1. Samochody
  2. Porsche
  3. 911
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Porsche 911

Łączna ocena

4.50

Porsche 911 – oceny kierowców

Samochody Porsche 911 zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 5 razy. Łączna ocena to 4.50 na 5. To bardzo dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 5.00, silnik – 4.80, komfort jazdy – 3.40 i jakość i awaryjność – 4.80.

Użytkownicy samochodów Porsche 911

The Recruiter by Betsafe.com - wygraj Porsche 911 i inne atrakcyjne nagrody!

W tym temacie piszemy o wszystkim, co związane z [URL=https://recruiter.betsafe.com]THE RECRUITER[/URL] - największą akcją Betsafe.com! "Z dumą i radością Betsafe zaprasza cię dzisiaj do naszego największego konkursu w historii, "The Recruiter"! Czy marzysz o nowiutkim Porsche 911 albo o szalonych wakacjach w Las Vegas, a może masz ochotę stać się właścicielem telefonu iPhone? Ogólna pula nagród w konkursie przekracza niesamowitą kwotę 1 400 000 złotych! Udaj się do strony [url]https://recruiter.betsafe.com[/url], koniecznie obejrzyj film i szybko zrozumiesz w jak łatwy sposób możesz wygrać te fantastyczne nagrody.? Nagrody można wygrać co tydzień, co miesiąc, a na koniec gracz z największą liczbą punktów wygrywa Porsche 911! Zacznij swoją Rekrutację już teraz! Wszystkie dodatkowe informacje znajdziesz [URL=https://recruiter.betsafe.com/whats-this/]TUTAJ[/URL] czytaj więcej

Porsche 911 Targa 4

Cóż, według mnie to model Porsche o którym mało się mówi. Teraz mówi się o Carrera GT, 911 Turbo czy Carrera, ale to Porsche też jest fajowe. Szególnie z tym przedłużonym na cały dach szyberdachem ! To najbardziej mi się podoba w tym samochodzie. Samochód ma chyba silnik o mocy 350 KM, ale nie jestem pewien... W samochodzie zastosowano również zupełnie nowe lampy tylne. Pierwszy raz je widzę w Porsche. Ogółnie to samochód jest bardzo fajny, z lekka podobny do Caymana S czy Boxstera... Fajny :) czytaj więcej

prosze o pomoc

mam taki problem ze swoim autem kupiłem je w niemczech z padnientym silnikiem w serwisie niemieckim powiedzieli ze porysowany jest cylinder a okazało się po dokładnym rozebraniu silnika ze nie ma panewki korbowej kupiłem silnik z rozbitego przełożyłem wał w komplecie z tłokami i korbowodami do swojego bloku i zamontowałem silnik do samochodu i stracił iskrę czy ktoś może mi podpowiedzieć co to może być czujnik obrotów wału jest nowy wałków też proszę o pomoc czytaj więcej

zmiana silnika porsche 996

witam.mam pytanie natury technicznej mam porsche 911 mod 996 przed liftem rok 1998 silnik3.4,niestety padł,czy pasuje silnik od modelu 996 po lifcie 3,6?ewentualnie jakie modyfikacje trzeba brac pod uwagę czy sterowniki silnika komputery sa takie same?proszę o odpowiedzi osoby mocno zorientowane w temacie dzięki pozdrawiam czytaj więcej

Kolejny drogowy diabeł - Porsche 911 GT2 RS

Panowie, takie samochody służą niemal wyłącznie do okazyjnej jazdy na zakmniętych torach. To są wyczynowe wersje "cywilnych" wersji 911-stki. Cena, czy brak wyposazenia z zakresu komfortu (klimatyzacja, sprzęt audio) powoduje, że to auto jest kupowane przez nabywce jako któreś tam z kolei, do okazyjnego użytku. czytaj więcej

dokładnei o tym samym sobie pomyślałem, już jadąc 200 czy 250 km/h bardzo dużo ryzykuje, a prawdę powiedziawszy to nie za bardzo mam gdzie taką prędkość rozwinąć. No chyba że mając takie auta wynajmujje sobie na godziny zamknięte tylko dla mnie tory i tam jeżdżę z takimi prędkościami... czytaj więcej

Proste i zasadnicze pytania: ile i gdzie w Europie jest torów do jazdy takimi pojazdami, gdyż osiągane przez nie prędkości nijak się maja do normalnego użytkowania dróg. Chyba nie mówimy o przestępcach, czyli drogowych zabójcach, którym wara od dróg publicznych?! czytaj więcej

Oto nowe Porsche 911

co mi się podoba mega, to że mimo nowych generacji nie zmieniają linii nadwozia, głównych kształtów karoserii, po prostu 911-tka to 911-tka, zawsze taka była i taka jest, brawo Porsche czytaj więcej

Porsche: Poznaj tożsamość nowej 911-tki

Mam ochotę na przejażdżkę Porsche 911 a zwłaszcza, takim modelem :) czytaj więcej

Oto nowe Porsche 911

kwintesencja sportowych samochodów, żadne tam ferrari czy lamborghini, a właśnie porsche 911 to jest to czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota sprzedała na świecie 15 milionów hybryd
Toyota sprzedała na świecie 15 milionów hybryd
Toyota osiągnęła znaczący wynik sprzedaży hybryd. Jak podaje producent, w styczniu 2020 roku łączna sprzedaż hybryd Toyoty na świecie przekroczyła 15 milionów sztuk.