1. Samochody
  2. Nissan
  3. X-Trail
  4. Testy redakcyjne
Nissan

Nissan X-Trail - Testy redakcyjne

Nissan
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Nissan X-Trail Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Nissan X-Trail wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Nissan X-Trail

Master-Test: SUV-y

testy porównawcze 18-12-2014

W międzynarodowym master-teście zmierzy się 11 SUV-ów: Chevrolet Captiva, Ford Kuga, Honda CR-V, Land Rover Freelander, Mitsubishi Outlander, Nissan X-Trail, Opel Antara, Peugeot 4007, Renault Koleos, Toyota RAV4 i Volkswagen Tiguan.

Nissan X-Trail: SUV, ale inaczej

pierwsza jazda 10-12-2014

Nissan X-Trail to jeden z dłużej produkowanych SUV-ów. Zaawansowanego wieku tego auta nie są w stanie ukryć kolejne modernizacje ani mocny i oszczędny 173-konny diesel.

Jeep Cherokee i Nissan X-Trail: Coraz bliżej ziemi

testy porównawcze 26-11-2014

Jeep i Nissan niemal jednocześnie wzbogacają liczną rodzinę SUV-ów o nowego Cherokee i X-Traila. Jeden i drugi stały się bardziej miejskie i łagodne. Sprawdzamy, na ile przydatne okażą się na co dzień.  

Test Nissan X-Trail: Na gładkim szlaku

test 15-09-2014

Nowy Nissan X-Trail zmienił wizerunek. Zniknął off-roadowy sznyt, pojawiła się gładko wystylizowana i do tego znajoma twarz SUV-a. W teście wersja Acenta z napędem na przednią oś i z silnikiem Diesla oraz szansami na największą sprzedaż.  

Pierwsza jazda: Nissan X-Trail

pierwsza jazda 22-07-2014

Nowy X-Trail spodoba się tym, dla których Qashqai jest zbyt mały – może mieć nie tylko 7 miejsc, ale i potężny bagażnik. Jest dostępny także z napędem na 4 koła, ale to nie znaczy, że lepiej nadaje się na bezdroża niż na asfalt.

Polo, Mito, Kuga, X-trail, 207, Soul – KM to nie wszystko

pierwsza jazda 21-01-2011

Wyścig na moce silników trwa od początku motoryzacji i będzie trwał aż po jej kres. Ale czy większa moc zawsze gwarantuje lepsze wrażenia z jazdy? Sprawdzamy na przykładzie trzech par aut.

Outlander, X-Trail, Forester i RAV4 – Japoński wielofunkcyjny

testy porównawcze 19-08-2008

Uczcie się od barbarzyńców, aby ich pokonać - powiedział sto lat temu do poddanych Tamifiro z klanu Mitsui, wysyłając ich do Ameryki i Europy. Mitsubishi Outlander, Nissan X-Trail, Subaru Forester i Toyota RAV4 są dowodem, jak wiele nauczyli się Japończycy.

Nissan X-Trail: Identyczny, choć zupełnie inny

Testy samochodów 14-05-2008

Wprowadzając na rynek nową generację modelu każdy producent stara się dać klientom jak najwięcej nowych rozwiązań, dzięki którym będą się oni wyróżniać na drodze. Mogłoby się wydawać, że styliści Nissana całkowicie zapomnieli o tym, projektujące drugą generację modelu X-Trail. Jednak to tylko pozory.

Non stop

test 19-03-2008

Nowoczesne samochody terenowe są coraz szybsze. Testy "auto motor i sport" pokazują, że hamulce nie zawsze potrafią dotrzymać im kroku.

CR-V, RAV4, Sportage, X-Trail i Freelander - Przebój sezonu

testy porównawcze 18-03-2008

Sprzedawcy pseudoterenówek zacierają ręce - w pierwszym półroczu żadne samochody nie "schodziły" tak dobrze jak SUV-y. Przebojem sezonu są Honda CR-V i Toyota RAV4. Coraz więcej nabywców znajdują nowa Kia Sportage i Nissan X-Trail. Jedynie Land Rover Freelander czeka na lepszą koniunkturę.

Rozpoznawanie terenu

testy porównawcze 08-01-2008

Rodzina kompaktowych SUV-ów stale się powiększa. Teraz dołączył do niej samochód francuski. Czym nuworysz - Citroën C-Crosser - może się wykazać w porównaniu z Land Roverem Freelanderem, Nissanem X-Trailem i Oplem Antarą?

Pozory mylą

pierwsza jazda 05-11-2007

Nowy Nissan X-Trail sylwetką mocno nawiązuje do udanego poprzednika, ale nie jest jego głęboką modernizacją. To całkiem nowy samochód.

Inne testy samochodów Nissan X-Trail

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Porsche Cayenne S Coupe
Nowe Porsche Cayenne S Coupe
Porsche wprowadza na rynek kolejny mocny wariant Cayenne Coupé: samochód można już zamawiać, a pierwsze egzemplarze pojawią się w salonach sprzedaży pod koniec lipca.