1. Samochody
  2. Mercedes
  3. Viano
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Mercedes Viano

Łączna ocena

4.62

Mercedes Viano – oceny kierowców

Samochody Mercedes Viano zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 22 razy. Łączna ocena to 4.62 na 5. To bardzo dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.59, silnik – 4.64, komfort jazdy – 4.64 i jakość i awaryjność – 4.64.

Użytkownicy samochodów Mercedes Viano

Problem z automatyczna skrzynią biegów

WitamnMam problem z Viano 3,0 skrzynia automatyczna z 2007 r.nProblem się zaczął jakieś dwa lata temu samochód przeszedł mi w tryb awaryjny, był tylko 1 bieg. Dojechałem tak powoli do warsztatu i wymienili mi listwę elektroniczną i olej. zauważyłem jednak po pewnym czasie, że na zimnym silniku samochód szarpie przy zmianie biegów z 1 na 2 bieg. Kiedy się rozgrzał problem znikał. W jednym ze znanych nW-wskich warsztatów usłyszałem ,że trzeba wyjąc skrzynie przeczyścić sprawdzić sprzęgło i zapłacić koło 10 tys. Znalazłem tańszą opcje za 2,5 tyś wymieniono mi coś takiego co nazywa się (LOKAP) czy (LOKUP).Odebrałem samochód kiedy był rozgrzany i następnego dnia rano było to samo tylko doszedł jeszcze jeden objaw mianowicie auto ciągnęło jakby było na pół sprzęgle. Potem szarpnęło jak by coś zatrybiło i dopiero zaczęło ciągnąć. Teraz znajomy z mercedesa doradza mi nową adaptację skrzyni. Proszę pomóżcie co z tym zrobić. Mój tel. 791903279 Andrzej czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ile wspólnego ma hybryda z samochodem elektrycznym?
Ile wspólnego ma hybryda z samochodem elektrycznym?
Pojawienie się pierwszych hybryd spowodowało stopniowy powrót napędu elektrycznego, który jest przecież tak stary, jak motoryzacja.