1. Samochody
  2. Pagani

Pagani - katalog modeli

Kup samochód marki Pagani


 

Informacje o samochodach marki Pagani

Pagani Huayra R – bestia bez ograniczeń

wydarzenia 22-03-2021

Pagani Huayra R jest prawdziwą torową bestią, która nie ma drogowej homologacji. Jedną z ciekawostek jest wzmocniony silnik V12. Najmocniejsza tego typu jednostka w wersji na tor.

Pagani Huayra Tricolore: godny następca Zondy Tricolore

wydarzenia 18-12-2020

Pagani Huayra Tricolore to najnowsza, limitowana do trzech egzemplarzy wersja hipersamochodu, która oddaje hołd włoskim lotnikom z Frecce Tricolori. Zobaczcie tylko to cudo!

Pagani Huayra Roadster BC

wydarzenia 09-08-2019

Pagani Huayra Roadster BC to supersamochód, na który czekaliśmy. Otwarta wersja najostrzejrzej Huayry okazuje się od niej lepsza pod wieloma względami.

Pagani Zonda HP Barchetta - superkabriolet za 15 mln dolarów

wydarzenia 06-09-2017

Pagani Zonda HP Barchetta to kolejna perełka na rynku supersamochodów. Powstanie w trzech egzemplarzach, z których każdy wart jest nawet... 15 mln dolarów.

Pagani Zonda Fantasma Evo - nowe wcielenie

wydarzenia 25-07-2017

Pagani Zonda Fantasma Evo to niezwykły samochód, który powstał na bazie rozbitej pięć lat temu Zondy F. Oto jej historia.

Pagani Huayra Roadster - lżejsze i mocniejsze

Aktualności 16-02-2017

Po kilku miesiącach podgrzewania atmosfery przyszedł czas na oficjalne odsłonięcie nowej wersji Pagani Huayra. Model Roadster będzie jedną z głównych gwiazd na salonie w Genewie, a tymczasem warto poznać szczegóły dotyczące tego modelu.

Pagani Huayra Dinastia - specjalny model dla klienta z Chin

wydarzenia 18-10-2016

Pagani słynie z produkcji bardzo limitowanych edycji swoich samochodów - przypomnieć tylko, że mimo zakończenia produkcji Zondy, wciąż na rynku pojawiają się nowe, specjalne edycje. Tak samo jest z nowym modelem Huayra, który w zaskakującej odmianie zadebiutował ostatnio w Chinach.

Pagani Huarya BC - testy na Nurburgringu

Samochody luksusowe 22-09-2016

Huarya BC to najlżejsza i najmocniejsza wersja hiper samochodu Pagani. Auto dysponuje mocą prawie 800 koni mechanicznych i ostatnio przyłapane zostało na północnej pętli toru Nurburgringu.

Pagani Huayra Tempesta

wydarzenia 10-05-2016

Pakiet Tempesta zawiera elementy poprawiające aerodynamikę i oczywiście wzbogacające wygląd auta. Jeśli Twoi koledzy też mają już Huayrę, Tempesta jest dla Ciebie.

Pagani Huayra Pearl - dla fana Zondy

wydarzenia 05-05-2016

Huayra Pearl została stworzona na specjalne zamówienie jednego z klientów. Dealer egzotycznych samochodów Refined Marque złożył zamówienie u samego Horacio Paganiego.

Pagani Opony

Pagani - Opony

Pagani Części samochodowe

Pagani - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Doskonalenie nowego Audi RS 3 LMS
Doskonalenie nowego Audi RS 3 LMS
Światowa premiera nowego Audi RS 3 LMS miała miejsce 5 lutego, a teraz przygotowany przez Audi Sport model stworzony z myślą o seriach wyścigów TCR, przechodzi intensywny program testowy.