1. Samochody
  2. Opel
  3. Vectra
  4. Testy redakcyjne
Opel

Opel Vectra - Testy redakcyjne

Opel
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Opel Vectra Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Opel Vectra wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Opel Vectra

Master-test: Klasa średnia

testy porównawcze 30-01-2015

Najpopularniejsze limuzyny klasy średniej – od najnowszych Audi A4, Renault Laguny i Mazdy 6 do starego wygi VW Passata – spotykają się w Master-teście. Dziennikarze „auto motor i sport” z kilku krajów Europy biorą pod lupę jedenaście modeli z benzynowymi, 150-konnymi silnikami pod maską.  

Czy warto kupić: Opel Vectra B (1995-2002)

Testy samochodów 27-09-2011

Opel Vectra to niekwestionowany hit, jeśli chodzi o trendy importowe z ostatnich kilku lat. Tym razem pod lupę trafia druga generacja tego modelu. Sprawdzamy czy atrakcyjne ceny nie skrywają dużych wydatków.

Czy warto kupić: Opel Vectra C (2002-2008)

Testy samochodów 30-01-2011

Przez prawie siedem lat obecności na rynku trzecia generacja Opla Vectry zyskała miano solidnego, przestronnego i komfortowego auta. Niestety, stylistycznie, nawet po przeprowadzonym faceliftingu, nie dorównywała niektórym konkurentom. Dlatego też kolejna zmiana generacyjna, która przyniosła spore, rewolucyjne wręcz zmiany, pociągnęła także za sobą zmianę nazwy ma Insignię.

Honda Accord i Opel Vectra - Szybcy i tańsi

testy porównawcze 02-08-2008

Honda Accord 2.2 i-CTDi i Opel Vectra 2.2 DTi, czyli dwóch takich, którzy - mimo że należą do tej samej klasy - mocno się różnią. Z zewnątrz i od wewnątrz, przyspieszeniem i wyposażeniem, silnikiem i cennikiem.

Używany Opel Vectra II

testy samochodów używanych 08-04-2008

W tym roku mija siedemnaście lat od pojawienia się pierwszej generacji Opla Vectry.

Passat, Mondeo, Vectra i Avensis - Wedle wzorca

testy porównawcze 07-04-2008

Większy, ładniejszy, nowocześniejszy - takie cechy wnosi nowy VW Passat do grupy mieszczańskich limuzyn. W szranki z nim stają Ford Mondeo, Opel Vectra i Toyota Avensis - z dwulitrowymi silnikami benzynowymi.

Blue power – Opel OPC

pierwsza jazda 22-01-2008

Mercedes ma AMG, BMW serię M, Mitsubishi ma Evo a Opel Astrę, Zafirę i Vectrę w sportowej wersji OPC. To szybkie samochody z mocnymi silnikami, obniżonym zawieszeniem, sportowym wydechem i z karoseriami w niebieskim kolorze, jakiego używa Subaru. Po co Oplowi takie samochody? Dla poprawy wizerunku.

Rodzinne podobieństwo

pierwsza jazda 20-08-2007

Są jak czekolada i produkt czekoladopodobny. Obie wyglądają i pachną podobnie, różnica pojawia się w smaku. Vectra OPC i Astra z pakietem OPC Line.

Opel Vectra kombi: Elegancik w adidasach

Testy samochodów 18-10-2006

Kto powiedział, że do garniturowego wizerunku bogacza pasuje tylko samochód za co najmniej 250 tys. złotych może teraz ugryźć się w język. Mocno. W naszym najnowszym teście przedstawimy Państwu auto, które mimo że jest od tych samochodów znacznie tańsze zgrabnie łączy cechy limuzyny i auta sportowego.

Opel Vectra: GTS niczym coupe

Testy samochodów 27-03-2006

Od modeli z klasy średniej i w górę oczekuje się przede wszystkim wysokiego prestiżu. Tymczasem Opel Vectra GTS oferuje także nieco więcej dla tych kierowców, którzy gustują w bardziej dynamicznej jeździe.

Inne testy samochodów Opel Vectra

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche wykorzystuje sztuczną inteligencję do wykrywania hałasu
Porsche wykorzystuje sztuczną inteligencję do wykrywania hałasu
Porsche Digital wzbogaca gamę swoich produktów o cyfrowego asystenta Sounce, który będzie wyróżniać się lepszą zdolnością wykrywania szumów tła – na przykład podczas testów podzespołów samochodu