1. Samochody
  2. Mercedes
  3. Vito
  4. Testy redakcyjne
Mercedes

Mercedes Vito - Testy redakcyjne

Mercedes
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Mercedes Vito Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Mercedes Vito wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Mercedes Vito

Mercedes Vito Tourer: Z innej klasy - TEST

pierwsza jazda 09-02-2021

Mercedes Vito Tourer nie jest autem dostawczym, ale pod względem wyrafinowania i estetyki trochę mu brakuje do modeli typowo osobowych. Vito Tourer to van z pogranicza segmentów.

Mercedes Vito i Viano – same zmiany

pierwsza jazda 16-03-2011

Po ośmiu latach produkcji, osobowo-dostawcze modele Mercedesa - Vito i klasa V - odchodzą na emeryturę. Od najbliższej jesieni w salonach Mercedesa będą oferowane dwa nowe auta.

Mercedes Vito: Wielozadaniowiec

Testy samochodów 16-06-2010

Takie auta służą zarówno do przewozu większej ilości towaru bądź sprzętu, a przy tym pomieszczą tyle osób, co typowe samochody osobowe. Mercedes Vito w testowanej przez nas wersji Univan to przykład auta, które może być wykorzystywane do bardzo różnych celów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy taryfikator punktów karnych i podwójne mandaty za recydywę
Nowy taryfikator punktów karnych i podwójne mandaty za recydywę
Nowy taryfikator punktów karnych, który wszedł w życie 17 września 2022 r., wprowadza na przykład maksymalną karę 15 punktów za najcięższe wykroczenia drogowe. Ale to także dłuższy okres wygasania punktów i likwidacja kursów reedukacyjnych.