1. Samochody
  2. Mazda
  3. 626
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Mazda 626

Łączna ocena

4.66

Mazda 626 – oceny kierowców

Samochody Mazda 626 zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 114 razy. Łączna ocena to 4.66 na 5. To bardzo dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.78, silnik – 4.66, komfort jazdy – 4.57 i jakość i awaryjność – 4.62.

Użytkownicy samochodów Mazda 626

mazda 626 rok1996 1,8benzyna-gaz

Witam, Ja mam takie objawy (wskakuje na 2ooo po chwili spada do niskich a po chwili znow na 2000) w momencie jak mam za mało płynu chłodnicowego w układzie w mojej Madzi 626 1,8L. Pierwszy raz to zauważyłem po wymianie chłodnicy i si eokazalo, że układ był zapowietrzony. Wówczas obroty świrują bo tworzy się poduszka powietrza w układzie. Czujnik temperatury przez ta poduszkę powietrza w układzie chłodzenia widzi, że silnik jest zimny i włącza automatyczne ssanie po czym prz wyzszych obrotach ta poduszka jest przedmuchiwana i obroty spadaja - ssanie sie wylacza no i znow tworzy sie poduszka i tak w kolko. Mozesz zaczac od sprawdzenia poziomu płynu ... Pozdro czytaj więcej

Mazda 626

Witam wszystkich ! Jestem posiadaczką Mazdy 626 benzyna-gaz i mam problem Mój samochód ostatnio wariuję Jeżdżąc na benzynie obroty sięgają mi 2000 tysięcy a mało tego kiedy samochód jest na luzie samochód sam dodaje sobie gazu gdzie obroty sięgają nawet 3000 tysięcy Nie wiem co się dzieje Jest jeszcze jeden problem Nie jeżdżę w ogóle na gazie bo na każdym skrzyżowaniu mi gaśnie i nie mogę go później odpalić POMÓŻCIE agak79@orange.pl Z góry dziękuję czytaj więcej

mazda 626 rok1996 1,8benzyna-gaz

Nie miałeś, przed pojawieniem się tych wysokich obrotów, eksplozji gazu? Możliwe, że uszkodził się przepływomierz powietrza. Co prawda powinien on znajdować się za "klapą bezpieczeństwa", ale mogła ona nie przytrzymać podmuchu eksplozji. Miałem podobne objawy w swojej madzi i diagnoza w serwisie wykazała uszkodzenie tego przepływomierza, po wymianie problem ustąpił. Ale to tylko takie moje przypuszczenia, fachowcem nie jestem :) czytaj więcej

MAZDA 626 95 2.0 ekonomiczna jazda pytanie

Witam. Czy ktoś "tutaj" może mi odpowiedzieć na pytanie?!: czy ten model GE 1995 [silnik 2.0 115KM benzyna] ma "zamontowany układ, który odcina paliwo na włączonym biegu - po puszczeniu pedału gazu? bo nie wiem czy się "potrzebnie męczę"? Dziękuję z góry za podpowiedzi i pozdrawiam wszystkich szczęśliwych [mam nadzieję] użytkowników. Grzegorz A. Wrocław. czytaj więcej

skrzynia biegow

problem. mam 626 z roku 2000 silnik 2.0 136 KM. po rozgrzaniu silnka (temp. na zwnątrz powyzej 30 stopni) skrzynia biegów pracuje bardzo ciezko. klopotyz wrzuceniem 1 i 2 biegu. wymieniłem olej (3 razy) w skrzyni - bez rezultatu. jak robi się chłodniej - ponizej 30 stopni - problem znika ... co to jest? prosze o maila KJ2000@INTERIA.PL czytaj więcej

MAZDA 626 95 2.0 ekonomiczna jazda pytanie

witam, jezdze mazda 626 i miałem do niedawna problem z ogrzewaniem okazało się jednak że to nagrzewnica. Koszty małe w przeciwieństwie do wymiany oleju i przegladu. Mechanik liczy za oryginalna dexelie jak za zloto. Dlatego dlugo szperalem w necie i znalazlem wreszcie super ceny. Dla zainteresowanych podaje stronke : lucartoil.pl czytaj więcej

Przekładka

mam mazde 626 z 2001 1.8 benzyna ale anglik i nie wiem czy ja sprowadzac do Polski bo sluszałem ze przekładka jest bardzo kosztowna a poza tym nie znam zadnego fachowca ktury sie tym zajmie. prosze o pomoc w znalezieniu jakiegos kontaktu w miare za przystepna cene i dobra robote.\ dzieki czytaj więcej

Siłowniki do klapy bagażnika

Siema Mobile. Mam problem i wale do was!:) słuchajcie jak otwieram bagażnik i uniose klape do góry to zaraz opadnie mi na łęb raz paluchy sobie przyciąłem gdzie moge dostać takie siłowniki?? I w jakiej cenie?? MAZDA 626 DiTD 2.0 hatchback. Pomocy odpiszcie jak najszybciej:) Dzięki wielkie:) czytaj więcej

mazda626 diesel problem z odpaleniem

cześć mam wielki problem nie mogę odpalić mojej madzi a zapalała od kopa latem czy zimą. udało mi się odpalić ale długo kręciłem jak odpaliłem to jak by chodziła na trzech tłokach i głośno czy mógł się rozrząd przestawić albo coś z wtryskami się stało proszę o jakąś podpowiedź czytaj więcej

prosze o pomoc

witam mam mazde 626 92rok i zastanawiam sie czy moze ktos ma schemat skrzyni bezpiecznikow-znaczy jaki bezpiecnik gdzie i od czego bo nie bardzo moge rozszyfrowac oznaczen.I moze ktos ma schmat istalacji swiatla wsteczngo zgory dziekuje zapomoc nyna czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna jazda na Wszystkich Świętych
Bezpieczna jazda na Wszystkich Świętych
Początek listopada to w Polsce czas odwiedzania grobów bliskich osób. Niestety, w tym okresie rokrocznie na drogach giną dziesiątki osób – w 2017 r. w listopadowy długi weekend doszło do 609 wypadków, w których zginęły 53 osoby. Jak bezpiecznie dotrzeć na cmentarz i wrócić do domu?