1. Samochody
  2. Mercedes
  3. Vaneo
  4. Testy zderzeniowe
Mercedes

Mercedes Vaneo - Zobacz testy zderzeniowe

Mercedes
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Mercedes Vaneo wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Mercedes Vaneo oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Mercedes Vaneo na testach zderzeniowych:

Mercedes Vaneo

Test zderzeniowy Euro NCAP 2003.

Wynik ogólny:
27 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
10 pkt.

Mercedes Vaneo to minivan oparty na klasie A, która dobrze wypadła w testach Euro NCAP.  Nic więc dziwnego, że Vaneo otrzymał cztery gwiazdki w testach na bezpieczeństwo pasażerów. Jego konstrukcja jest wytrzymała i chroni osoby znajdujące się w środku. Jednakże górna część tułowia kierowcy znajdowała się w lepszym położeniu niż dolna podczas zderzenia czołowego.  Wysoko umieszczone siedzenia w Vaneo stworzyły lepszą ochronę w zderzeniu bocznym.  Małe dzieci nie były wystarczająco chronione w zderzeniu czołowym, chociaż ochrona ich główek w zderzeniu bocznym była lepsza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Moda na SUV-y nie przemija, a z prognoz wynika, że ich sprzedaż jeszcze się podwoi w ciągu najbliższych lat. VW nie poprzestaje na tych modelach, które ma w ofercie, lecz wciąż opracowuje nowe.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Seat Arona z nowymi pakietami Sportline i Outdoor
Seat Arona z nowymi pakietami Sportline i Outdoor
Miejski crossover Seat Arona będzie dostępny z dwoma nowymi pakietami Sportline oraz Outdoor.