1. Samochody
  2. Mitsubishi
  3. Space Star
  4. Testy redakcyjne
Mitsubishi

Mitsubishi Space Star - Testy redakcyjne

Mitsubishi
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Mitsubishi Space Star Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Mitsubishi Space Star wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star: Atrapa hot hatcha - TEST

pierwsza jazda 02-01-2021

Kolejny face lifting małego Mitsubishi Space Star przyniósł głównie nową wersję stylistyczną – Insport. Wrażenia z jazdy Space Starem z 80-konnym silnikiem i przekładnią bezstopniową.wą.

Mitsubishi Spacer Star: po zmianach na 2020 | TEST

pierwsza jazda 21-05-2020

Mitsubishi Space Star to miejskie autko zawdzięczające swoją popularność dość przestronnemu wnętrzu i przystępnej cenie. Po face liftingu na korzyść zmieniły się jego wygląd i wyposażenie.

Mitsubishi Space Star: Powrót do przeszłości

pierwsza jazda 18-11-2014

Mitsubishi wskrzesiło Space Stara. Auto nie zaskakuje stylistyką ani nowinkami technicznymi. Ma za to przestronne wnętrze i... przesadzoną cenę.

Mitsubishi Space Star 1.2 l [test video]

Testy samochodów 12-09-2014

Ten samochód to następca dobrze wszystkim znanego i chwalonego w Polsce Colta. Auto na niektórych rynkach pojawia się pod nazwą Mirage. Nad Wisłą poznamy go po nazwie, do tej pory zarezerwowanej dla innego modelu z segmentu minivanów. Dziś Mitsubishi wystawia go do walki w segmencie B. Czy Space Star ma szanse na równą walkę?

Inne testy samochodów Mitsubishi Space Star

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan Townstar w Polsce. Znamy ceny
Nissan Townstar w Polsce. Znamy ceny
Nissan opublikował w Polsce cenniki benzynowych odmian nowego modelu Townstar, który otwiera kolejny rozdział w historii lekkich samochodów dostawczych marki.
Jak zmieniła się Skoda Jak zmieniła się Skoda