1. Samochody
  2. Mitsubishi
  3. Pajero
  4. Testy zderzeniowe
Mitsubishi

Mitsubishi Pajero - Zobacz testy zderzeniowe

Mitsubishi
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Mitsubishi Pajero wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Mitsubishi Pajero oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Mitsubishi Pajero na testach zderzeniowych:

Mitsubishi Pajero

Test zderzeniowy Euro NCAP 2003.

Wynik ogólny:
24 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
1 pkt.

Konstrukcja auta podczas zderzenia czołowego okazała się niestabilna. Słupek przedniej szyby przesunął się do tyłu, a słupek B wygiął się. Siły działające na klatkę piersiową pasażera były duże, co zwiększyło ryzyko obrażeń. Kierowca był narażony na zranienia nóg i stóp. W zderzeniu bocznym samochód zapewnił bezpieczeństwo pasażerom. Szyja i klatka piersiowa młodszego dziecka była narażone na niebezpieczeństwo, ale w innych przypadkach foteliki spisały się zadowalająco. Ochrona pieszych praktycznie nie istniała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen ID.4 – pierwsze zdjęcie wnętrza
Volkswagen ID.4 – pierwsze zdjęcie wnętrza
Volkswagen ID.4 to pierwszy elektryczny SUV niemieckiej marki. Niedługo przed premierą wiemy już, jak wyglądać będzie deska rozdzielcza. Zaskoczenia nie ma. Jest za to podobieństwo do ID.3.
Dacia Sandero Stepway Dacia Sandero Stepway