1. Samochody
  2. Pagani

Pagani - katalog modeli

Kup samochód marki Pagani


 

Informacje o samochodach marki Pagani

Pagani Huayra Roadster BC

wydarzenia 09-08-2019

Pagani Huayra Roadster BC to supersamochód, na który czekaliśmy. Otwarta wersja najostrzejrzej Huayry okazuje się od niej lepsza pod wieloma względami.

Pagani Zonda HP Barchetta - superkabriolet za 15 mln dolarów

wydarzenia 06-09-2017

Pagani Zonda HP Barchetta to kolejna perełka na rynku supersamochodów. Powstanie w trzech egzemplarzach, z których każdy wart jest nawet... 15 mln dolarów.

Pagani Zonda Fantasma Evo - nowe wcielenie

wydarzenia 25-07-2017

Pagani Zonda Fantasma Evo to niezwykły samochód, który powstał na bazie rozbitej pięć lat temu Zondy F. Oto jej historia.

Pagani Huayra Roadster - lżejsze i mocniejsze

Aktualności 16-02-2017

Po kilku miesiącach podgrzewania atmosfery przyszedł czas na oficjalne odsłonięcie nowej wersji Pagani Huayra. Model Roadster będzie jedną z głównych gwiazd na salonie w Genewie, a tymczasem warto poznać szczegóły dotyczące tego modelu.

Pagani Huayra Dinastia - specjalny model dla klienta z Chin

wydarzenia 18-10-2016

Pagani słynie z produkcji bardzo limitowanych edycji swoich samochodów - przypomnieć tylko, że mimo zakończenia produkcji Zondy, wciąż na rynku pojawiają się nowe, specjalne edycje. Tak samo jest z nowym modelem Huayra, który w zaskakującej odmianie zadebiutował ostatnio w Chinach.

Pagani Huarya BC - testy na Nurburgringu

Samochody luksusowe 22-09-2016

Huarya BC to najlżejsza i najmocniejsza wersja hiper samochodu Pagani. Auto dysponuje mocą prawie 800 koni mechanicznych i ostatnio przyłapane zostało na północnej pętli toru Nurburgringu.

Pagani Huayra Tempesta

wydarzenia 10-05-2016

Pakiet Tempesta zawiera elementy poprawiające aerodynamikę i oczywiście wzbogacające wygląd auta. Jeśli Twoi koledzy też mają już Huayrę, Tempesta jest dla Ciebie.

Pagani Huayra Pearl - dla fana Zondy

wydarzenia 05-05-2016

Huayra Pearl została stworzona na specjalne zamówienie jednego z klientów. Dealer egzotycznych samochodów Refined Marque złożył zamówienie u samego Horacio Paganiego.

Pagani Huayra - niedługo debiut wersji roadster

Aktualności 15-03-2016

Już w sierpniu włoska manufaktura zaprezentuje otwartą wersję swojego supersamochodu. Nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądała, a już większość egzemplarzy została sprzedana.

Pagani Huayra BC - lżejsza i mocniejsza

wydarzenia 15-02-2016

Od lat Pagani nie pokazywało nic sensacyjnego na targach w Genewie. Tym razem Włoski producent szykuje gorącą nowość Pagani Huayra BC.

Pagani Opony

Pagani - Opony

Pagani Części samochodowe

Pagani - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi Outlander PHEV – polska premiera
Mitsubishi Outlander PHEV – polska premiera
Do polskich salonów Mitsubishi Motors dotarły właśnie pierwsze dostawy debiutującego w nowej odsłonie modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2020.
Dacia Duster Dacia Duster