1. Samochody
  2. Morgan

Morgan - katalog modeli

Kup samochód marki Morgan


 

Informacje o samochodach marki Morgan

Morgan EV3 - nowy trójkołowiec

wydarzenia 15-02-2016

O wyglądzie nowego Morgana nie możemy powiedzieć nic, ale wiemy co nieco o jego nowym, ekologicznym źródle napędowym. EV3 ma zadebiutować w Genewie.

Już jest nowy Morgan AR Plus 4

wydarzenia 24-07-2015

Morgan, jako miejsce prezentacji modelu AR Plus 4 wybrał tor Silverstone, na którym odbywa się impreza Silverstone Classic. Czym charakteryzuje się nowy model?

Morgan ogłasza nowy model. Debiut AR Plus 4 już dziś

wydarzenia 24-07-2015

Już dziś brytyjski Morgan na torze Silverstone przedstawi nowy model - AR Plus 4. Czego możemy się po nim spodziewać?

Białoruski Morgan Threewheeler na pedały

Aktualności 01-07-2015

Stolica Białorusi, Mińsk. Jeśli nie spodziewaliście się, że może tu powstawać intrygujący pojazd to spójrzcie na Ekomobil Morgan. O ile śledzicie świat luksusowych aut to jego wygląd i nazwa naprowadzą was na odpowiedni trop. Tak, białoruski pojazd to replika 3-kołowego samochodu Morgan Threewheeler.

Morgan Aero 8 - nowa interpretacja klasyka

Premiery 05-03-2015

Choć auta marki Morgan własciwie się nie starzeją, to raz na jakiś czas Brytyjczycy zastępują je nowymi modelami. 15 lat od rozpoczęcia produkcji modelu Aero ujrzeliśmy zupełnie nową generację tego auta.

Morgan czaruje teaserem nowego modelu

Aktualności 24-02-2015

Do salonu Geneva Motor Show 2015 pozostał już jedynie tydzień. Brytyjski Morgan przedstawił tymczasem kolejne zdjęcie szykowanego na to wydarzenie modelu.

Genewa 2015: usłyszeliśmy nowego Morgana

Aktualności 17-02-2015

Morgan dozuje informacje dotyczące nowego modelu. Wszystkiego dowiemy się dopiero na salonie Geneva Motor Show 2015, a dzisiaj możemy usłyszeć wyjątkowe brzmienie silnika brytyjskiego wozu.

Nowy Morgan na Geneva Motor Show

Aktualności 05-02-2015

Salon Geneva Motor Show 2015 już za niespełna miesiąc, a na nim premiera, która nie zdarza się często. Nowy model pokaże nam firma Morgan Motor Company.

Ferrari, Pagani, Lamborghini - bolidy z plakatu

wydarzenia 04-11-2014

Cztery samochody. Każdy z nich mógłby zdobić ścianę nad biurkiem. Oto Ferrari FF,  Pagani Huayra, Lamborghni Aventador i Morgan Threewheeler.

Morgan Threewheeler

pierwsza jazda 08-08-2012

Między samochodem a motocyklem. Nie, temu Morganowi nie odpadło koło. Przeciwnie - sam jest jak koło historii, które po stu latach od rozpoczęcia produkcji sportowych pojazdów w Malvern Link wróciło do punktu wyjścia. Wrażenia z jazdy nową wersją trójkołowca.

Morgan Opony

Morgan - Opony

Morgan Części samochodowe

Morgan - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo reaguje na wzrost popytu na elektryczne modele
Volvo reaguje na wzrost popytu na elektryczne modele
W belgijskiej Gandawie wytwarzane jest pierwsze elektryczne Volvo, a już niebawem ma ruszyć produkcja drugiego takiego modelu. Do tego z taśm tej fabryki zjeżdża XC40 w wersji plug-in, na które popyt szybko rośnie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, Volvo Cars zwiększa moc produkcyjną zelektryfikowanych aut w swoim belgijskim zakładzie.