1. Samochody
  2. Opel
  3. Insignia
  4. Testy redakcyjne
Opel

Opel Insignia - Testy redakcyjne

Opel
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Opel Insignia Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Opel Insignia wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Opel Insignia

Opel Insignia Tourer – pierwsza jazda nowym kombi

pierwsza jazda 21-06-2017

Insignia Sports Tourer ze 136-konnym dieslem to dobre auto na dalekie trasy. Jego zalety i wady poznajemy podczas pierwszej jazdy.

Opel Insignia Sports Tourer: Z odświeżonym dieslem

pierwsza jazda 21-06-2015

Opel gruntownie zmodernizował swojego dwulitrowego turbodiesla montowanego w Insignii. Jest mocniejszy, cichszy i co najważniejsze potrzebuje mniej paliwa.

Używany Opel Insignia: Nowa, lepsza jakość?

testy samochodów używanych 01-05-2014

Nadzieje na to, że Insignia zaprezentowana w 2008 r. przyniesie nową jakość u Opla nie zostały do końca spełnione. Źródłem kłopotów mogą być przede wszystkim silniki wysokoprężne.  

Mazda 6 Kombi, Opel Insignia Tourer: Gdy lepszy przegrywa

testy porównawcze 07-04-2014

Opel Insignia, jedno z popularniejszych w Polsce aut średniej klasy, po face liftingu stał się oszczędniejszy, a jego zawieszenie bardziej dopracowane. Sprawdzamy czy wystarczająco, by zwyciężył w pojedynku z Mazdą 6.  

Opel Insignia Country Tourer: Auto przełajowe

pierwsza jazda 29-12-2013

Świeższy wygląd, bardziej intuicyjna obsługa, a w nowej wersji – Country Tourer - jeszcze większa uniwersalność. Nadjeżdża odmłodzona Insignia.

Ford Mondeo, Opel Insignia, Peugeot 508, VW Passat: duże auta teraz taniej!

testy porównawcze 16-09-2013

Duże, przestronne, reprezentacyjne auta wcale nie muszą kosztować majątku i mieć diesla pod maską. Właśnie teraz warto kupić atrakcyjnie wycenione limuzyny napędzane benzyną.

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi

testy porównawcze 29-03-2013

Nowa Mazda 6 chce zakasować skostniałe towarzystwo, i to nie tylko udaną stylistyką. Ale rywale stają do meczu w dobrej formie, zwłaszcza ci w wersjach z mocnymi dieslami.

Insignia, Superb, Passat – sedany z dieslem

testy porównawcze 23-08-2011

Wnętrze muszą mieć przestronne; wyposażenie - bogate; silnik i właściwości jezdne - dynamiczne. Opel Insignia, Skoda Superb i Volkswagen Passat zdają egzamin z wiedzy ogólnej.

Mniejsze dobro cz. 2 - Ople Astra i Insignia

testy porównawcze 07-03-2011

Czas na drugą parę w naszym sprawdzianie najnowszych trendów. Sprawdzamy jak bardzo i czy w ogóle bolesna jest przesiadka z Opla Insigni do Astry.

6 Kombi, Insignia Sports Tourer, Laguna Grandtour, Superb Combi – wygodnie i szybko

testy porównawcze 27-10-2010

Takie kombi jak w naszym teście nie służą tylko do przewozu możliwie największego ładunku, takie kombi to wymarzone limuzyny podróżne na dalekie dystanse, ze 180-konnymi dieslami i bogatym wyposażeniem.

Opel Insignia: Rewolucja po niemiecku

Testy samochodów 14-04-2010

Zmiany, zmiany, zmiany. Tak w skrócie można by opisać przemianę, jaka zaszła u przedstawiciela Opla w klasie średniej. Nowa płyta podłogowa, nowa stylistyka nadwozia, nowe wnętrze. To sprawia, że mamy teraz do czynienia z całkowicie innym autem. Stąd też i zmiana nazwy - już nie Vectra, a Insignia rywalizuje w jednym z najbardziej wymagających segmentów rynkowych.

Opel Insignia Sports Tourer – niezły, ale co z tego

pierwsza jazda 01-09-2009

Insignia z silnikiem V6. Oplowi najwyraźniej nikt nie powiedział, że w tej klasie benzynowy silnik V6 żyje jeszcze tylko w autach marek premium. Poza tym nie ma dla niego miejsca. Taki świat.

Opel Insignia Sports Tourer – bez eksperymentów

pierwsza jazda 28-04-2009

Elegancki i praktyczny. Do takich zalet poprzedników jak przestronność i dobre właściwości jezdne Insignia Tourer dorzuca wpadający w oko design.

Opel Insignia – Mam talent

test 06-02-2009

Wszechstronnie uzdolniony. Opel nowej generacji - model Insignia - już udowodnił, że stać go na dużo. W zaciętym pojedynku wywalczył tytuł Car of the Year 2009. Klucz do sukcesu Opla czy gwóźdź do trumny General Motors? Czas na test.

Opel Insignia – Oczy szeroko otwarte

pierwsza jazda 30-10-2008

Inne testy samochodów Opel Insignia

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2018 – zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2018 – zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną – nowe Subaru XV!