1. Samochody
  2. MINI
  3. Roadster
MINI

MINI Roadster

MINI
MINI Roadster

MINI Roadster to wersja modelu Coupe z otwieranym, miękkim dachem. Po raz pierwszy została pokazana szerokiej publiczności, jeszcze w wersji koncepcyjnej, na wystawie we Frankfurcie w 2009 roku. Wersja produkcyjna pojawiła się w 2012 roku po premierze na styczniowej wystawie w Detroit. Co ciekawe, w ofercie znajdują się wersje z elektrycznie otwieranym dachem, a także wymagające ręcznego rozłożenia/złożenia.

Kup MINI Roadster


 

Informacje o samochodach MINI Roadster

MINI zmniejszy gamę modelową

Aktualności 27-11-2014

Brytyjska marka, która należy do koncernu BMW zapowiedziała zmiany w swojej linii modelowej. Potwierdzają się informacje, iż z gamy znikną auta, które nie sprzedawały się najlepiej. Zanosi się, że pożegnamy model Coupe oraz Roadster. To jednak nie wszystko.

Koniec żywota Mini Roadster i Coupe

Aktualności 25-11-2014

Od pewnego czasu praktycznie nic nie słychać na temat następcy Mini Coupe oraz Roadster. Okazuje się, że oba modele są na tyle niszowe, że muszą odejść.

MINI pożegna trzy modele

Aktualności 12-03-2014

Brytyjska marka należąca do koncernu BMW nie zamierza tworzyć jak na razie następców modeli Coupe/Roadster i Paceman. Tym samym zakończy się krótka historia mało popularnych braci Mini Coopera.

Mini zmienia plany? Nowy model zamiast wersji Coupe i Roadster

wydarzenia 06-08-2013

Kontrowersyjne modele Coupe i Roadster pójdą do odstawki, a w ich miejsce Mini stworzy zupełnie nowy model? To prawdopodobny scenariusz.

Lotus Exige S Roadster: prędkość i wiatr we włosach

wydarzenia 02-05-2013

Miłośnicy prędkości i wolnego przepływu powietrza w kabinie – oto Exige S Roadster, szybki i precyzyjny samochód od Lotusa.

Roadster - szósty as w talii Mini

Premiery 31-10-2011

Mini Roadster będzie pierwszym w historii tej marki małym, dwumiejscowym sportowym modelem ze składanym ręcznie miękkim dachem. Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat tego modelu, jednak na europejskie drogi wyjedzie on dopiero wiosną przyszłego roku.

Smart Roadster – opatentowany

wydarzenia 04-01-2011

KTM X-Bow – Walka z żywiołem

test 08-10-2008

KTM atakuje. Dwa koła to za mało - na kręte drogi Europy austriacki specjalista od motocykli wypuścił dwumiejscowego gokarta. KTM X-Bow zachowuje się jakby właśnie zjechał z toru Formuły 1.

Morgan Roadster – Sprawa honoru

test 25-05-2008

Klasyczny inaczej - Morgan Roadster, następca legendarnego modelu Plus 8 ma silnik V6. Czy zgrzeszył przeciw tradycji?

Ford, Mini, Opel, Renault, Smart i Volkswagen – Odkrywanie przyjemności

testy porównawcze 10-04-2008

Kabriolet. Dla producentów to sposób na uszlachetnienie banalnego nawet samochodu. Dla nabywcy - okazja, by zwrócić na siebie uwag ę. Sprawdziłem szlachectwo i siłę przyciągania kabrioletów sześciu marek - Forda, Mini, Opla, Renault, Smarta i Volkswagena.

Filmy i galerie samochodów MINI Roadster

Mini Roadster

Samochody - katalog 18-01-2012

Mini Roadster to szósty model w gamie tej kultowej marki i jednocześnie pierwszy w historii dwumiejscowy, sportowy model z rozkładanym miękkim dachem.

Tygodnik mojeauto.pl - Piąte koło - 43/2011

Inne 04-11-2011

Zapraszamy do pierwszego w tym miesiącu odcinka tygodnika motoryzacyjnego „Piąte koło”. Dziś w programie między innymi: „Peugeot 208 – nowy bestseller?”, „Skoda Citigo w połowie przyszłego roku” i „Otwarto kolejne obwodnice”. Zapraszamy - mojeauto.tv (04.11.2011).

MINI Roadster

Samochody - katalog 31-10-2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Audi e-tron Sportback w sprzedaży. Znamy ceny
Audi e-tron Sportback w sprzedaży. Znamy ceny
Audi e-tron Sportback, czyli wersja coupe elektrycznego SUV-a e-tron, dołącza do oferty Audi w Polsce. Znamy ceny obu odmian napędowych.
 Sundose WH  Sundose WH