika

silnik:ocena pracy silnika 4.07 4.07

głosów: 87

Renault Espace- spalanie według kierowców

 
 
 

Najmniejsze spalanie - benzyna

Renault Espace 1997-2000

Spalnie w mieście:
10,7l/100 km

Spalnie w trasie:
8,3l/100 km

Najmniejsze spalanie - olej napędowy

Renault Espace 1985-1991

Spalnie w mieście:
8,0l/100 km

Spalnie w trasie:
7,0l/100 km

Zużycie paliwa samochodów Renault Espace według nadwozia

Renault Espace - van (5 drzwiowy)

 
Miasto: 12,5l Trasa: 9,0l
 
Miasto: 13,2l Trasa: 10,1l
 
Miasto: 9,8l Trasa: 7,6l

Użytkownicy o zużyciu paliwa Renault Espace

Renault Espace

 
miasto: 12,5l trasa: 10,5l

Renault Espace 2002-2006 rok 2003

Użytkownik Robert ocenił swój model.

Za zalety uważa: przestronny - dynamiczny nawet przy fabrycznych 163KM, choć załadowany to już nie to samo ... ;) - bardzo dobra widoczność z miejsca kierowcy - bardzo dobre prowadzenie, miękko wybiera dziury, jazda nim nie męczy,ani po mieście tym bardziej na trasie - Zdecydowanie odcina się z tłumu - bynajmniej na razie jeszcze rodzynek na drogach. Wady: drogie części i serwis - spore spalanie - na ale przy tych osiągach i gabarytach ... :) - jeśli nie ma się kart zbliżeniowych to uciążliwe jest ich noszenie i wyjmowanie - wg mie bardziej sprawdzają się np kluczykopodobne rozwiazania z Mercedesa A klasy czy Volvo V50. Mniejsze to i mniej podatne choćby na uszkodzenie mechaniczne - Fatalne możliwości dot modyfikacji audio i nagłośnienia wnętrza. Potrzebne specjalizowane interfejsy, oryginalne audio to żenada - auto zdecydowanie rodzinne - mało osób cokolwiek w nim próbuje modyfikować przez co trudno o rady i informacje co i jak można zrobić :(

Renault Espace

 
miasto: 13,5l trasa: 9,5l

Renault Espace 2006-2010 rok 2008

Użytkownik MIrek ocenił swój model.

Za zalety uważa: Superwygodny na długie trasy ale i dość zwrotny w mieście, świetna widoczność, wygoda wsiadania i wysiadania. - Znakomite wyposażenie za cenę. - Doskonały silnik/ automatyczna skrzynia biegów - Bardzo pakowny, możliwość dowolnej konfiguracji siedzeń tylnych i bagażnika.. Wady: Spalanie w mieście trochę zbyt wysokie - Mniej wygodne siedzenia z tyłu. - Brak wygodnego miejsca na kubki w wersji z nawigacją.

Renault Espace

 
miasto: 13l trasa: 10,5l

Renault Espace 2002-2006 rok 2004

Użytkownik RAJMUND ocenił swój model.

Za zalety uważa: Niesamowicie dynamiczny silnik- super przyspieszenie jak na vana.Benzyna z turbiną to jest to. - Komfort jazdy - Spalanie super oszczędne przy gazie sekwencyjnym .To jest kompromis pomiędzy oszczędnością i osiągami. - Przestronność i pakowność wnętrza. Wady: Żenujący system audio nie do przeróbki - Co roku trzeba wymieniać końcówki drążków kierowniczych - Zmieniarka płyt nad tylnym kołem to pomyłka !!!!!!!!!!!

Renault Espace

 
miasto: 8l trasa: 7l

Renault Espace 2002-2006 rok 2003

Użytkownik Marcin ocenił swój model.

Za zalety uważa: Wygodnie się prowadzi - Dużo miejsca w środku - Duży i widoczny wyświetlacz prędkościomierza - Stabilny na zakrętach dużo elektroniki pomagającej w prowadzeniu tego samochodu - Małe spalanie jak na takie duże auto oleju napędowego. Wady: Jeżdżę już ponad rok tym samochodem i brak jakiej kolwiek awarii - Myślę że co do wad to zależy jak się trafi mi akurat trafiło się dobrze

Renault Espace

 
miasto: 9,5l trasa: 6,5l

Renault Espace 2002-2006 rok 2002

Użytkownik PAWEŁ ocenił swój model.

Za zalety uważa: SUPER RODZINNY,PRZESTRONNY SAMOCHÓD,KOMFORT I NAPRAWDĘ MAŁE SPALANIE JAK NA 3.0 DIESLA.POSIADAM DACH PANAROMICZNY SUPER SPRAWA. - DOBRE OSIĄGI JAK NA 2 TONOWEGO VANA,BEZPIECZNY. Wady: JAK NA RAZIE ODPUKAĆ NIC SIĘ NIE DZIEJE,MAM GO ROK CZASU I NAPRAWDĘ CIĘŻKĄ NOGE.

Renault Espace

 
miasto: 12l trasa: 8,5l

Renault Espace 2000-2002 rok 2001

Użytkownik Tomasz ocenił swój model.

Za zalety uważa: Niskie spalanie gazu sekwenja - bogate wyposazenie - dobra widoczność - Możliwość przestawienia tylnych foteli - Bardzo pojemny i funkcjonalny. Wady: Niewygodne wsiadanie do auta - za sabe osigi dla silnika 2.0 - Jeszcze bym opisa zalety a wad ju

Renault Espace

 
miasto: 12l trasa: 9,5l

Renault Espace 2000-2002 rok 2001

Użytkownik paweł ocenił swój model.

Za zalety uważa: przyzwoite spalanie - dynamiczny - dobry konfort podróżowania,bardzo dobra widoczność. - dobra ładowność - skuteczne hamulce. Wady: dziwne awarje elektroniki - mała dostępność w komorze silnika podczas napraw - fotele zbyt skąpe brak czymania bocznego,krótkie siedziskp.

Renault Espace

 
miasto: 11,5l trasa: 6l

Renault Espace 2002-2006 rok 2003

Użytkownik RAW ocenił swój model.

Za zalety uważa: Wygodny duża przestrzeń. - Dobrze się prowadzi. - Małe spalanie na trasie.. Wady: Awaryjność elektroniki. - Mała żywotność turbiny - Niewygodne dojście do żarówek z przodu sam. - Duże spalanie w mieście.

Renault Espace

 
miasto: 14,5l trasa: 11l

Renault Espace 1991-1996 rok 1994

Użytkownik rooute ocenił swój model.

Za zalety uważa: pojemny - wygodny. Wady: spalanie - drogie części

Renault Espace

 
miasto: 10,5l trasa: 7l

Renault Espace 2002-2006 rok 2004

Użytkownik zen ocenił swój model.

Za zalety uważa: tanie. Wady: spalanie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zderzenie boczne - jak uniknąć, na co uważać?
Zderzenie boczne - jak uniknąć, na co uważać?
Co roku na drogach ginie mnóstwo osób. Jak pokazują statystyki, szczególnie groźne jest zderzenie boczne, w którym kierowcę i pasażerów chroni znacznie mniej, niż w przypadku zderzenia czołowego.
Orlen Sport Orlen Sport