1. Samochody
  2. Nissan
  3. Testy redakcyjne

Nissan - Testy redakcyjne

Nissan
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów marki Nissan. Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów Nissan. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak modele Nissan wypadły na auto-testach.

Testy samochodów marki Nissan

Nissan X-Trail: 3 zalety i 2 wady - JAZDA

pierwsza jazda 17-02-2023

Model nowego pokolenia nie tylko wygląda kompletnie inaczej od poprzednika, ale i ma od niego inny charakter. Oto trzy mocne i dwie słabe strony Nissana X-Traila w topowej wersji e-Power e-4ORCE.

Nissan Qashqai E-Power: nietypowa hybryda - TEST

pierwsza jazda 19-01-2023

Do hybrydowego ogródka Nissan dorzuca swój kamyczek – napęd e-Power, w którym koła są napędzane przez mocny silnik elektryczny, a jednostka spalinowa wraz z alternatorem tworzą zespół prądotwórczy. Szalone? Nie do końca.

Nissan X-Trail: Hybryda jak elektryk - TEST

pierwsza jazda 08-01-2023

Nowy Nissan X-Trail wchodzi do gry z jednym z najciekawszych napędów ostatnich lat – jako hybryda e-Power, po raz pierwszy dostępna w wersji z napędem na cztery koła e-4orce. Sprawdziliśmy, jak jeździ nowy japoński SUV.

Nissan X-Trail e-Power e-4orce: napęd, osiągi, spalanie i cennik – test i opinie

pierwsza jazda 28-10-2022

Nowy Nissan X-Trail wchodzi do gry, oferując jeden z najciekawszych napędów ostatnich lat. Mowa o hybrydzie e-Power, po raz pierwszy dostępnej w wersji z napędem na cztery koła e-4orce. Sprawdziliśmy, jak jeździ nowy japoński SUV.

Używany Nissan Juke (2010-2019) - Trzyma wartość

testy samochodów używanych 17-07-2022

Niezwykły, chociaż kontrowersyjny wygląd zapewnił Juke’owi sukces rynkowy. Auto jest ciasne i ma niewielki bagażnik, ale wyróżnia się niezawodnością.

Nissan Qashqai e-Power: Elektryk na benzynę - TEST

pierwsza jazda 12-07-2022

Nissan Qashqai e-Power jest napędzany mocnym silnikiem elektrycznym, ale to tak naprawdę hybryda, która zamiast prądu z gniazdka potrzebuje wyłącznie benzyny.

Nissan Ariya: Elektryczna awangarda - TEST

pierwsza jazda 16-06-2022

Nissan Ariya po trzech latach od prezentacji prototypu wchodzi do gry i wciąż wygląda jak model  koncepcyjny. Jako jedni z pierwszych na świecie jeździmy egzemplarzem przedprodukcyjnym – wrażenia prosto z hiszpańskiego toru Jarama.

Nissan Juke Hybrid: mocny i oszczędny - TEST

pierwsza jazda 09-06-2022

Nissan Juke Hybrid to długo wyczekiwana wersja hybrydowa, wreszcie oferująca zapas mocy, przy niskim apetycie na paliwo. Jak jeździ hybrydowy Juke, sprawdzamy podczas europejskiej prezentacji na podkrakowskich trasach.

Używany Nissan Qashqai (2013-2021): Niemal bezawaryjny

testy samochodów używanych 08-05-2022

Nissan Qashqai, który zapoczątkował modę na kompaktowe SUV-y, także jako model drugiej generacji należał do najchętniej kupowanych aut w klasie. Jest trwały i praktyczny.

Nissan Qashqai e-Power: elektryczny, ale na benzynę - TEST

pierwsza jazda 19-04-2022

Nissan Qashqai e-Power napędzany jest wyłącznie silnikiem elektrycznym, ale nie można go naładować z gniazdka. Funkcję ładowarki pełni silnik benzynowy. Jak to działa, sprawdziliśmy podczas pierwszych jazd.

Pierwsza jazda Nissanem Ariya: SUV z potencjałem - TEST

pierwsza jazda 25-03-2022

Nissan Ariya, po trzech latach od prezentacji prototypu, wchodzi do gry, wciąż wyglądając jak model koncepcyjny. Jako jedni z pierwszych na świecie jeździmy przedprodukcyjnym egzemplarzem. Oto nasze wrażenia.

Nissan Qashqai 4WD: Bezstresowy - TEST

pierwsza jazda 22-03-2022

Nissan Qashqai w pojedynkę wynalazł klasę kompaktowych crossoverów i od tego czasu nie schodzi z list bestsellerów. Tu w wersji z silnikiem o mocy 158 KM i napędem 4WD.

Nissan Qashqai vs. Peugeot 3008 vs. Seat Ateca: Pora na prekursora - TEST

testy porównawcze 03-01-2022

Jako jeden z pierwszych crossoverów Nissan Qashqai zajmuje specjalne miejsce na motoryzacyjnej scenie. Czy model trzeciej generacji potwierdzi przewagę nad konkurentami? Sprawdzamy to, porównując go z Peugeotem 3008 i Seatem Atecą.

ECOBEST Challenge 2021 - Wielki test realnego zasięgu samochodów elektrycznych

testy 02-01-2022

Oto wyniki EcoBest Challenge 2021- testu w ruchu drogowym realnego zasięgu 15 popularnych w Europie samochodów elektrycznych. Żaden z testowanych modeli nie pokonał dystansu obiecywanego przez dane WLTP, a największym zasięgiem mogą pochwalić się samochody koreańskich marek.

Nissan Qashqai 2021: Forma i treść - TEST

test 30-10-2021

Kiedy debiutował w 2006 roku, był jedynym w swoim rodzaju kompaktowym SUV-em, a dziś jest po prostu jednym z wielu takich aut. Czy mimo sporej konkurencji ma szansę pozostać bestsellerem? W teście Nissan Qashqai trzeciej generacji z silnikiem 1.3 turbo.

Nissan Qashqai: Zmiana pokoleń - TEST

pierwsza jazda 03-10-2021

Gdy Nissan Qashqai debiutował w 2007 roku, nie dał się zaszufladkować i znalazł własne miejsce. Od tego czasu dwa pokolenia Qashqaia sprzedały się w liczbie ponad trzech milionów sztuk. Właśnie nadszedł czas na generację nr 3.

Używany Nissan Pulsar (2014-2018) - Proszę się rozsiąść

testy samochodów używanych 27-09-2021

Choć Nissan Pulsar nie odniósł dużego sukcesu, okazał się równie dobry jak kompakty innych producentów, a rozmiarami kabiny nawet przewyższa konkurentów.

Opel Mokka vs.Nissan Juke vs. Volkswagen T-Cross: Kwestia smaku - TEST

testy porównawcze 25-09-2021

Opel Mokka nabrał charakteru, nie tylko pod względem wizualnym. Pod nadwoziem nowego modelu nie zostało wiele elementów poprzednika. Sprawdzamy, jak ten niewielki crossover wypada w porównaniu z Nissanem Juke’em i Volkswagenem T-Crossem.

Od Smarta po Mercedesa EQV: TEST 18 samochodów elektrycznych

porównanie 31-07-2021

Można odnieść wrażenie, że w ostatnim roku pojawiło się więcej modeli elektrycznych niż przez ostatnie sto lat. Tu zebraliśmy ich 18 – od miejskich maluchów, przez kompakty, crossovery i duże SUV-y, aż po vana. Z przymrużeniem oka można powiedzieć, że reprezentują one aktualny stan samochodowej elektryfikacji. Jaki to stan – szczegóły na następnych stronach.

Nissan Qashqai: Przyspieszona ewolucja - TEST

testy 09-07-2021

Nissan Qashqai zadebiutował w 2007 roku jako praktyczny crossover w atrakcyjnej cenie. Od tego czasu przeszedł imponującą ewolucję. Obecnie na rynek wchodzi jego 3 generacja, która jest dojrzałym, przestronnym, komfortowym, bezpiecznym, rozbudowanym multimedialnie i ciekawie wyglądającym SUV-em.

Inne testy samochodów marki Nissan

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego
Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego

Polska grupa kapitałowa Holding 1 sfinalizowała zakup Renault Retail Group Warszawa, wzbogacając motoryzacyjne portfolio o sieć dealerstw marek Renault i Dacia w Warszawie. Wyniki pokazują, że to jedna z największych transacji w historii polskiego rynku dealerskiego.