1. Samochody
  2. Mercedes
  3. Viano
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Mercedes Viano

Łączna ocena

4.62

Mercedes Viano – oceny kierowców

Samochody Mercedes Viano zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 22 razy. Łączna ocena to 4.62 na 5. To bardzo dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.59, silnik – 4.64, komfort jazdy – 4.64 i jakość i awaryjność – 4.64.

Użytkownicy samochodów Mercedes Viano

Problem z automatyczna skrzynią biegów

WitamnMam problem z Viano 3,0 skrzynia automatyczna z 2007 r.nProblem się zaczął jakieś dwa lata temu samochód przeszedł mi w tryb awaryjny, był tylko 1 bieg. Dojechałem tak powoli do warsztatu i wymienili mi listwę elektroniczną i olej. zauważyłem jednak po pewnym czasie, że na zimnym silniku samochód szarpie przy zmianie biegów z 1 na 2 bieg. Kiedy się rozgrzał problem znikał. W jednym ze znanych nW-wskich warsztatów usłyszałem ,że trzeba wyjąc skrzynie przeczyścić sprawdzić sprzęgło i zapłacić koło 10 tys. Znalazłem tańszą opcje za 2,5 tyś wymieniono mi coś takiego co nazywa się (LOKAP) czy (LOKUP).Odebrałem samochód kiedy był rozgrzany i następnego dnia rano było to samo tylko doszedł jeszcze jeden objaw mianowicie auto ciągnęło jakby było na pół sprzęgle. Potem szarpnęło jak by coś zatrybiło i dopiero zaczęło ciągnąć. Teraz znajomy z mercedesa doradza mi nową adaptację skrzyni. Proszę pomóżcie co z tym zrobić. Mój tel. 791903279 Andrzej czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Moda na SUV-y nie przemija, a z prognoz wynika, że ich sprzedaż jeszcze się podwoi w ciągu najbliższych lat. VW nie poprzestaje na tych modelach, które ma w ofercie, lecz wciąż opracowuje nowe.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche Taycan. Premiera elektrycznego Porsche
Porsche Taycan. Premiera elektrycznego Porsche
Porsche Taycan, pierwszy w pełni elektryczny samochód sportowy tej marki, został zaprezentowany światu na trzech kontynentach jednocześnie.