1. Samochody
  2. Mitsubishi
  3. Pajero
  4. Testy zderzeniowe
Mitsubishi

Mitsubishi Pajero - Zobacz testy zderzeniowe

Mitsubishi
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Mitsubishi Pajero wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Mitsubishi Pajero oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Mitsubishi Pajero na testach zderzeniowych:

Mitsubishi Pajero

Test zderzeniowy Euro NCAP 2003.

Wynik ogólny:
24 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
1 pkt.

Konstrukcja auta podczas zderzenia czołowego okazała się niestabilna. Słupek przedniej szyby przesunął się do tyłu, a słupek B wygiął się. Siły działające na klatkę piersiową pasażera były duże, co zwiększyło ryzyko obrażeń. Kierowca był narażony na zranienia nóg i stóp. W zderzeniu bocznym samochód zapewnił bezpieczeństwo pasażerom. Szyja i klatka piersiowa młodszego dziecka była narażone na niebezpieczeństwo, ale w innych przypadkach foteliki spisały się zadowalająco. Ochrona pieszych praktycznie nie istniała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Przyszłość Citroëna ? modele koncepcyjne
Przyszłość Citroëna ? modele koncepcyjne
Citroën uwielbia eksperymentować ? dowodem jest liczba aut koncepcyjnych, które co roku prezentuje na salonach samochodowych
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hyundai i30 N Project C. Limitowany hot-hatch
Hyundai i30 N Project C. Limitowany hot-hatch
Podczas tegorocznego salonu samochodowego we Frankfurcie Hyundai zaprezentował limitowaną wersję i30 N Project C. Lżejszą, niższą i bardziej agresywną.
Philips - Blendery Philips - Blendery