1. Samochody
  2. Mitsubishi
  3. Pajero
  4. Testy redakcyjne
Mitsubishi

Mitsubishi Pajero - Testy redakcyjne

Mitsubishi
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Mitsubishi Pajero Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Mitsubishi Pajero wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero Sport: Edycja limitowana

Testy samochodów 23-03-2015

W dzisiejszym świecie bulwarowych SUV-ów, w których dominują elektroniczne gadżety ten samochód może jawić się niczym technologiczny jaskiniowiec. Jednak wjedzie tam, gdzie inni mogą tylko popatrzeć.

Mitsubishi Pajero Sport: zabawka tylko dla twardych facetów

pierwsza jazda 20-08-2013

SUV-y dzielą się na ładne i terenowo uzdolnione. Pajero Sport należy do tej drugiej grupy. Oto jego najnowsze wydanie.

Jeep, Hyundai, Toyota, Suzuki - używane terenówki i SUV-y

testy samochodów używanych 04-01-2012

Opisujemy osiem popularnych używanych SUV-ów i aut terenowych, obowiązkowo z napędem na cztery koła, kosztujących do 60 tys. zł. Takie samochody są bardzo przydatne w terenie, ale przede wszystkim na śliskich drogach.

Podwójnie uzbrojone

testy porównawcze 24-08-2007

Klasyk w segmencie aut terenowych, Mitsubishi Pajero, kontra odświeżony SsangYong Rexton - najbardziej luksusowy przedstawiciel tego gatunku w ofercie koreańskiej marki. Bój toczą dosyć wyrównany.

Powrót do przyszłości

pierwsza jazda 21-08-2007

Nowe Mitsubishi Pajero promowane jest przez producenta absolutnie zaskakująco. Zamiast podkreślać bogatą paletę nowinek, zachwala się ich dobre maskowanie i twarde przywiązanie do tradycji.

Inne testy samochodów Mitsubishi Pajero

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
VW walczy ze smogiem
VW walczy ze smogiem
Jego zapowiedź, że do 2050 roku stanie się neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla nie jest deklaracją bez pokrycia...
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus zbudował jacht. W planach samolot?
Lexus zbudował jacht. W planach samolot?
Lexus zbudował luksusowy jacht, ale plany japońskiej marki sięgają o wiele dalej. Albo raczej wyżej. Chodzi o budowę samolotu.