1. Samochody
  2. Mercedes
  3. EQS

Kup Mercedes EQS


 


 

Informacje o samochodach Mercedes EQS

Mercedes EQS: Synchro i techno - TEST

pierwsza jazda 06-11-2021

Napięcie wokół Mercedesa EQS rosło w miarę zbliżania się jego premiery i nadal nie maleje. Luksusowa limuzyna z napędem elektrycznym jest gotowa do pierwszej podróży. Czy jeździ jak Klasa S? A może zupełnie inaczej?

Mercedes-AMG EQS 53 – pierwsze elektryczne AMG

wydarzenia 06-09-2021

Na targach IAA Mobility w Monachium premierę ma Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+. To pierwszy w pełni elektryczny model ze stajni AMG i od razu robi piorunujące wrażenie.

Mercedes-Maybach Concept EQS – superluksusowy SUV

wydarzenia 06-09-2021

Elektryczny SUV od Maybacha nadchodzi. Na targach IAA w Monachium światło dzienne ujrzał model Mercedes-Maybach Concept EQS, który jest bliski wersji produkcyjnej.

Mercedes EQS w sprzedaży. Ceny elektrycznej Klasy S

wydarzenia 16-08-2021

Mercedes EQS, czyli pierwsza elektryczna limuzyna marki, nazywana elektryczną Klasą S, wchodzi do sprzedaży w Polsce. Znamy już ceny – bez pół miliona złotych nie wchodź do salonu.

Mercedes EQS: Elektryczna „Eska”? - TEST

pierwsza jazda 07-08-2021

Litera „S” w oznaczeniach modeli Mercedesa obiecuje wiele – komfort, bezpieczeństwo i superosiągi. Czy właśnie taki jest elektryczny Mercedes EQS? Jako jedni z pierwszych dziennikarzy na świecie mamy okazję to sprawdzić.

Mercedes EQS - premiera elektrycznej Klasy S

wydarzenia 15-04-2021

Długo wyczekiwany Mercedes EQS ujrzał światło dzienne podczas prezentacji online. Auto urzeka designem, parametrami napędu i nowoczesnymi technologiami.

Mercedes EQS będzie bogaty w ekrany

wydarzenia 29-03-2021

Mercedes EQS, czyli „elektryczna Klasa S”, szykuje się do debiutu. Producent pokazał właśnie zdjęcia wnętrza, które pokazują, że będzie to królestwo ekranów i cyfrowych technologii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak pachną nowe samochody?
Jak pachną nowe samochody?
Jednym z ważnych elementów procedury projektowania, rozwoju oraz testowania nowych samochodów, jest kryterium zapachu we wnętrzu auta. Oto, jak robią to w Nissanie.
Best Cars 2022 Best Cars 2022