1. Samochody
  2. Mercedes
  3. Vaneo
  4. Testy zderzeniowe
Mercedes

Mercedes Vaneo - Zobacz testy zderzeniowe

Mercedes
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Mercedes Vaneo wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Mercedes Vaneo oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Mercedes Vaneo na testach zderzeniowych:

Mercedes Vaneo

Test zderzeniowy Euro NCAP 2003.

Wynik ogólny:
27 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
10 pkt.

Mercedes Vaneo to minivan oparty na klasie A, która dobrze wypadła w testach Euro NCAP.  Nic więc dziwnego, że Vaneo otrzymał cztery gwiazdki w testach na bezpieczeństwo pasażerów. Jego konstrukcja jest wytrzymała i chroni osoby znajdujące się w środku. Jednakże górna część tułowia kierowcy znajdowała się w lepszym położeniu niż dolna podczas zderzenia czołowego.  Wysoko umieszczone siedzenia w Vaneo stworzyły lepszą ochronę w zderzeniu bocznym.  Małe dzieci nie były wystarczająco chronione w zderzeniu czołowym, chociaż ochrona ich główek w zderzeniu bocznym była lepsza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Enyaq iV. Nowy elektryczny SUV
Skoda Enyaq iV. Nowy elektryczny SUV
Skoda Enyaq iV to elektryczny SUV, który już niebawem wzbogaci ofertę czeskiego producenta. Poznaliśmy właśnie sporo nowych informacji o tym modelu.