1. Samochody
  2. Pagani

Pagani - katalog modeli

Kup samochód marki Pagani


 

Informacje o samochodach marki Pagani

Pagani Utopia – Huayra ma godnego następcę

wydarzenia 13-09-2022

Historia Pagani Huayry kończy się tam, gdzie pojawia się Utopia. Pagani Utopia, bo tak nazywa się najnowsze dzieło Horacio Paganiego, jest pod każdym względem wyjątkowa. Zobaczcie sami.

Pagani zostaje przy V12, mówi „nie” elektrykom

wydarzenia 14-07-2022

Pagani nie zamierza produkować elektrycznych hipersamochodów, bo nie są one w stanie zaoferować odpowiedniego poziomu emocji. Powodów jest jednak więcej.

Pagani Huayra Codalunga – wyjątkowa wersja na zamówienie

wydarzenia 21-06-2022

Kiedy jesteś odpowiednio majętny, możesz sobie kupić Pagani Huayrę. Ale możesz też pójść o krok dalej i zamówić u samego Horacio Paganiego specjalną wersję tejże. Oto ona. Huayra Codalunga.

Polska galeria ekskluzywnych marek samochodowych

wydarzenia 22-01-2022

Dziś już nie musimy wyjeżdżać do Niemiec, by kupić egzotyczny samochód. Oto lista najbardziej unikalnych marek, które posiadają przedstawicielstwa w Polsce.

Pagani Huayra BC Pacchetto Tempesta – premiera

wydarzenia 10-08-2021

Pagani Huayra to jeden z najbardziej niesamowitych hipersamochodów w historii. I kiedy model kończy 10 lat, na scenę wjeżdża kolejna edycja specjalna.

Pagani Huayra R – bestia bez ograniczeń

wydarzenia 22-03-2021

Pagani Huayra R jest prawdziwą torową bestią, która nie ma drogowej homologacji. Jedną z ciekawostek jest wzmocniony silnik V12. Najmocniejsza tego typu jednostka w wersji na tor.

Pagani Huayra Tricolore: godny następca Zondy Tricolore

wydarzenia 18-12-2020

Pagani Huayra Tricolore to najnowsza, limitowana do trzech egzemplarzy wersja hipersamochodu, która oddaje hołd włoskim lotnikom z Frecce Tricolori. Zobaczcie tylko to cudo!

Pagani Huayra Roadster BC

wydarzenia 09-08-2019

Pagani Huayra Roadster BC to supersamochód, na który czekaliśmy. Otwarta wersja najostrzejrzej Huayry okazuje się od niej lepsza pod wieloma względami.

Pagani Zonda HP Barchetta - superkabriolet za 15 mln dolarów

wydarzenia 06-09-2017

Pagani Zonda HP Barchetta to kolejna perełka na rynku supersamochodów. Powstanie w trzech egzemplarzach, z których każdy wart jest nawet... 15 mln dolarów.

Pagani Zonda Fantasma Evo - nowe wcielenie

wydarzenia 25-07-2017

Pagani Zonda Fantasma Evo to niezwykły samochód, który powstał na bazie rozbitej pięć lat temu Zondy F. Oto jej historia.

Pagani Opony

Pagani - Opony

Pagani Części samochodowe

Pagani - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zderzenie boczne - jak uniknąć, na co uważać?
Zderzenie boczne - jak uniknąć, na co uważać?
Co roku na drogach ginie mnóstwo osób. Jak pokazują statystyki, szczególnie groźne jest zderzenie boczne, w którym kierowcę i pasażerów chroni znacznie mniej, niż w przypadku zderzenia czołowego.
Orlen Sport Orlen Sport