1. Samochody
  2. Mazda
  3. 323
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Mazda 323

Łączna ocena

4.67

Mazda 323 – oceny kierowców

Samochody Mazda 323 zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 166 razy. Łączna ocena to 4.67 na 5. To bardzo dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.82, silnik – 4.72, komfort jazdy – 4.42 i jakość i awaryjność – 4.70.

Użytkownicy samochodów Mazda 323

Czy warto kupić: Mazda 323 [BJ] (1998-2003)

Witam!Od ponad roku posiadam mazde 323f z silnikiem diesla.Autko ma 11 lat,przebieg ok.230tys.km.Jak na te lata jest nieźle wyposażone,4 poduszki,4x elektryczne szyby,radio sterowane przy kierownicy,klima.Ogólnie fajne autko.Nieźle trzyma się drogi,niezbyt duzo pali(od 5 do 8l),jest dość zrywne.Ale są też minusy.Jest głośna w środku,brakuje 6.biegu,no i ta rdza.Autko niestety dość mocno gnije.Generalnie auto w skali 1-10,moim zdaniem na 6. czytaj więcej

Problem z mocą

Witam, posiadam mazde 323 1.5 16v z 99roku. Problem jaki pojawil mi sie wczoraj w trasie: przy ruszaniu musze depnac gaz na maxa, zeby nie szarpalo. W trasie jechalem 120km/h przy 4k obrotów na 5 biegu. Przy wyprzedzaniu zredukowalem na 4 i depnalem - nic sie nie zmienilo, nadal 4k obrotow i 120/h. Jazda na 4 i 5 biegu nie roznia sie niczym, czym to moze byc spowodowane? moze to byc wina sprzegla? Prosze o rade czytaj więcej

CHIP Tuning – DIESEL – Benzyna

Witam posiadam Mazdę 323 F 1.8 2000r benzyne i tak patrzyłem po allegro na temat CHIP Tuningu. Mam pytanie czy to coś daje czy to jakaś ściema nie warta wydania kasy ? I jak auto sie sprawuje czy po montażu zaraz nie pójdzie do warsztatu ? nnZnalazłem 2 produkty nn1.Chip Tuning Box CYFROWY +30KM Mazda 323F 1.5 88KM 249,99 złn2.Chip Tuning Box +25KM Mazda 323F 1.5 90KM Benzyna 119,99 zł czytaj więcej

Mazda 323 NIE ODPALA

Witam od niedawna posiadam mazde 323 1.5 16v 94r. Mój problem polega na tym iż skończyło mi się paliwo i auto staneło nie szarpało i nic takiego. Po zatankowaniu na dale nie chce odpalać ma na początku myślałem że pompa paliwa padła ale po wymianie nadal nie odpala paliwo dochodzi iskrę ma rozrusznik kręci ale nie chce odpalać nawet na pociąg. Auto nie posiada immobilizera. POMOCY czytaj więcej

Mazda 323f 1994r. Problem z odpalaniem

Witam mam problem z moją mazdą nie chce mi odpalać wydawało mi się że akumulator jest za słaby ale to nie to po wymianie jest nadal tak samo. Samochód bardzo dobrze odpala gdy jest mocny mróz wtedy nie ma problemów ale jak jest trochę cieplej to mam proble z odpaleniem. Był bym wdzięczny jak by mi ktoś doradził co może być nie tak. czytaj więcej

ogrzewanie

witam, tez mialem problem z ogrzewaniem, przyczyną była nagrzewnica . Naszczęscie niedrogi interes, w przeciwieństwie do mojej wymiany oleju. Leje oryginalną dexelie co w normalnych sklepach jest drogie ! dlatego szperalem w necie i polecam hurtownie olejow. dla zainteresowanych podaje stronke : lucartoil.pl czytaj więcej

PROGLEM Z MAZDA 323F

MAM PROGLEM NIE WIEM CO JEST JAK PALI TO PALI JAK JEJ COS ODBIJE TO MOGE JA ZACHECHLAC I NIC I SMIERDZI PALIWEM JAK BY JA ZALEWALO A JAK ODPALI TO CHODZI JAK DET JAK BY PALILA NIE NA WSZYSTKIE SWIECE I KOPCI NA CZARNO DOPUKI NIE WSKOCZY NA OBROTY WYMIENILEM KOPULKE Z PALCEM .CEWKE I DALEJ TO SAMO POMOCY czytaj więcej

mazda 323 99r bj

mam dwa zapytania. 1. kupilem preparat do odgrzybienia klimy kto wie gdzie w 323sedan 99r bj ja zastosowac? gdzie jest glowny wlot klimy? niektorzy mowia ze przez parownik?? 2. mam do wymiany tyl amorki jakie wybrac?ktos doradzi? czytaj więcej

Czy warto kupić: Mazda 323 [BJ] (1998-2003)

dla miłośników motoryzacji możliwość przetestowania za darmo nowiutkiego samochodu przez 3 miesiące ... http://www.facebook.com/VolvoAutoPolska/app_344979572219941 czytaj więcej

Rozrząd

Witam chcialbym sie dowiedziec czy w mazdzie 323 z 2003 roku w silniku Diesla 2.0L 74KW czy jest to silnik bezkolizyjny? Poniewaz koledze sie urwal pasek. czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ciągniki rolnicze na drogach - uwaga na zagrożenie
Ciągniki rolnicze na drogach - uwaga na zagrożenie
Trwają żniwa i zbiory różnych gatunków roślin, dlatego prawdopodobieństwo napotkania ciągnika rolniczego na drodze jest duże. Podjeżdżanie zbyt blisko takiego pojazdu czy ryzykowne wyprzedzanie go to niestety częste zachowania polskich kierowców.