1. Samochody
  2. McLaren

McLaren - katalog modeli

Kup samochód marki McLaren


 

Informacje o samochodach marki McLaren

Pierwszy McLaren Artura już w Polsce. Kosztował 1,5 mln złotych

wydarzenia 21-10-2022

McLaren Artura to hybrydowy supersamochód, który do setki przyspiesza w 3 sekundy, a kosztuje 1,5 mln złotych. Pierwszy egzemplarz pojawił się właśnie w Polsce, na ulicach Warszawy.

McLaren Artura: Jest na co czekać – TEST

testy 09-07-2022

Nowy model w garażu McLarena jest naprawdę nowy – choć zupełnie na taki nie wygląda. Na imię mu Artura, pod skórą ma napęd hybrydowy plug-in i chce sporo udowodnić sobie oraz światu.

Najwyższy poziom ekskluzywności - One Off

wydarzenia 02-07-2022

Nie ma bardziej wyjątkowych samochodów niż modele stworzone w jednym lub kilku egzemplarzach, w dodatku skonfigurowane według indywidualnego gustu klienta. Kilka przykładów z ostatnich tygodni.

McLaren GT: Więcej niż alternatywa - TEST

pierwsza jazda 26-12-2021

W świecie samochodów McLareny to pojazdy sportowe z krwi i kości, natomiast w świecie McLarenów model GT ma być wygodnym i szybkim autem do codziennej jazdy. Czy 620-konny pocisk na kołach można w ogóle nazwać praktycznym autem? Sprawdźmy.

Audi przejmuje McLarena i wejdzie do F1?

wydarzenia 15-11-2021

Audi kupiło McLaren Group, żeby wejść do Formuły 1 – taka wiadomość gruchnęła właśnie, elektryzując motoryzacyjny świat. Ile jest w tym prawdy?

McLaren 765LT Spider – lekko, szybko, bez dachu

wydarzenia 09-09-2021

McLaren 765 LT Spider to odkryta wersja pokazanego już wcześniej modelu 765 LT, którego pula została wyprzedana. Podobnie zresztą jest ze Spiderem, mimo ceny na poziomie 2 mln złotych.

Gwarancje na samochody - RANKING

wydarzenia 03-07-2021

Przy zakupie samochodu warunki gwarancji zapewne nie odgrywają kluczowej roli, jednak dla niektórych mogą być argumentem, który przechyli szalę na korzyść danej marki. Przyjrzeliśmy się, jakie warunki zapewniają i co z zakresu ochrony wyłączają producenci aut oferujący najdłuższe gwarancje na polskim rynku.

McLaren Elva dostanie przednią szybę

wydarzenia 27-05-2021

Ekstremalny McLaren Elva wzbogaca się o zapowiadaną wersję z przednią szybą. Z jednej strony zwiększa ona walory praktyczne, ale przy tym psuje charakter samochodu.

McLaren 720S GT3X: nowy poziom osiągów

wydarzenia 26-03-2021

McLaren 720S GT3X to model stworzony przez McLaren Customer Racing wyłącznie do jazdy po torze, bez ograniczeń zasadami motorsportu. Ma 750 KM i ogromne możliwości.

Trzy wyjątkowe McLareny 765LT dotarły do Polski

wydarzenia 23-03-2021

Na polskich drogach nie brakuje egzotycznych supersamochodów. Teraz do ich grona dołączą trzy McLareny 765LT, spersonalizowane przez MSO. Auta wyglądają obłędnie.

McLaren Opony

McLaren - Opony

McLaren Części samochodowe

McLaren - Części samochodowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Volkswagen wyprzedził plany - pół miliona elektrycznych ID
Pół miliona egzemplarzy samochodów z elektrycznej rodziny ID. oznacza, że Volkswagen zrealizował plany dostaw już na rok przed terminem.
Orlen Sport Orlen Sport