1. Samochody
  2. Nissan
  3. 100 NX
  4. Forum
Nissan

Nissan 100 NX - Forum

Nissan
Forum

Nie znaleźliśmy żadnej dyskusji na forum o samochodach Nissan 100 NX. Dodaj swój wątek o tym samochodzie lub zabierz głos w innych popularnych dyskusjach o samochodach.

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Nissan 100 NX

Łączna ocena

4.77

Nissan 100 NX – oceny kierowców

Samochody Nissan 100 NX zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 12 razy. Łączna ocena to 4.77 na 5. To bardzo dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 5.00, silnik – 5.00, komfort jazdy – 4.67 i jakość i awaryjność – 4.42.

Popularne dyskusje o samochodach

Twój samochód Saab

13 dyskusji o problemach związanych z samochodem Twój samochód Saab. Dyskutuje 12 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

iStingMedia w dyskusji SAAB 95 1999 - LAMPA HALOGEN 2 SZT. - EUROPEJSKIE! uważa że:

Kupiłam lampy i okazało się, że ojciec też już mi zamówił komplet. W związku z tym, chętnie pozbędę się nieużywane kompletu sprawnych lamp do SAABA.nLampy Europejskie. Szczegóły na aukcji. nZainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 530 010 055nnnhttp://allegro.pl/saab-95-1999-lampa-halogen-2-szt-europejskie-i5463701098.html

Twój samochód Seat

58 dyskusji o problemach związanych z samochodem Twój samochód Seat. Dyskutuje 60 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

eugsiw w dyskusji Seat Leon M1 1,9 TDI 135 KM 2004 r - gniazdo zapalniczki. ? uważa że:

W moim samochodzie oryginalne gniazdo zapalniczki jest pod ciągłym napięciem bez względu na to czy kluczyk w stacyjce czy nie. Czy tak powinno być.? Ale problem tkwi w czym innym, mam zainstalowaną kamerkę samochodową MiVue C320 do podłączenia której elektryk zainstalował mi dodatkowe gniazda po kluczyku i jakiś czas wszystko było w porządku kamerka załączała się po włączeniu zapłonu i wyłączała po wyłączeniu. Od jakiegoś czasu kamerka załącza się ale zanikają ustawienia godziny i daty które powracają do ustawień fabrycznych jaka może być przyczyna? I jeszcze jedno czy kamerkę tą można podłączyć do gniazda w którym napięcie jest bez przerwy wtedy kamerka będzie pod ciągłym napięciem tylko że samochód używany jest sporadycznie.? Proszę o jakieś sensowne odpowiedzi bo podłączyć kamerkę na stałe trochę się boję aby nie wywołać jakiegoś pożaru.

Twój samochód Alfa Romeo

19 dyskusji o problemach związanych z samochodem Twój samochód Alfa Romeo. Dyskutuje 25 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

alfa w dyskusji Alfa Romeo 4C oficjalnie uważa że:

moim marzeniem jest właśnie taki samochód. Niestety na chwilę obecną mnie na niego nie stać, ale może coś się zmieni z czasem;) Pozostaje mi jedynie pomarzyć... __________ wynajem samochodów Balice i okolice: https://awos.com.pl/balice/wynajem-samochodow

Mercedes Klasa ML

22 dyskusji o problemach związanych z samochodem Mercedes Klasa ML. Dyskutuje 54 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Kamil Bobula w dyskusji Mercedes ML 500: Luksus w rozmiarze XXL uważa że:

Panowie zdecydowanie Lepszy jest MODEL GLK w full wyposażeniu zastanawiam się nad zakupem modelu z 2009roku pozdrawiam :) ml320 to cienias straszny fajny wygodny ale tani :)

Twój samochód Skoda

39 dyskusji o problemach związanych z samochodem Twój samochód Skoda. Dyskutuje 74 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

2mateusz5 w dyskusji Skoda Karoq - debiut na salonie we Frankfurcie uważa że:

No i to taki na prawdę spory debiut. Bardzo fajny model. Co do jego możliwości to nawet nie mam wątpliwości. Często pożyczam w Panek ich nowe modele i nigdy się nie zawiodłem

Suzuki Jimny

23 dyskusji o problemach związanych z samochodem Suzuki Jimny. Dyskutuje 58 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Adam w dyskusji Awaria sprzęgiełka osi przedniej uważa że:

Jak poradziliście sobie z tymi sprzegiełkami

Fiat Panda

25 dyskusji o problemach związanych z samochodem Fiat Panda. Dyskutuje 91 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

krzysztof85 w dyskusji przyczepa uważa że:

Jeszcze dodam, że do tej bez hamulca potrzebna Ci będzie jeszcze wtyczka przyczepy 7 pin..

Volvo S40

87 dyskusji o problemach związanych z samochodem Volvo S40. Dyskutuje 115 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

marek w dyskusji światła mijania uważa że:

mam problem ze światłami mijania .żarówki są dobre bezpieczniki dobre a świateł brak.jaka może byćprzyczyna

Kia Venga

82 dyskusji o problemach związanych z samochodem Kia Venga. Dyskutuje 297 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

marko1 w dyskusji Kompatybilność części venga uważa że:

@Piotr, jeżeli "człowiek" to rozbił to "człowiek" powinien naprawić. Jeżeli "człowieka" była wina to z jego ubezpieczenia OC powinieneś dokonać naprawy warsztacie autoryzowanym Kii lub warsztacie jaki wskaże ubezpieczyciel i kłopot z głowy. Chyba że "połasiłeś" się na gotówkę od "człowieka" i to błąd, ale to twój problem. Ja wszystkie naprawy blacharskie wykonywałem w autoryzowanym warsztacie Kii i to starannie naprawdę zrobili. Podam strony gdzie możesz dobrać potrzebne akcesoria blacharskie; http://kia.auto.com.pl/czesci/ ; http://kiasklep.pl/index.php?PHPSESSID=25a9305b6741e891a789da9fdc30e2ab ; http://www.kia.auto.pl/ ; itd. Powodzenia.

Twój samochód Toyota

79 dyskusji o problemach związanych z samochodem Twój samochód Toyota. Dyskutuje 99 użytkowników.

Ostatni gorący temat:

Proxxx2013 w dyskusji Toyota Auris dobór oleju uważa że:

Witam serdecznie, nnW związku z nadejściem wiosny przyszedł czas na wymianę oleju i filtrów w mojej Toyocie Auris 2013 1.4 D4D. Filtry bezproblemowo dobrałem, lecz waham się z wyborem oleju silnikowego. Pierwotnie zamówiłem Castrol Edge Titanium 5W30, lecz przy odbiorze sprzedawcy odradzali mi ten olej. Nakierowali mnie natomiast na Millers oils EE longlife 5w30 nanodrive (podobno redukuje do 60% tarcie, minimalizuje spalanie itp) nnW związku z tym małym zamieszaniem przychodzę tu z zapytaniem o opinie, komentarze, może ktoś zetknął się z tym olejem, ma jakieś doświadczenie bądź cenne informacje? nnZ góry serdecznie dziękuje za odpowiedz .

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jeden bieg w każdej sytuacji
Jeden bieg w każdej sytuacji
Pojawienie się aut elektrycznych wymusiło zmiany konstrukcyjne w układach przeniesienia napędu.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy listę lokalizacji nowych fotoradarów w Polsce
Znamy listę lokalizacji nowych fotoradarów w Polsce
W czwartym kwartale 2020 roku na polskich drogach przybędzie 26 fotoradarów. W sumie jednak niebawem pojawi się aż 358 nowych urządzeń rejestrujących.
Przekładnia 1-biegowa Volkswagena Przekładnia 1-biegowa Volkswagena