1. Samochody
  2. Nissan
  3. Tiida
  4. Testy redakcyjne
Nissan

Nissan Tiida - Testy redakcyjne

Nissan
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Nissan Tiida Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Nissan Tiida wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Nissan Tiida

Nissan Tiida: Nie szata zdobi auto

Testy samochodów 13-11-2008

Nissan od pewnego czasu przeprowadza dość rewolucyjną zmianę w swojej gamie modelowej. Po pierwsze, do lamusa odeszły popularne i typowe dla rynku modele, takie jak Almera i Primera. Po drugie, nie pojawili się w ich miejsce bezpośredni następcy, bo trudno za takich uznać modele Note czy Qashqai. I jedynie Tiida stara się wypełnić powstałą lukę, choć i w tym przypadku ciężko to auto jednoznacznie zaszufladkować.

Nissan Tiida – Bez emocji

pierwsza jazda 31-08-2008

Przekonuje wnętrzem. Choć zgrabniejszy od sedana, pięciodrzwiowy Nissan Tiida za wygląd laurów raczej nie zbierze.

No risk, no fun

testy porównawcze 08-11-2007

Emocji nie budzą ani wyglądem, ani osiągami. Do niedawna ich główną i właściwie jedyną zaletą był ogromny bagażnik. Teraz małe sedany - jak Honda City, Hyundai Accent i Nissan Tiida - mają do zaoferowania znacznie więcej.

Ambitny inaczej

pierwsza jazda 31-10-2007

Oto samochód inny od większości w niższej klasie średniej. Nissan Tiida nie ma ambicji być sportowcem w kompaktowym ubraniu. Chce za to przyciągać komfortem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra Studio w Warszawie otwarte
Cupra Studio w Warszawie otwarte
Na warszawskiej Woli otwarto pierwszy w Polsce butikowy concept store Cupra. Salon zapewnia możliwość pełnego poznania hiszpańskiej marki o sportowym DNA. Podczas wizyty goście mogą skorzystać z pomocy ekspertów marki, Cupra Masterów.